Těhotenství po SP, návštěva Dr

Anonymní
21.10.20 22:23

Těhotenství po SP, návštěva Dr

Dobry večer,
9. Září jsem prodělala SP v 7.tt(od začátku velmi neprosperující). Týden před krvácením bylo Hcg okolo 450, den před začátkem krvácení bylo hcg asi jen okolo 150 a po skončení jsem měla znovu jít na krev. Šla jsem, ale zapomněla zavolat o výsledek, resp. jsem volala 3× a ani jednou se nedovolala a pak dny plynuly a já vždy nějak zapomněla. Až mi bylo blbe se ozývat, když už jsme to zkoušeli znovu 😃 Já vím, byla to hloupost, ale řekla jsem si, že kdyby zůstalo hcg, nespustí se ovulace, tak jsem se tím úklidnovala. Ale teď mám cca 18 dní zpoždění, na testu // a trochu se bojím k doktorce zajít… Jak kvůli špatným zkušenostem, tak kvůli své nedbalosti… Zkrátka by mě hanba fackovala :oops: máte někdo takovou zkušenost a s dobrým koncem?
Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1522
21.10.20 22:38

Já myslím, že to doktorka řešit nebude ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
21.10.20 23:01

Prosím tě, není se čeho bát. Doktorka určitě ani nezjišťovala, jestli jsi pro výsledky volala nebo ne ;)
Držím palce ať to teď dobře dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60888
21.10.20 23:14

Doktorka není máma, aby tě peskovala.. Navíc si nebude pamatovat, kdy co a jak.. V klidu se objednej.. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2970
21.10.20 23:17

Po SP mi v nemocnici doktorka řekla, ze máme počkat jednu ms a můžeme se zase snažit, gynekolog řekl dvě. Potratila jsem v 9tt. No počkali jsme jednu, protože to bylo bez revize a i na kontrole Ok. Jediný co doktor řekl, ze jestli to není nějak brzy, protože to klaplo hned. Taky jsem si připadala jako malé dítě. Ale co, sám řekl, ze je vše Ok, cyklus naskocil jak měl, potrat byl úplně v pohodě bez komplikaci :nevim: teď jsem 11tt a zatím tuk tuk dobrý. Stejne s tím už nic neudělá, tak klid. Objednejte se na kontrolu at to v tom 8tt zkontroluje kde to je a jestli je vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 07:24

@hospodki vím, že názory odborníků se různí… Někdo říká čekat 3 měsíce, někdo říká nečekat vůbec… Já spoléhala na nějakou inteligenci těla a vzhledem k tomu, že me těhotenství se ani neuchytilo, protože za celou dobu nebylo na USG nic vidět a Hcg od začátku nízké a jen klesalo… Mnoho žen v takovém případě ani neví, že je to potrat a považuji to za zpožděnou MS… Na testech byli jen velmi slabounci duchové po celou dobu a po krvácení nic… Tak jsme to zkrátka ryskli 😃

• Citovat
  • Nahlásit
2970
22.10.20 07:39
@Anonymní píše:
@hospodki vím, že názory odborníků se různí… Někdo říká čekat 3 měsíce, někdo říká nečekat vůbec… Já spoléhala na nějakou inteligenci těla a vzhledem k tomu, že me těhotenství se ani neuchytilo, protože za celou dobu nebylo na USG nic vidět a Hcg od začátku nízké a jen klesalo… Mnoho žen v takovém případě ani neví, že je to potrat a považuji to za zpožděnou MS… Na testech byli jen velmi slabounci duchové po celou dobu a po krvácení nic… Tak jsme to zkrátka ryskli 😃

Tak jestli ani na utz nic nebylo vidět, tak bych to neresila už vůbec a klidně do toho šla. Já už měla prcka nějakých 7mm tak jsem radši pockala a nechala to poradně vyčistit ms když jsem nebyla ani na revizi. Držím palce at už je vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama