Těhotenství, testování

Napsat příspěvek
15.10.19 16:09

42 dni od posledni menstruace

Ahoj holky, vim ze se to tady porad dokola rozebira, ale chci se zeptat na vas nazor. Mam 42 dnu od mences pred 5 dny jenom jedno zašpineni a pak zase menstruace nikde. Testy mi vychazeji negativni vcetne Clearblue.Moc dekuju za reakce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6190
15.10.19 20:54

@Dakota17 A víš, jestli /kdy proběhla ovulace? Někdy se může zpozdit oproti běžné fázi cyklu a tím se posune i menstruace, případně i později budou pozitivní těhotenské testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 06:12

Děkuju za reakci :-). To právě nevím kdy proběhla ovulace. Cyklus před tím jsem mela 41 dní. Tak si nemyslim že budu mit ten „tabulkovej“ (10 - 15 den cyklu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6190
16.10.19 08:42

@Dakota17 Luteální fáze (ta po ovu) bývá kolem 14 dní, každá to může mít trochu jinak. Minulý cyklus proběhla asi kolem 37. dne cyklu. Kolikátý dc jsi teď? Míváš jinak pravidelné cykly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 09:47

Dnes mám 43. den cyklu. No moc pravidelné cykly nemám…Ale do toho max. 35.dne jsem to vždycky dostala. 8 měsíců se snažíme o miminko (před 5 měs. samovolný potrat ve 4-5 týdnu). Od té doby nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6190
16.10.19 09:55

@Dakota17 Možná by bylo dobré sledovat ovulaci, když to máš teď takové divoké. Nemusíš hned kupovat drahé ovulační testy, ale když začneš zkoumat čípek, v jaké fázi cyklu se mění a taky hlen, můžeš poznat aspoň to plodné období a budeš vědět, že třeba ještě 2 týdny bude trvat, než máš vyhlížet menstruaci nebo zkoušet testy. Třeba to teď nebude ani potřeba, třeba se ti ještě ukáže pozitivní test. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 10:01

Děkuju za odpověď. Je to pravda, ja už jsem z toho unavená..cyklus za cyklem a nic. Jako první příznak mají většinou ženy zpožděnou menstruaci..a ja už ani na to nemůžu dát. Moc děkuju za odpovědi, jsem ráda, že nepíšu jen tak do „vzduchu“ :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7416
16.10.19 11:18

@Dakota17 já měla cyklus taky nepravidelný 30-50 dc někdy dokonce i více…
Taky jsem ovu nepodala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6190
16.10.19 14:14

@Dakota17 Já tě chápu. Nikdy jsem neměla pravidelné cykly a je dobré ovulaci vysledovat, ať víš, kdy tu ms zhruba očekávat. A při snaze o miminko jsem aspoň taky věděla. :D A můžu tě uklidnit, obě těhotenství jsem na sobě poznala jinak, než zpožděním. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama