Digitální těhotenský test

Anonymní
8.10.19 14:29

Digitalni test

Ahoj prominte vím ze je to tu x krat ale vše co sem tu celá mi vzdy vadilo ze paní se zeptala na konkretne clearblue a ženský tam psali prostě zkušenosti z jinyma testama s obyčejným a jen komentovali cenu píšu předem nechci tu komentáře typu ja měla mamatest dr max a ukazal mi to 3 dny pred MS PROSÍM chapu ale nepište mi to sem nic proti obyčejným testům nemám ale. UŽ MÁM DOMA. Clearblue test vim ze tam pisou ze 5 dni pred vynechanou ms muzete testovat uz a tak me zajima osobni zkusenosti stim testem holky prosím ty které jste ho měli kolik dni pred vynechanou ms jste si ho delali a jestli vam to uz ukazalo dekuji mooc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28
8.10.19 14:47

Já si ho dělala před vcerejskem. Ms měla přijít 4.10. Ale pořad nikde a test řekl ze negativní. Tak taky pořad nevím. Asi jsem ti moc neporodila. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
8.10.19 14:55
@Anonymní píše:
Ahoj prominte vím ze je to tu x krat ale vše co sem tu celá mi vzdy vadilo ze paní se zeptala na konkretne clearblue a ženský tam psali prostě zkušenosti z jinyma testama s obyčejným a jen komentovali cenu píšu předem nechci tu komentáře typu ja měla mamatest dr max a ukazal mi to 3 dny pred MS PROSÍM chapu ale nepište mi to sem nic proti obyčejným testům nemám ale. UŽ MÁM DOMA. Clearblue test vim ze tam pisou ze 5 dni pred vynechanou ms muzete testovat uz a tak me zajima osobni zkusenosti stim testem holky prosím ty které jste ho měli kolik dni pred vynechanou ms jste si ho delali a jestli vam to uz ukazalo dekuji mooc

Ahoj. Mě ukázal pozitivní výsledek to byla neděle a další čtvrtek měla dorazit menses, která už nepřišla. Takže 4 dny před. Zkoušela jsem ho i o dva dny dříve, v pátek a to byl negativní, takže za mě zkusit nejdříve ty 4 dny před očekávanou menstruaci a v den pozitivního výsledku jsem byla 12 dní po ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1772
8.10.19 14:56

No.. já měla normální test a byla tam slabá čárka (ms hodně nepravidelná a nevěděla jsem kdy má přijít) a na digitálním -.. až na normálním testu byla viditelná čárka tak na digitálním + a týden…
Jelikož normální test je citlivost 10 a digitální 25… rychleji ukáže normální test..
Vím, že normální test tě nezajímal ale nevěděla jsem jak jinak to napsat :mrgreen: jinak vyzkoušeno na třech těhotenstvích.. (dva ale skončili brzo a teď jsem v 15 týdnu) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.19 15:26

Děkuji me ma dorazit 12.10 právě a sem fakt netrpeliva ale to si myslim ze je kazda druha @_0812_

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat