Reklama

Vynechaná MS při nepravidelnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikisek2000
Nováček 2 příspěvky 17.01.18 07:01
Těhotenství,spěchá

Ahoj Potřebovala bych znat vás názor. Je mi 17 let a mám nepravidelnou menstruaci, dostala jsem to na konci listopadu a pak hned 9-10 prosince a 22. Prosince jsme s přítelem měli sex a furt nepřišla menstruace a já si dělala 15. ledna test a vyšlo negativní a já nvm jestli to muže být pravda, protože se má test dělat po vynechání, ale jelikož to mám nepravidelně, tak jsem čekala co nejdéle od sexu.

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3745 příspěvků 7 inzerátů 17.01.18 07:26

@Nikisek2000 těhotná asi nejsi, zkus ještě po pár dnech další test, ale uvažuj rychle nad antikoncepcí, jsi na miminko ještě hrozně mladá, a mimo jiné ti antikoncepce upraví menstruaci

smurfka
Nadpozemská drbna 29563 příspěvků 17.01.18 08:34

14 dní po posledním sexu už by měl test ukázat určitě..takže pokud vyšel negativní tak bych to tak i brala - klidně si jich udělej více - různé značky ( hlavně podle návodu )

a jinak si běž pro prášky nebo nakup gumy..to je hrůza..být moje dcera tak máš jednu zleva zprava.. :zed:

Nikisek2000
Nováček 2 příspěvky 17.01.18 08:57

@smurfka @stinga dekuji
zajdu s přítelem na gynekologii

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >