Vynechaná MS při nepravidelnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikisek2000
Nováček 2 příspěvky 17.01.18 07:01
Těhotenství,spěchá

Ahoj Potřebovala bych znat vás názor. Je mi 17 let a mám nepravidelnou menstruaci, dostala jsem to na konci listopadu a pak hned 9-10 prosince a 22. Prosince jsme s přítelem měli sex a furt nepřišla menstruace a já si dělala 15. ledna test a vyšlo negativní a já nvm jestli to muže být pravda, protože se má test dělat po vynechání, ale jelikož to mám nepravidelně, tak jsem čekala co nejdéle od sexu.

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3235 příspěvků 17.01.18 07:26

@Nikisek2000 těhotná asi nejsi, zkus ještě po pár dnech další test, ale uvažuj rychle nad antikoncepcí, jsi na miminko ještě hrozně mladá, a mimo jiné ti antikoncepce upraví menstruaci

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 17.01.18 08:34

14 dní po posledním sexu už by měl test ukázat určitě..takže pokud vyšel negativní tak bych to tak i brala - klidně si jich udělej více - různé značky ( hlavně podle návodu )

a jinak si běž pro prášky nebo nakup gumy..to je hrůza..být moje dcera tak máš jednu zleva zprava.. :zed:

Nikisek2000
Nováček 2 příspěvky 17.01.18 08:57

@smurfka @stinga dekuji
zajdu s přítelem na gynekologii

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama