Těhotná ? Ano/Ne ?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 14:25
Těhotná ? Ano/Ne ?

Ahoj,
10 června mi nejspíš začali nebo skončili měsíčky nejsem si jistá nezapisuji si to kolem toho datumu 10 vždycky dostanu měsíčky.
17 června jsem se vyspala se svým přítelem který se do mě udělal.

chytla jsem hned kvasinkový zánět který jsem nechala dojít do hrozného stádia a tedy dělala jsem si i testy že 5 dní potom 7 dní po sexu potom 10 dní a včera nebo předevčírem jsem si udělala poslední a dala jsem ho na okno.

včera večer jsem řekla že ten test už vyhodím že určitě bude negativní protože celou dobu ty testy byly negativní podívám se v 11:00 večer a test mi ukázal že je pozitivní.(modrý ) Ráno jsem rychle jela na kole koupit další dva testy které vyšly pozitivní také přikládám fotku. (Ty dva fialové )

byla jsem tedy v nemocnici na gynekologii kde mi řekla že mi vezmou krev jestli tam je těhotenský hormon.
Mám tam hCG 89.

řekla mi že ještě nic nevidí na ultrazvuku a žen si není jistá jestli jsem těhotná nebo ne že se to počítá až od menstruace. Že jsem ve 22 dni menstruačního cyklu že to neví..
Jsem úplně na trní :((

podotýkám že těhotenství jsem neplánovala mluvím o miminku ale když jsem to viděla tak jsem začala brečet strachy..A teď když mi někdo říká že bych nebyla jsi zase přeji ať jsem protože mám od malička problémy a bojím se že už bych potom nemusela pocit.

Projela jsem kvůli tomu na kole snad 30 km, a mamka na mě hned ZE NEMAM JEZDIT NA KOLE POKUD JSEM V TOM, CO MYSLITE?

Nevím jestli neovlivni třeba menstruace 10 dní před ten hormon nebo něco jiného můžete mi poradit a říct vaše názory Budu vám vděčná za všechny rady i. :srdce:

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 14809 příspěvků 02.07.19 14:29

Tak doktorka nevi, ze to jeste nepozna a tady to maji ostatni vyvestit? Proste pockej a uvidis.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 02.07.19 14:29

Já ti nevím, ale ty testy jsou negativní ne? To spodní je ryska a pak je tam kontrolní čárka… Na kole můžeš jezdit, nevím proč bys nemohla..

Nora2
Kecalka 232 příspěvků 02.07.19 14:30

Klid. hCG je vysoke, je to na dobré cestě. Kolo je v pohodě, jste na začátku, zbytečně se nestresujte.

Ravedd
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 02.07.19 14:31

Na tom až dole možná vidím ducha pokud to není ryska :think: ale zakladatelko nevím co tu čekáš za odpověď :nevim: dr neví tak jak by mohl vědět někdo tady, vydrž na kontrolu u doktorky. a kolo není nic nebezpečnýho

Uživatel je onlineMichaela02993
Závislačka 3895 příspěvků 02.07.19 14:33

Hcg nad 5 nebo 10 jednotek je bráno jako pozitivní, ale jedná hodnota nic nevypovídá jen to že je to pozitivní. A nejezdit na kole takhle v začátku mi přijde jako zbytečné omezení

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 02.07.19 14:34

Doktorka ti nic spíš potvrzovat nechce, je opravdu hodně brzo, ale taky to vidím na těhotenství. Testy, hcg 89 už je dost. Stát se může samozřejmě kdykoliv cokoliv a nemusí to dopadnout. Ale hlavně se nestresuj a vydrž. Na kole opravdu můžeš jezdit, jen buď třeba trochu opatrnější.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 14:37

Jsou tam takový dušíci, na všech třech :)… nejde to vyfotit ale v reálu je to vyditelné pěkně.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 02.07.19 14:39
@Anonymní píše:
Jsou tam takový dušíci, na všech třech :)… nejde to vyfotit ale v reálu je to vyditelné pěkně.

No tak čekat. My nic nevymyslime a lékař ti své již pověděl. Můžeš se chovat zcela běžně a normálně. Jen vynechej alkohol, cigarety, drogy.

Jencus
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 02.07.19 14:40

Hcg 89 je pozitivní jednoznačně. Vidět nemůže být ještě nic, max vysoká sliznice. Držím palce :hug:

lachtanice86
Echt Kelišová 8307 příspěvků 02.07.19 14:46

Doktorka nic vidět nemůže. Na kole jezdi, nevím proč ne. A jinak stejně musíš počkat

Eliskaxox
Závislačka 3807 příspěvků 02.07.19 14:58

Já teda nevím ale já vidím na všech třech čárku a podle mě jsi těhotná. Na kole se nesmí jezdit kvůli pádu, než že by bylo kolo tak špatně. Jen z toho testu jsem nepochopila jestli dítě chceš nebo ne :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 15:05

Co myslíte? Tady to jde lépe vidět, myslím.
No já si myslím ze mě to děsí ale zároveň když bych nebyla byla bych zklamana.

Annabela11
Závislačka 3902 příspěvků 02.07.19 16:11
@Anonymní píše:
Ahoj,
10 června mi nejspíš začali nebo skončili měsíčky nejsem si jistá nezapisuji si to kolem toho datumu 10 vždycky dostanu měsíčky.
17 června jsem se vyspala se svým přítelem který se do mě udělal.

chytla jsem hned kvasinkový zánět který jsem nechala dojít do hrozného stádia a tedy dělala jsem si i testy že 5 dní potom 7 dní po sexu potom 10 dní a včera nebo předevčírem jsem si udělala poslední a dala jsem ho na okno.

včera večer jsem řekla že ten test už vyhodím že určitě bude negativní protože celou dobu ty testy byly negativní podívám se v 11:00 večer a test mi ukázal že je pozitivní.(modrý ) Ráno jsem rychle jela na kole koupit další dva testy které vyšly pozitivní také přikládám fotku. (Ty dva fialové )

byla jsem tedy v nemocnici na gynekologii kde mi řekla že mi vezmou krev jestli tam je těhotenský hormon.
Mám tam hCG 89.

řekla mi že ještě nic nevidí na ultrazvuku a žen si není jistá jestli jsem těhotná nebo ne že se to počítá až od menstruace. Že jsem ve 22 dni menstruačního cyklu že to neví..
Jsem úplně na trní :((

podotýkám že těhotenství jsem neplánovala mluvím o miminku ale když jsem to viděla tak jsem začala brečet strachy..A teď když mi někdo říká že bych nebyla jsi zase přeji ať jsem protože mám od malička problémy a bojím se že už bych potom nemusela pocit.

Projela jsem kvůli tomu na kole snad 30 km, a mamka na mě hned ZE NEMAM JEZDIT NA KOLE POKUD JSEM V TOM, CO MYSLITE?

Nevím jestli neovlivni třeba menstruace 10 dní před ten hormon nebo něco jiného můžete mi poradit a říct vaše názory Budu vám vděčná za všechny rady i. :srdce:
Čekat čekat čekat…
Váš příspěvek
Reklama