Těhotná asi 3tt

Anonymní
22.5.20 16:59

Těhotná asi 3tt

Ahoj maminky, dělala sem si pred nekolika tydnama tehotensky test ten me vyselto. negativní pak sem sisla dalsi tyden delala 6 testu a kazdy vysel ze sem tehotna.. tak sem si zasla doktorovi delal mi ultrazvuk ale neco tam slo videt ale nemohl urcit presne co tak mi bral krev za 4 dny sem sla opet k doktorovi z krve mi vyslo ze sem tehotna delal mi dalsi ultrazvuk a uz tam sloje videt trosku vic ze tam nejspis miminko je tak mi nejak uz gratuloval ale ze to nechame za tyden abych doslamohla ale mam křeče a prujem sem mela dva dny.. tedkom nic akorat krece mam furtfurt.. ma strach jak k nemu pujdi ze tehotna nejsu ale. menstruaci sem nedostala mam asi 20 den zpozdeni. Ale proc by me z krve vyslo ze tehotna sem prizaky na tehotenstvi mam dekuji za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

114
22.5.20 17:02

A dotaz je…? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8969
22.5.20 17:04

No a na co se tedy ptáš? Půjdeš tam za týden, a uvidíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 17:10

No jesi to muze byt caz tehotenstvi normalni? Prujem a křeče. Ja to nejspis spatne napsala omlouvam se. Uz o jedno miminko sem přišla o druhy bych fakt uz prijit nechtela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 17:10

No jesi to muze byt caz tehotenstvi normalni? Prujem a křeče. Ja to nejspis spatne napsala omlouvam se. Uz o jedno miminko sem přišla o druhy bych fakt uz prijit nechtela..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.5.20 17:12

Nespolupracuje semnou vubec telefon tak jesi je normalni mit v tehotenstvi prujem a krece

• Nahlásit
  • Citovat
14082
22.5.20 17:12

Křeče můžou být v pořádku, ale taky počátek konce, to ti tu nikdo nepředpovíme… Takhle brzy je to celé nejisté, můžeš bohužel jen doufat. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 17:13

Dokonce sem si delala iještě ten digitalni test tam me vyslo ze sem tehotna 2az tri tydny

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.5.20 17:14

Dobre tak mockrat dekuji snad to bude v poradku nekdo prave rika ze je to normalni tak uvidim pristi tyden

• Nahlásit
  • Citovat
6913
22.5.20 19:04

Kolikateho si měla poprvé pozitivní test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 19:29

Uz krece presli asi sem blba protoze semto se blbec poradne nenajedla a, dva dny sem bylaa na diete pondeli 4 kvetna

• Nahlásit
  • Citovat
11861
22.5.20 19:48

Prostě počkej, stejně s tím nic neudělaš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 09:38

To je pravda no prinejhorsim pujdu od dva dny driv k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
4954
25.5.20 00:58
@Anonymní píše:
To je pravda no prinejhorsim pujdu od dva dny driv k doktorovi

Proč držíš dietu, když jsi těhotná? Chodit dřív nemá smysl, nic neuvidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama