Těhotná na ha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 15:36
Těhotná na ha?

Ahoj holky, můžu být vůbec těhotná? Asi mám jaký syndrom ze pořád mám ten pocit… beru ha Lindynette 20 4. měsíc a již druhý den pauzy čekám na ms. Hrabe mi už asi. S přítelem používáme do toho ještě navíc kondomy, jenže nám za poslední měsíc xkrát praskly. Ne uvnitř ale při „vsouvani“ :D uklidnil by mě tu někdo prosím? :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
beruska9
Extra třída :D 11401 příspěvků 21.07.19 15:41

Pokud jsi brala spravne, je pravdepodobnost mala. Ja uz HA neberu docela dlouho, ale krvaceni tusim zvyklo dorazit az tak 3.-4..den? A priteli rekni, at si precte navod, hlavne at zmackne spicku, nezustane tam pak vzduch a kondom nepraskne ;)

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18326 příspěvků 21.07.19 15:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, můžu být vůbec těhotná? Asi mám jaký syndrom ze pořád mám ten pocit… beru ha Lindynette 20 4. měsíc a již druhý den pauzy čekám na ms. Hrabe mi už asi. S přítelem používáme do toho ještě navíc kondomy, jenže nám za poslední měsíc xkrát praskly. Ne uvnitř ale při „vsouvani“ :D uklidnil by mě tu někdo prosím? :srdce:

Mně teda při braní HA přišla MS až 4. den.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 15:44

@beruska9 děkuji moc. :) beru pravidelně, u přítele je hold problém že je obdařený velikostně 8)

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 21.07.19 15:50
@Anonymní píše:
@beruska9 děkuji moc. :) beru pravidelně, u přítele je hold problém že je obdařený velikostně 8)

Tak ať si koupi správnou velikost ochrany. Když už ji teda chcete ještě používat k ha. Jinak mne chodí krvácení asi 4-5 dni od poslední pilule ;)

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18326 příspěvků 21.07.19 15:51
@Anonymní píše:
@beruska9 děkuji moc. :) beru pravidelně, u přítele je hold problém že je obdařený velikostně 8)

Já nevím, ale HA jsem brala právě proto, abych nemusela používat kondom :?

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 21.07.19 16:08
@Russet píše:
Já nevím, ale HA jsem brala právě proto, abych nemusela používat kondom :?

Nj, dneska to musej být prášky, kondom a přerušovaná soulož, a pak se řeší „pocity“ a „uklidnění“.
Kdyby někdo poradil „tak prostě nešu. ejte, když na to nemáte nervy“, tak ho neklidní anonymní zadavatelé ukamenujou :lol:

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 21.07.19 16:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, můžu být vůbec těhotná? Asi mám jaký syndrom ze pořád mám ten pocit… beru ha Lindynette 20 4. měsíc a již druhý den pauzy čekám na ms. Hrabe mi už asi. S přítelem používáme do toho ještě navíc kondomy, jenže nám za poslední měsíc xkrát praskly. Ne uvnitř ale při „vsouvani“ :D uklidnil by mě tu někdo prosím? :srdce:

Já brala a dobrý. Pokud chceš mám ještě nějaké zbylé.

kolibrik1
Kecalka 110 příspěvků 21.07.19 16:30

No a pak tu některá řeší nechtěné těhotenstvi a dostane nadáno, že měli používat dva způsoby. Si to, ženský, trošku srovnejte :kytka:

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 21.07.19 16:35

Další trolling s prasklým kondomem. To by nebyl den, aby to tu nebylo.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18326 příspěvků 21.07.19 17:26
@kolibrik1 píše:
No a pak tu některá řeší nechtěné těhotenstvi a dostane nadáno, že měli používat dva způsoby. Si to, ženský, trošku srovnejte :kytka:

Nechceš jít radit radši na Xmena?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 17:56

@LAlezane abych byla upřímná, souhlasím s vámi. Kdybych si mohla na 100% vybrat, neměla bych sex. Necitím se být na něj připravená, hlavne bych nebyla schopná vzit zodpovednost kdyby se neco pos×alo. Proto se tolik bojím těhotenství. Bohužel mi několikrát od partnera bylo řečeno, že sex prostě ke vztahu patří a vyvolával ve mně pocit, že nejsem dost dobrá přítelkyně, pokud ho odmítám.-zakladatelka

kolibrik1
Kecalka 110 příspěvků 21.07.19 18:36
@Russet píše:
Nechceš jít radit radši na Xmena?

Ne, proč? :mrgreen:

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 21.07.19 21:10
@Anonymní píše:
@LAlezane abych byla upřímná, souhlasím s vámi. Kdybych si mohla na 100% vybrat, neměla bych sex. Necitím se být na něj připravená, hlavne bych nebyla schopná vzit zodpovednost kdyby se neco pos×alo. Proto se tolik bojím těhotenství. Bohužel mi několikrát od partnera bylo řečeno, že sex prostě ke vztahu patří a vyvolával ve mně pocit, že nejsem dost dobrá přítelkyně, pokud ho odmítám.-zakladatelka

Pak bych takového de.ila poslala k šípku. On není dobrý partner pokud tě takhle vydírá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 22:19
@P4ja píše:
Pak bych takového de.ila poslala k šípku. On není dobrý partner pokud tě takhle vydírá.

Hrozně ráda bych, cítím se jako služka. Když mu na cokoli řeknu ne, jsem nazvaná dítětem a nedospělou, což on prý nechce. Nejsem schopná se s ním rozejít, hodně mi v minulosti pomohl psychicky (ač to zní paradoxně) a jsem k němu hodně vázana.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama