Těhotná (test)

Anonymní
31.10.19 09:53

Těhotná (test)

Zdravím všechny.

Píšu za přítelkyni.

Snažíme se o dítě a teď si nejsme jisti, jak na tom momentálně jsme.
MS měla mít 21.10, ale nedostavilo se. Tak si zkusila 2× test a výsledek byl duch. Jenže 23.10 to dostala a prý to z ní hodně teklo. Byli jsme zklamaní, ale nedalo se nic dělat. Jenže po týdnu 30.10. prý začala špinit, a tak si udělala test a ejhle… byla tam jasná dálnice (viz papírkový test). Dnes 31.10. udělala znova a je to trošku slabší (ten plastový test). Nejsme si jist, protože to dostala, možná se jedná o falešný výsledek. Máte taky nějakou podobnou zkušenost?

Byl použit test s menší citlivostí. Né 10, ale 25.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4264
31.10.19 09:56

Tehotna je, gratuluji :mavam:
A testuje vždy stejným testem (stejným vyrobcem) 8).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 10:00

Ale nedává mi to smysl, když to dostala a teď dálnice? :D

• Citovat
  • Nahlásit
20580
31.10.19 10:08

Tak někdo může krvácet i v těhotenstvi, nebo pokud to z ní fakt lilo, tak to mohl být i hematomu, že se vylil. Ale podle testů je těhotná ;) kdyby to bylo zbytkové hcg třeba po potratu tak to bude slabnout a ne dělat takové dálnice. A testujte pořád stejným testem, různé značky - různě tmavé čárky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
31.10.19 10:10
@Anonymní píše:
Ale nedává mi to smysl, když to dostala a teď dálnice? :D

krvácení i během těhotenství může být. Ač jinak nejsem uplně příznivcem běžet hned s počuranym testem k dr., tak v tomhle případě bych zašla, ať nabere krev na HCG a za pár dní znuvu, ať se potvrdí, jestli roste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19113
31.10.19 10:10

Menstruace může být celých devět měsíců. Nicméně zkuste testovat stejným testem ob den, uvidíte jestli bude slábnout nebo sílit. Pozitivní test ještě nemusí znamenat těhotenství, může být i mimoděložní, zvláště v případě krvácení, takže bych doporučovala lékaře co nejdříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
31.10.19 10:19

Vypadá to pozitivně ;) jak se tu už píše, krvácení na začátku těhotenství může být, ale jestli bylo tak silné, radši bych zašla co nejdřív k Dr. Držím pěsti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 10:22

Teď se objednala na středu, takže jestli Vás to zajímá, tak Vám dáme vědět, jak to dopadlo. :) Ale snad se zadařilo. Měsíc se o to pokoušíme, takže už je na čase. :D

• Citovat
  • Nahlásit
20580
31.10.19 10:31
@Anonymní píše:
Teď se objednala na středu, takže jestli Vás to zajímá, tak Vám dáme vědět, jak to dopadlo. :) Ale snad se zadařilo. Měsíc se o to pokoušíme, takže už je na čase. :D

Dejte vědět, ale měsíc se snažit je úsměvné :mrgreen: kdyby ste se snažili rok tak bych to chápala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 10:35
@Kriss Tina píše:
Dejte vědět, ale měsíc se snažit je úsměvné :mrgreen: kdyby ste se snažili rok tak bych to chápala :lol:

Není čas ztrácet čas. :D Tak tedy dáme vědět. :)

• Citovat
  • Nahlásit
6369
31.10.19 10:35
@Anonymní píše:
Teď se objednala na středu, takže jestli Vás to zajímá, tak Vám dáme vědět, jak to dopadlo. :) Ale snad se zadařilo. Měsíc se o to pokoušíme, takže už je na čase. :D

No tak jsem zvědavá ale jak se tu píše krvácet se může i v těhotenství a může to být ok já krvácela na začátku docela dost a měla jsem hematom ten odkrvacel a dobré takže uvidíte jak to dopadne u mě dobře zatím teda ještě nejsem na konci ale za týden budu v půlce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3453
31.10.19 10:36
@Anonymní píše:

pardon, ale na to musím reagovat :D Doufám, že ta poslední věta byl vtip :jazyk: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
31.10.19 10:41

Taky jsme se snažili o miminko. Dostala jsem menstruaci o den později, byla dost silná a hodně bolestivá a po ní jsem začala špinit, což se mi nikdy nestalo a trvalo to asi týden, kdy jsem si udělala těhotenský test a vyjely mi okamžitě dálnice. Já samozřejmě nadšená, šťastná. Jenže dálnice začaly po pár dnech slábnout. Objednala jsem se k doktorce a zjistilo se, že šlo o biochemické těhotenství, tedy embryo odešlo spolu s menstruací a jen holt to HCG v krvi ještě nějakou dobu bylo. Téměř měsíc po té menstruaci jsem měla ještě pozitivní testy, i když slabší a slabší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 10:42
@lovean píše:
No tak jsem zvědavá ale jak se tu píše krvácet se může i v těhotenství a může to být ok já krvácela na začátku docela dost a měla jsem hematom ten odkrvacel a dobré takže uvidíte jak to dopadne u mě dobře zatím teda ještě nejsem na konci ale za týden budu v půlce

Uvidíme. :) Tak ať ti mimčo v bříšku nadále roste. :)

@mišička111 píše:
pardon, ale na to musím reagovat :D Doufám, že ta poslední věta byl vtip :jazyk: :D

Není to vtip. :D Brala prášky a před měsícem jsme se rozhodli, že to zkusíme. :)

• Citovat
  • Nahlásit
488
31.10.19 10:45

Měla jsem to nedávno stejně, ms dorazila, byla normální, za pár dní jsem to dostala zase, dělala jsem si 3 testy, všechny jasně pozitivní, ale u mě to byl potrat. Tak snad u vás je vše ok. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat