Jsem asi těhotná a mám zelený výtok

Anonymní
5.4.20 21:26

Tehotna? Zeleny výtok?

Ahojky holky, potrebovala bych poradit, protoze s tim nemam zkusenosti. Posledni styk jsem mela s pritelem 10.3 a ms mela prijit okolo 20.3, ale nepřišla. Dost me to zmatlo, kazdopadne vzhledem k tomu ze beru prasky a to telo obcas takhle blbe, nejak jsem to nebrala v potaz. Pozdeji jsem o tom ale zacala premyslet, ze vseho toho čtení příznaků a tak me zaclo bolet bricho, zada a mela vsechny příznaky, ale myslim si, ze si to spis rikala moje hlava z těch nervu. Nedalo mi to a udelala jsem si test. Ja tam vidim malinkatyho ducha, ale jenom kdyz se na to zdlouhave divam, takze beztak zase jen moje hlava. Ale myslite, ze po tak dlouhe dobe by tam byl jen duch (test jsem si delala dnes, 5.4.)? Ja totiz cetla, ze po 10dnech uz tam maji holky ‘dalnici’ :lol: ted si miminko nemuzeme dovolit, proto beru HA, kterou beru opravdu zodpovědné. A kdyz uz tu davam dotaz, nevite co by mohl symbolizovat nazelenavy výtok? Diky moc za odpovedi :) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.4.20 21:30
@Anonymní píše:
Ahojky holky, potrebovala bych poradit, protoze s tim nemam zkusenosti. Posledni styk jsem mela s pritelem 10.3 a ms mela prijit okolo 20.3, ale nepřišla. Dost me to zmatlo, kazdopadne vzhledem k tomu ze beru prasky a to telo obcas takhle blbe, nejak jsem to nebrala v potaz. Pozdeji jsem o tom ale zacala premyslet, ze vseho toho čtení příznaků a tak me zaclo bolet bricho, zada a mela vsechny příznaky, ale myslim si, ze si to spis rikala moje hlava z těch nervu. Nedalo mi to a udelala jsem si test. Ja tam vidim malinkatyho ducha, ale jenom kdyz se na to zdlouhave divam, takze beztak zase jen moje hlava. Ale myslite, ze po tak dlouhe dobe by tam byl jen duch (test jsem si delala dnes, 5.4.)? Ja totiz cetla, ze po 10dnech uz tam maji holky ‘dalnici’ :lol: ted si miminko nemuzeme dovolit, proto beru HA, kterou beru opravdu zodpovědné. A kdyz uz tu davam dotaz, nevite co by mohl symbolizovat nazelenavy výtok? Diky moc za odpovedi :) :srdce:

Myslím, že těhotná spíš nebudeš, po tak dlouhé době už byly opravdu výrazné čárky, já měla stejnou jako testovací už dva dny po vynechání.

• Nahlásit
  • Citovat
58616
5.4.20 21:31

Výtok znamená problém.. Cyklus máš jak dlouhý? MS 15 dní zpoždění, to už by opravdu byla dálnice. Vidím to spíš na zdravotní problém :think: objednej se k dr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 21:39

@martina.se cyklus mam 28 dni, menstruaci jsem mela prave jen v podobě spineni, což je ale u antikoncepce běžné, nemyslis? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
58616
5.4.20 21:41
@Anonymní píše:
@martina.se cyklus mam 28 dni, menstruaci jsem mela prave jen v podobě spineni, což je ale u antikoncepce běžné, nemyslis? 8o

Tak to ano.. Pokud jsi spinila, občas taková ms bývá. Tato informace mi v úvodu chyběla.. Pak res jen výtok :think: těhotná nebudeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama