4 den zpoždění, TT negativní

4.4.20 22:16

4 den zpoždění, TT negativní

Zdravím holky, snažíme se pár měsíců o mimi. Už 3 měsíc máme sex skoro pořád v plodné dny, tedy v ovulaci. Nyní mám 4 den zpoždění ale test negativni. Chci se zeptat měli jste či máte nějakou zkušenost, že by to mohlo vyjít? Děkuji a přeji všem snazilkam //. :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.4.20 23:18

Ahojky, jsem na tom úplně stejně… Dnes 4 den bez menstruace a TT negativní… Příznaky na mentes žádné… Tak snad se nám zadaří že za pár dní budou // :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 23:27

Ahoj, já měla na začátku taky negativní, 10. den zpoždění jsem tam objevila 2 čárky. Takže se možná i dočkáš těch dvou. :D držím palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 23:36

@Medvidek86 přesně tak žádné známky menzes. Jak já bych si přála //. Zítra ráno se budu testovat na pepino, ale ten s nastavcem na kapky. Tak uvidím. Bohužel mamatest nebo clearblue jsem dnes již nesehnala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 23:46
@Vallantha píše:
@Medvidek86 přesně tak žádné známky menzes. Jak já bych si přála //. Zítra ráno se budu testovat na pepino, ale ten s nastavcem na kapky. Tak uvidím. Bohužel mamatest nebo clearblue jsem dnes již nesehnala.

Já se rozhodla, že to nechám do středy a pak udělám test a budu volat Dr… Asi se trochu bojím toho zklamání, kdyby tam nebyly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 20:29

@Vallantha tak jak jsi dopadla??? Celý den na tebe myslím :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 22:09

@Medvidek86 tak ráno testik, stále negativní :( ale po menzes ani známka. Bradavky mám citlivé na dotek, ale bůh ví z čeho :/. Jsem z toho jelen. A ty stále čekáš? Nebo jsi to nevydržela a udělala testik také. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 22:11

@Medvidek86 co ještě jedině tak mě dnes bolí za krkem a v kříži. Ale jestli nejsem jenom hypochondr. Asi počkám ještě týden a zkusím to znovu. Kdyžtak budu volat dr. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 22:21

@Vallantha já vydržela a plánují test na zítra nebo úterý… Ale spíše zítra… Mám jít zítra na fyzioterapii, tak asi abych něco nepodelala… A stále známky po menzesu nikde… Jednou až 2× za den mě bolí levý vaječník, ale chvilku a pak zase klid… Točí se mi často hlava, váha jde dolů (minimálně)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 22:31

@Medvidek86 tak určitě zítra dej vědět :heart: budu na tebe myslet.
Mě dnes fakt strašně bolí v krizi že se nemůžu ani otočit na bok tak jsem zvědavá :/ v úterý nastupuju po neschopence do práce tak snad se nic nezvoře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 22:49

@Vallantha určitě dám vědět… Ty se hlavně opatruj a víš jak se to říká, noc se nemá přehánět ;) tak ne že budeš v práci trhat rekordy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 07:25

@Medvidek86 no budu se snažit :D al3 bohužel pracuju jako pecovatelka takže nevím zda se podaří, tak co jakpak ti to dopadlo :blush: :heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 07:59

@Vallantha negativní..... Nechápu to… Zítra to je týden a stále nic??? Myslíš, že je opravdu brzo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 08:36

@Medvidek86 já v to doufám, jelikož já jsem stále také negativní :( ale moje kamarádka to zjistila až po 2 měsících :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 13:51

@Vallantha já také doufam :D zítra jdu do práce uklízet po malířích, tak to bude takové zvláštní asi a hlavně doufám, že kolegyně nic nenápadně, když nebudu tahat nábytek atd :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama