Těhotné kolem 100kg

Anonymní
14.8.20 16:01

Tehotne kolem 100kg

Zdravim vsechny, jsou tady aktualne nejake tehotne s podobnou vahou? Nekdo i z okoli Brna? Pojdme se pobavit ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4857
14.8.20 16:17

Ještě musíte napsat výšku, při 2m to bude relativně normální postava, při 150cm to bude valící se sud. Tak ať nedojde k mýlce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
14.8.20 16:28

Tyjo nechci být zlá, samozřejmě přeju klidný průběh těhotenství a porod, ale není taková váha a vyšší v tomto stavu zdravi ohrožující hlavně pro matku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4218
14.8.20 16:30
@xavierka píše:
Tyjo nechci být zlá, samozřejmě přeju klidný průběh těhotenství a porod, ale není taková váha a vyšší v tomto stavu zdravi ohrožující hlavně pro matku?

To víš že je. A nejen pro matku. Nezodpovědnosti zdar :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27779
14.8.20 16:33

@mackA159 @xavierka ale no tak, na to se zakladatelka neptá. :roll:

@xavierka píše:
Tyjo nechci být zlá, samozřejmě přeju klidný průběh těhotenství a porod, ale není taková váha a vyšší v tomto stavu zdravi ohrožující hlavně pro matku?
@mackA159 píše:
To víš že je. A nejen pro matku. Nezodpovědnosti zdar :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
14.8.20 16:36
@mackA159 píše:
To víš že je. A nejen pro matku. Nezodpovědnosti zdar :pankac:

to je pravda, na druhou stranu některé ženské v těhotenství fetují, kouří a chlastají…to je ještě horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
14.8.20 16:38
@AninaEli píše:
@mackA159 @xavierka ale no tak, na to se zakladatelka neptá. :roll:

njn ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 17:07

Já se tam přibližila, před porodem se to vyšplhalo na 96 kg, výška 174.. Teď mám 2 měsíce po a snažím se, ať to postupně zase padá dolů.. Na porod ani zdraví to naštěstí vliv nemělo..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 17:33

Kdyby napsala, že má 75 kilo, nikdo by se nedivil. Při výšce 180 cm je 100 kg podobné jako 75 při výšce 150 cm. Navíc nejsou kila jako kila. Ja mam 85 a nikdo by mi to neřekl. Jednak jsem vysoká, mohutná a taky mám vyšší podíl svalové hmoty.
Zakládat elce držím palce, ať se v těhotenství i s miminkem daří :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 17:52

Ja se bohuzel taky blizim. Porod za mesic a ted asi 96 kg, presne nevim. No, stve me to, hrda na to nejsem, ale stalo se. Nejaka kila mi zbyla z predchozich tehotenstvi a dalsi pribyla ted se tretim. Doufam, ze to pak nejak zhubnu, je to zatez na klouby atd., necitim se dobre. Jinak ale vsechny vysledky ok, cukr v norme atd.

• Citovat
  • Nahlásit
6998
14.8.20 18:01
@Anonymní píše:
Zdravim vsechny, jsou tady aktualne nejake tehotne s podobnou vahou? Nekdo i z okoli Brna? Pojdme se pobavit ;)

Známá měla přesně 100kg výška 175cm…před tím byla hubená. Po porodu vše rychle zhubla…druhé těhotenství to samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 18:47

No tak já rodila se 110 kg a mám 162cm. Přibrala jsem 40kg v těhotenství díky lékům a ležení… Nesoudila bych.

• Citovat
  • Nahlásit
1654
14.8.20 19:46

Ja asi uplne nesplnuji, hmotnost jo, ale jsem teda uz v sestinedeli, a nevim jestli 60 km od Brna je uplne okoli, ale taky me pobavily ty odsudky, nevime vysku, stadium tehotenstvi, celkovy zdravotni stav, ale jasne, je to strasna nezodpovednost :palec: hmotnost je totiz jediny dulezity faktor… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2231
14.8.20 19:53

A co spolu vlastne budete delat? Neni lepsi najit nekoho s kym budete mit spolecne zajmy, smysl pro humor, zivotni styl, nez jen ty kila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41854
14.8.20 20:30
@Simmcaa píše:
A co spolu vlastne budete delat? Neni lepsi najit nekoho s kym budete mit spolecne zajmy, smysl pro humor, zivotni styl, nez jen ty kila?

Tak to bych nechala na zakladatelce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama