Těhotenství při antikoncepčním tělístku

1102
9.2.10 13:29

Těhu při tělístku

Ahojky mám trochu mražení letost jsem zatím nedostal MS zítra jedu pro test.. Byli jste někdo těhu i přes Tělístko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.2.10 13:39

ahojky já ne ale kamarádka má za týden už termín, a mela telísko :wink: no občas se stane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
9.2.10 13:43

kamarádka ano

Ahojky, mojí kamarádce se to stalo loni. Už má dvě holčiny 8 a 7 let, takže měla tělísko a další mimi rozhodně neplánovali. Navíc koupili zrovna barák a potřebovali ho dát nějak dohromady. No dopadlo to tak, že o Vánocích přišel na svět chlapeček a mají z něj velikou radost, přestože si nejprve neuměli vůbec představit, že by se ještě početně rozrostli. Rozhodně nelitují. :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
9.2.10 14:49
pilcanda píše:
Ahojky mám trochu mražení letost jsem zatím nedostal MS zítra jedu pro test.. Byli jste někdo těhu i přes Tělístko?

Ahoj,já jsem otěhotněla přes tělísko,možné to je,Petříček má už měsíc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1102
9.2.10 15:07

jaké jsi měla tělístko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
9.2.10 15:12
pilcanda píše:
jaké jsi měla tělístko?

Goldlilly na 7 let,nehormonální tělísko.Taky sem byla překvapená,měla sem ho teprve ani ne 2 roky.Vůbec sem tomu nechtěla věřit,bylo mi špatně,ale ze začátku mi test ukazoval že je negativní a až později positivní,ale pořád se mi tomu nechtělo věřit,až doktorka mi těhotenství potvrdila.

• Nahlásit
  • Citovat
1129
9.2.10 17:00

Ahojky, i já jsem otěhotněla přes tělíško. No, tak snad nám vyjde ten kluk. Manžel byl teda dost v šoku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
4.3.10 13:23
Markýtka píše:
Ahojky, i já jsem otěhotněla přes tělíško. No, tak snad nám vyjde ten kluk. Manžel byl teda dost v šoku.

Já sem s manželem v šoku doteď a už je Petřík na světě :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
janaškrlová
16.5.12 15:12

Zdravim,mám tělístko a každý měsíc mívám měsíčky tak 5 - 6 dní td jsem dostala měsíčky měla jsmeje jen tři dny a neměla sem je tak silné jakmívám spíše takové špinění,je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama