Těhu testík

24.2.20 10:27

Těhu testík

Ahoj Holky,
mám na vás takový dotaz a prosím o vaše názory, s přítelem se snažíme o miminko, mám týden před MS, dělala jsem si dva těhotenské testy od MAMA. Na jednom vyšel duch, dosti zřetelný a druhý test negativní. Musím říct že příznaky mám teda šílené, cigarety mi nechutnají, věčně mi je šoufl, bolí mě hlava, v podbříšku, motám se jak nudle v bandě a pořád bych spala :-D Já vím že se dá vše tohle nějakým způsobem vsugerovat, ale já se opravdu na to nijakým způsobem až tak nesoustředím. Nevím jestli je zbytečné udělat další test páč pak bych se právě akorát stresovala, jen se chci zeptat na radu a zkušenosti skrz duchy na testech. Asi je velice brzy se teď testovat že?
Moc děkuju všem maminkám i nemaminkám! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2345
24.2.20 10:30

Ano, udělej si test až ti vynechá menstruace. Dřív to nemá moc smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2732
24.2.20 10:38

Proc nekdo testuje jeste pred vynechanou ms, to mi hlava nebere…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4278
24.2.20 10:38

Na test brzy, na spláchnutí cigaret do záchoda nejvyšší čas ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 10:41

Testuje protože mi poslední dny opravdu není moc dobře a snažíme se půl roku, tak jsem byla trošičku nedočkavá když přišly takové příznaky, přiznávám se..
Moc děkuji za odpovědi. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2732
24.2.20 10:44
@veroonyy píše:
Testuje protože mi poslední dny opravdu není moc dobře a snažíme se půl roku, tak jsem byla trošičku nedočkavá když přišly takové příznaky, přiznávám se..
Moc děkuji za odpovědi. :kytka:

Snazite se pul roku a ty jsi nebyla schopna skoncit s cigarama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23662
24.2.20 10:48

Až ti vynechá ms, tak testuj. Týden před ms není moc pravděpodobné, že máš na testu ducha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 10:54

Vyprdni se na testování takhle brzy, budeš akorát zklamaná. My se snažíme už od července, ze začátku jsem také v každém píchnutí nebo sebemenší nevolnosti viděla příznak těhotenství, ale čas mě vycvičil :mrgreen: Takže jsem se pozorovat přestala a prostě jen čekám, až jednoho krásného dne nedorazí MS ;)
Jo a na ty cigarety se vyprdni, fuj

• Nahlásit
  • Citovat
826
24.2.20 11:00

Přestaň kouřit a nestuduj příznaky, zejména ty šílené :think: ty testíku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 11:01

Jo máte pravdu ty cigarety jsou zlo, ale byla jsem opravdu silný kuřák, omezila jsem to na dvě denně, a už to je opravdu velký pokrok u mě, teď už ty cigarety nechci ani vidět, páč mi nechutnají a věčně slyším jaký je to hnus, trošku se za to stydím, takže holky klidně jen do mě! :-D kritika je také názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1786
24.2.20 11:03

Ja uz jen čekám, kdy tady bude diskuze o testování ještě ‚před sexikem‘ nebo tak neco. Sorry, ale techhle diskuzi je plny emimino a uz je to dost nudny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22978
24.2.20 11:04

@veroonyy
Přestaň hulit, Verunko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1838
24.2.20 12:03

Nesleduj se az tak moc, testuje se az pokud vynecha ms o nekolik dni, trebas tyden. Jinak souhlasim s holkama ohledne cigaret ( sama jsem kourila ). Jinak kazdemu trva snazeni jinak dlouho, ze zkusenosti vim, ze cim vetsi sledovani, tim dele trva uspech. Dceru sem mela vymodlenou asi po 7 letech :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1838
24.2.20 12:06

@veroonyy K tem cigaretam, predtim jsem kourila, ale nikdy chran buh nikdy ne s dcerou venku nebo dokonce pri jizde s kocarkem. Za cigo v jedny ruce a kocar v druhe jsem byla schopna lisknout nej kamosce :lol: fakt to prd, zbyde vic penez mimousovi a budes pak vonava maminka :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11225
24.2.20 12:57
@shadowbabe píše:
@veroonyy K tem cigaretam, predtim jsem kourila, ale nikdy chran buh nikdy ne s dcerou venku nebo dokonce pri jizde s kocarkem. Za cigo v jedny ruce a kocar v druhe jsem byla schopna lisknout nej kamosce :lol: fakt to prd, zbyde vic penez mimousovi a budes pak vonava maminka :dance:

Dobre ty :palec: :potlesk: :lol: :lol: :lol: chtela bych videt ten vyraz :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama