Kdy použít těhotenský test?

Anonymní
23.2.20 16:33

kdy použít těhotenský test?

Zdravím chci se zeptat kdy použít těhotenský test? Koupila jsme si ho v lékárně dr. max jmenuje se Pregnancy test 2in1. Chci zjistit jestli jsem po nechráněném sexu těhotná. Vzala jsem si i tabletu po styku a užila ji do 24 hodin. Ten sex jsem měla v sobotu asi okolo 2 v noci. Ptam se kdy test použít? děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1383
23.2.20 16:36

Pokud sis vzala tabletu po styku do 24hodin nemusíš si test dělat. Spolehlivost je téměř okolo 99% při užití do 24hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2999
23.2.20 16:36

Za 14 dní od styku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
23.2.20 16:50

Pokud dostaneš normálně ms, tak bude vše v cajku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
23.2.20 16:56

@Pajik 76 To není pravda. Tyhle pilulky jsou nefunkční pokud právě probíhá a nebo už dokonce proběhla ovulace.
Tyhle pilulky „po“ ji totiž jenom oddalují a tím zabraňují početí. Pokud už je vajíčko venku a došlo k oplodnění, tak má smůlu. Ta pilulka neudělá vůbec nic. Šance, že se něco takového stane je velmi malá, ale přesto existuje. Po světě běhají lidi, kteří takovou pilulku přežili právě díky tomu co jsem výše napsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 16:58
@shadowbabe píše:
Pokud dostaneš normálně ms, tak bude vše v cajku :palec:

mám je mít za tři dny. Mám kamarádku, která byla těhotná a měla MS do 7 měsíce. Tak snad to byla jen nějaká výjimka. Zkusím zajít i k doktorce, projistotu.Ale moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.2.20 17:02
@LilyJane píše:
@Pajik 76 To není pravda. Tyhle pilulky jsou nefunkční pokud právě probíhá a nebo už dokonce proběhla ovulace.
Tyhle pilulky „po“ ji totiž jenom oddalují a tím zabraňují početí. Pokud už je vajíčko venku a došlo k oplodnění, tak má smůlu. Ta pilulka neudělá vůbec nic. Šance, že se něco takového stane je velmi malá, ale přesto existuje. Po světě běhají lidi, kteří takovou pilulku přežili právě díky tomu co jsem výše napsala.

ovulaci jsem měla minulý týden, podle menstruačního kalendáře. Zajdu si radši k lékaři ale nevím jestli to bude mít nějaký význam pár dní po sexu, jestli se to dá zjistit?

• Nahlásit
  • Citovat
694
23.2.20 17:05
@Anonymní píše:
ovulaci jsem měla minulý týden, podle menstruačního kalendáře. Zajdu si radši k lékaři ale nevím jestli to bude mít nějaký význam pár dní po sexu, jestli se to dá zjistit?

No čistě teoreticky by tam neviděl žádný folikul. Ale nevím, nejsem gyndař :)
Teď bych asi počkala jestli přijde MS a když tak udělala ten test. To bude asi lepší. U doktora vám taky nic nezjistí, je prostě moc brzo. Ledaže by jste šla na krev jako samoplátce jestli je tam nějaké hcg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
23.2.20 17:07

Pockala bych podle ms, pripadne pak testy a gynda. Drzim pesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 17:07
@LilyJane píše:
No čistě teoreticky by tam neviděl žádný folikul. Ale nevím, nejsem gyndař :)
Teď bych asi počkala jestli přijde MS a když tak udělala ten test. To bude asi lepší. U doktora vám taky nic nezjistí, je prostě moc brzo. Ledaže by jste šla na krev jako samoplátce jestli je tam nějaké hcg.

MS mám mít za tři dny tak uvidím :) k lékaři stejně musím zajít, takže můžu se zeptat ohledně toho. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.2.20 17:08
@shadowbabe píše:
Pockala bych podle ms, pripadne pak testy a gynda. Drzim pesti :kytka:

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
1383
23.2.20 17:09
@LilyJane píše:

S tím souhlasím, ale zakladatelka uvádí pouze JEDEN nechráněný sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 18:56

Ahoj chtěla bych se zeptat v pátek sme na to vlitly a nechranily se za jak dlouho můžu udělat test poslední MS sem měla 4.2 takže asi sme se trefil do plodných dnů asi díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1383
23.2.20 19:15
@Flek1234 píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat v pátek sme na to vlitly a nechranily se za jak dlouho můžu udělat test poslední MS sem měla 4.2 takže asi sme se trefil do plodných dnů asi díky

Jestli jste na to vlítly a nechránily se, tak z toho nic nebude.

Jedině, že byste na to vlítli a nechránili se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 19:38

"

Příspěvek upraven 23.02.20 v 20:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu