Těhu váha, břicho, pohyby

Anonymní
5.11.19 18:42

Těhu váha, bricho, pohyby

Cusik zeny. Kolik jste pribraly v 6 mesici? Ja jsem ve 22 tydnu a mam 3,5 kg nahore. A to se neprejidam, spis jim mene. Rano si dam k snidani slabsi kafe a susenku, kdysi jsem snedla chleba ale to jsem mela pohyb, ted zadny nemam protoze me boli bricho a navic mam zanet prudusek takze lezim doma. K obedu normal porci a k veceri treba chlebik s lucinou, sunkou, syrem k tomu jablko. Ja se prestala hejbat tak jsem samozrejme ubrala i jidlo. Kolik jste pribraly v tom 6 mesici a jak jste jedly, kdyz jste se nehybaly? Ja az se vylecim, chci se k aktivite vratit ale to uz budu mit asi i vetsi bricho, budu zacinat 7 mesic a budu se i bát delat neco vic, prochazky me ne jen ze nebavej ale ja hned omarodim. Tyhle vykyvy pocasi jsou hrozny. A co brisko? Prekazelo vam a kdy zacalo? Ja treba spim stale na brichu a prijde mi ze zadne velke nemam. A jak poznam pohyby? Kazdej rika ze to proste poznat jde ale ja zadne motylya ani vlneni necitim. Jen kdyz me tam nekdo trochu bouchne a to treba 2× na stejnem miste, muze to byt ono?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.11.19 18:46

22+1, mám nahoře 6 kg a cvičit jsem teď přestala, protože jem nemocná, chci se k tomu vrátit, hned jak budu moct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 18:49
@skorotehotna píše:
22+1, mám nahoře 6 kg a cvičit jsem teď přestala, protože jem nemocná, chci se k tomu vrátit, hned jak budu moct.

No přesně, mam antibiotika a taky se chci vratit ke cviceni. Jen se bojik aby to uz treba nebylo moc, vsude rikaj ze se ma cvicit do konce 6 mesice, teda zalezi asi i co. A jak jis?

• Nahlásit
  • Citovat
292
5.11.19 18:54

Uz tak 15kg :think: :nevim:. Jim normalne, spis male porce, snazim se pit, nemam cukrovku…telo si proste dela, co chce. Vsude ctu, jak v tomto tydnu maji maminky nahore 2, 3, 4 max 6 kg a chce se mi brecet, ale co nadelam. Muzu vsem jen zavidet :(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
5.11.19 18:57

Ahoj, jsem 24tt a mám 7kg nahoře, jím tak jak mám chuť někdy jen jedno jídlo denně, někdy zas nevím co bych do té pusy ještě narvala :D co se bříška týče, ještě mi nezavází, takže na břiše ještě spím (hlavně to je tím že máme hodně měkkou matrací ), spíš se toho malé nelíbí tak kope jak zblázněná takže si stejně musím lehnout na záda, no jak kdy. Co se pohybu týče, jsem prvorodička a pohyby cítím cca od 17tt, od 20tt už řádné kopance a to nejsem žádný hubeňour :smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
5.11.19 19:02

@lemyk Vůbec to neřeš, já musím říct že jím vyloženě jako prase, chutě neskutečné takže co mi přijde pod ruku za chvíli není :D myslím si že na 7kg ještě z daleka nekončím, ale slíbila jsem si že hned po porodu mi začne vojna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 19:03
@Lucie1906 píše:
Ahoj, jsem 24tt a mám 7kg nahoře, jím tak jak mám chuť někdy jen jedno jídlo denně, někdy zas nevím co bych do té pusy ještě narvala :D co se bříška týče, ještě mi nezavází, takže na břiše ještě spím (hlavně to je tím že máme hodně měkkou matrací ), spíš se toho malé nelíbí tak kope jak zblázněná takže si stejně musím lehnout na záda, no jak kdy. Co se pohybu týče, jsem prvorodička a pohyby cítím cca od 17tt, od 20tt už řádné kopance a to nejsem žádný hubeňour :smile:

Ja mam teda taky placavou, ze placam obcas paty pres devaty jenze na to mi pomahal ten pohyb, jak jsem marodila, mela jsem mensi chut k jidlu ale ted to mam naopak spis :D taky jsem prvorodicka ale ja nejak nevim jestli to jakoby bouchani je ono :think: nekdy to necejtim celej den nekdy jo tak si rikam ze to jsou ty streva asi pac pohyby by mely bejt cejtir snad kazdej den. Ja teda mam 177 cm a zacinala jsem na 57 kg. A proste zadnej kopanec nic :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
624
5.11.19 19:11

Je těžké popsat pochyby, já na svém břiše už ty pohyby i viděla a když se mi podařilo tam dát v čas ruku tak i cítila (myslím ve 22tt). Ale jako ono hodně záleží na jaké straně máš placentu. Ale já si myslím že ve tvém případě to bouchání bude ono, na druhou stranu buď ráda že je ještě tak moc necítíš protože já už teď v tom 24tt cítím tak moc že už jí kolikrát prosím ať mi dá chvíli pokoj a spí :D :D nevím co budu dělat třeba ve 30tt, asi jí pošlu doporučený dopis :D každoročně se na to zeptej gynekologa :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
5.11.19 19:14

@Lucie1906 dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 19:14

Tohle je nic. Já měla v 6 měsíci nahoře už asi 15 kg, jedla jsem úplně normálně a váha letěla nahoru jako blázen. Celkem jsem přibrala 32kg, z porodnice jsem odcházela o 20kg lehčí a jakmile mi za týden splaskly otoky tak bylo dole dalších 5kg…takže vlastně porodem mi zmizelo 25kg (což značí, že ne každý prirustek na váze znamená vždy vyzranost) měla jsem veliké břicho, před porodem obrovské. Malá byla velká, měla jsem hodně vody a otoky no…takže buď v klidu. Jsem půl roku po porodu, něco málo mám navíc, ale žádná tragédie.

• Nahlásit
  • Citovat
624
5.11.19 19:19

Našla jsem jednu fotku, 22+3tt :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 19:22
@Lucie1906 píše:
Našla jsem jednu fotku, 22+3tt :relaxed:️

Tak ja takto, 22tt :D

• Nahlásit
  • Citovat
5.11.19 19:28
@Anonymní píše:
No přesně, mam antibiotika a taky se chci vratit ke cviceni. Jen se bojik aby to uz treba nebylo moc, vsude rikaj ze se ma cvicit do konce 6 mesice, teda zalezi asi i co. A jak jis?
Normálně jako predtim. První trimestr teda min a horší věci, bylo mi zle. Potom, až asi na nějakých 14 dni kdy sem se urvala ze řetězu, stejne. Maso, vajicka, zelenina, ovoce.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
5.11.19 19:29
@Anonymní píše:
Tak ja takto, 22tt :D

Ale tak já jsem bůček, buď ráda že máš malé bříško :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 19:44
@Lucie1906 píše:
Ale tak já jsem bůček, buď ráda že máš malé bříško :relaxed:️

Tak bucek si predstavuju jinak :) a jinak jako jo jsem rada ae aby to pak neslo rychlosti blesku. Kor kdyz se cpu tolik ted natoz pak, doufám ze se to pak uklidni. :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama