Tejpování zad

KW
279
16.5.16 14:31

Tejpování zad

Ahoj mamči, ráda bych se zeptala na zkušenosti s tejpováním bolestivých zad, jestli s tím máte některá zkušenost, ráda bych si ji poslechla.. Popř. pokud by se tu vyskytl někdo z Pardubic, tak radu, kde v Pardubicích tejpují. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13195
16.5.16 14:35

@KW měla jsem tejpy na zádech, kvůli bedrům a úžasné, bolest do půl dne odezněla. Hodně na to trpím, takže pokud je něco aktuálně akutního tak bych si zašla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KW
279
16.5.16 14:39

@nikita066 super, děkuji. Asi to zkusím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13195
16.5.16 14:42

@KW nic moc za to nedáš, maximálně nějakou stovku. A maximálně to strhneš, ale mě to fakt pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KW
279
16.5.16 14:43

@nikita066 z Pardubic asi nejsi, že bys něco doporučila, že? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13195
16.5.16 14:48

@KW nn hooodně z ruky, ale klidně přes půl republiky dojeď, dělají to u nás ve špitále na rehabilitacích :mrgreen: Ale zkus se poptat u Vás ve špitále :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KW
279
16.5.16 14:54

@nikita066 aha, to mě ani nenapadlo, že by to mohli dělat v nemocnici. Zkusím se zeptat, jinak mi tu kamarádka našla nějaký masážní salon, kde to dělají. Nevím to tam udělají dobře :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.16 23:48

tejp

Mě je 50 let, ale chodím na vaše stránky ráda, občas se tady dost dozvím. Teď ale můžu i poradit. Mám problémy s tenisovýmí i oštěpařskými lokty, dosáhla jsem na invalidní důchod, tři operace a na nic, tak jsem si řekla, že bych zkusila tejp.Ty ruce mám od krční páteře, takže jsem občas oblepená všude. Ale chci mluvit o tom, že to není až tak velká věda. Dceři je 24 let je velice šikovná a lepí mi to sama a asi dobře. To soudím podle toho, co mi řekla zákaznice v práci(rehabilitační sestra),když se zeptala kdo mi tak dobře nalepil tejpy. Stačí se podívat na návod na netu a fakt se to dá podle toho nalepit. Já mám tejpovací pásku z coopu za 100kč 5m, možná nedrží tak dobře, ale určitě funguje. Lepší páska asi stojí víc, ale to je mi jedno. lepení zdarma a super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama