Telefon pro dítě (12 let)

26
8.6.17 17:51

Telefon pro dítě (12 let)

Nemáte někdo zkušenost s kupováním telefonu dětem? Má cenu kupovat chytrý telefon nebo se to nevyplatí, jak jste řešili vy? Sháním pro mladší ségru (12 let) nějaký telefon v dobrém poměru cena/výkon. Moc děkuji za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14339
8.6.17 18:01

Ja bych rekla, ze v dnesni dobe uz je zbytecne kupovat jiny telefon nez smartphone. U nas v okoli/rodine ho maj vsechny deti od cca 10 let (ne-li driv). No a pak uz jde o zvyk, ale pokud je to prvni telefon, tak je uplne jedno jaky bude (preferovala bych teda se systemem android, ty se jednoduse ovladaj a maj nejvetsi nabidku aplikaci, her apod.) Mozna bych zauvazovala treba nad pausalem pro mlade (vyjde levnejc nez kupovat kredit, kdyz bude hodne volat a psat) a vetsinou k tomu operator nabidne nejaky mobil se slevou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
8.6.17 18:10

@Kriss Tina Myslíte, že už to dneska bez smartphonu nejde? Aby ho hned nerozbila :D ale asi máte pravdu, že to teď letí. S Androidem souhlasím, je mnohem jednodušší a má ho asi i víc lidí :) Nemáte i tip na značku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
8.6.17 18:29

Ahoj, zkus Honor 7 lite…tím vůbec nic nezkazíš. Ségra se ho určitě naučí ovládat velmi rychle :-). U nás v rodině ho jeden teenager má, sice některé funkce nevyužije, ale maximální spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
8.6.17 18:35

Budu resit letos o Vanocich, deti zatim telefon nemaji, do skoly nosit nemohou, takze to bude jen na doma. Zatim se priklanim k nejakem cinskemu vyrobci, Xiaomi, Huawei… Ale je mozne, ze vyhraje repasovany iPhone, alespon u dcery, ktera ma iPad. Pausal jim tedy zatim platit nebudu, internet jen pres wifi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
8.6.17 18:36

Neřekla bych, že dvanáctileté dítě by cokoli jiného bylo ochotné používat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
8.6.17 18:40
@summersun píše:
Ahoj, zkus Honor 7 lite…tím vůbec nic nezkazíš. Ségra se ho určitě naučí ovládat velmi rychle :-). U nás v rodině ho jeden teenager má, sice některé funkce nevyužije, ale maximální spokojenost.

Myslíš, že to bude dobré? slyšela jsem, že Huawei je na tom docela dobře co se týče cena a kvalita, ale nevím právě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
8.6.17 18:41
@Sany80s píše:
Neřekla bych, že dvanáctileté dítě by cokoli jiného bylo ochotné používat.

To máš asi pravdu, chytré věci jsou pro teenagery na denním pořádku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
8.6.17 18:44
@ELIbeta píše:
Budu resit letos o Vanocich, deti zatim telefon nemaji, do skoly nosit nemohou, takze to bude jen na doma. Zatim se priklanim k nejakem cinskemu vyrobci, Xiaomi, Huawei… Ale je mozne, ze vyhraje repasovany iPhone, alespon u dcery, ktera ma iPad. Pausal jim tedy zatim platit nebudu, internet jen pres wifi.

Nevím, jestli má cenu kupovat iPhone, přijde mi moc drahý, i kdyby byl repasovaný, to bude asi lepší nějaký Android telefon.. Asi se možná přikloním k Huawei, ale pořád váhám, aby byla spokojená :D a paušál teda určitě řešit nebudu, to by se naši nedoplatili :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14339
8.6.17 18:46

Jo huawei je super, zatim kterejkoliv model mi prisel pod ruku byl super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
8.6.17 18:48

@tamalaj no, ja nejsem v CR a repasovany iPhone je na cenove urovni tech Cinanu. Navic mame vic veci od Apple, takze by to slo kombinovat. Ale ted jsem jeste na podnet teto diskuze zapatrala na Amazonu a vyjizdi mi Motorola, vyborne recenze, takze zapatram i timto smerem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
8.6.17 19:05

Syn ma Huawei Y5 a jsme spokojeni vsichni. Je mu deset let, ve tride maji smartphone vsichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
8.6.17 19:08

@tamalaj nic jiného než smartphone ji nekupuj jestli ji nechceš připravit trapné chvíle.
Za mě můžu doporučit xiaomi.. :palec: není drahý, má kovové tělo..A super výkon..Pojistit to tvrzenym sklem a pouzdrem a je to :-) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
8.6.17 19:10
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LKL
1117
8.6.17 19:39

Kamarada syn si ted mobil roztriskal a novy dostane „az“ za vysvedceni - pry ma se 3210 nokii ve skole perne chvilky :-))

jinak moje petileta se uz nekolik let dozaduje iphonu, zatim odolavam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama