Reklama

teletubbies

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 01.09.09 14:33
teletubbies

Zdravím, nevíte někdo, kde by se za dobrý peníz daly sehnat další DVD teletubbies. Máme tohle:
http://www.market-hall.cz/…ult/4719.jpg /> ale stálo 400 :-( Malej je miluje a v letadle je to jediný , co ho zabaví.
Díky všem za pomoc.

Reklama

Reakce:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 01.09.09 22:04

fragolo, tohle znám. To ještě dražší, než to, co jsem koupila já - tam je 10dílů na dvou discích. To , co jsi mi poslala za odkazy - jsou vždycky jenom 2 epizody na 1 disku od 190-220Kč :-( :-( :-(

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 01.09.09 22:29

No vidíš a já si myslela, kdo ví, co jsem nenašla, nějak jsem nad tím dál nepřemýšlela :oops: :wink: Je fakt, že u nás Teletubbies nejedou, tak nemám přehled. M.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >