teletubbies

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 01.09.09 14:33
teletubbies

Zdravím, nevíte někdo, kde by se za dobrý peníz daly sehnat další DVD teletubbies. Máme tohle:
http://www.market-hall.cz/…ult/4719.jpg /> ale stálo 400 :-( Malej je miluje a v letadle je to jediný , co ho zabaví.
Díky všem za pomoc.

Reakce:
zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 01.09.09 22:04

fragolo, tohle znám. To ještě dražší, než to, co jsem koupila já - tam je 10dílů na dvou discích. To , co jsi mi poslala za odkazy - jsou vždycky jenom 2 epizody na 1 disku od 190-220Kč :-( :-( :-(

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 01.09.09 22:29

No vidíš a já si myslela, kdo ví, co jsem nenašla, nějak jsem nad tím dál nepřemýšlela :oops: :wink: Je fakt, že u nás Teletubbies nejedou, tak nemám přehled. M.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >