Telya zapomenutí antikoncepce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
35
12.5.22 20:34

Telya zapomenutí

Zdravím, obvykle si zandavam kroužek ve středu v 21:00 v ten samy den po 3 týdnech vyndavam zase středa 21:00. Ovšem včera jsem si kroužek zapomněla zandat.. takže jsem ho zandala až dnes tj. Čtvrtek v 20:00. Pohlavní styk byl naposledy v sobotu po vyndani kroužku. Je to problém? Děkuji moc za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
246
12.5.22 21:15

Kez by existoval nejaky podrobny souhrn informaci, treba neco jako pribalovy letak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16114
12.5.22 21:17

Přečti si pribalovy leták. Chránila bych se min týden ještě i kondomem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
12.5.22 21:32

Je to tam napsané dost nesrozumitelne :-) číst umím pokud mi nechcete poradit pouze mě zkritizovat nemusíte psát vůbec :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16114
12.5.22 21:45
@Elis621 píše:
Je to tam napsané dost nesrozumitelne :-) číst umím pokud mi nechcete poradit pouze mě zkritizovat nemusíte psát vůbec :potlesk:
Jestliže Vaše období bez kroužkubylo delší než 7 dní, vložte nový kroužek hned, jak si vzpomenete. Používejte ještě jinou antikoncepční metodu (jako je kondom) v případě, že budete mít pohlavní styk během příštích 7 dnů. Pokud jste měla pohlavní styk během období bez kroužku, můžete být těhotná. V tomto případě okamžitě kontaktujte svého lékaře. Čím delší je období bez kroužku, tím vyšší je riziko otěhotněni

Co na tom nechápeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
13.5.22 07:46

7 dni ale od kdy.. ve středu vyndam a počítám čtvrtek..až středa a ve čtvrtek znovu zandam nebo zandavam už ve středu nebo dokonce úterý..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16114
13.5.22 08:02
@Elis621 píše:
7 dni ale od kdy.. ve středu vyndam a počítám čtvrtek..až středa a ve čtvrtek znovu zandam nebo zandavam už ve středu nebo dokonce úterý..?

2. Po 3 týdnech vyjměte kroužek ve stejný den týdne a přibližně ve stejnou dobu jako jste ho vložila. Např. jestliže jste kroužek Teyla vložila ve středu kolem 22.00 hodiny, vyjměte ho za 3 týdny ve středu kolem 22.00 hodiny.

3. Po vyjmutí kroužku nebudete 1 týden používat žádný kroužek. Během tohoto týdne by se mělo objevit vaginální krvácení. Obvykle začne 2 – 3 dny po vyjmutí kroužku Teyla.

4. S novým kroužkem začněte přesně po 1 týdenním intervalu (opět ve stejný den a přibližně ve stejnou dobu), i tehdy jestliže Vám nepřestalo krvácení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat