Tep v krku - jsou to extrasystoly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 08:32
Tep v krku

Ahojky. Chtěla bych se zeptat jestli to kůžou být extrastysoly. Někdy se mi stane, že mi hodně silně až nepříjemně tepe tepna. Většinou ve stehně a mám to i 2 minuty. Ale dnes se mi stalo, že jsem to měla i v krku v tepně, ale asi 10 sekund. Myslíte, že by to ty extrastysoly mohly být?

Reakce:
Uživatel je onlinebrumi
Kelišová 6600 příspěvků 23.12.18 08:49
@Anonymní píše:
Ahojky. Chtěla bych se zeptat jestli to kůžou být extrastysoly. Někdy se mi stane, že mi hodně silně až nepříjemně tepe tepna. Většinou ve stehně a mám to i 2 minuty. Ale dnes se mi stalo, že jsem to měla i v krku v tepně, ale asi 10 sekund. Myslíte, že by to ty extrastysoly mohly být?

pokud by to bylo extrasystoly neměly by jsi pocity v nohou či krku, jedná se o srdeční tepání tam bys jejk pociovat mohla, tohle to asi nebude ;) , nejsi jen ve stresu jakomnoho lidí teď? nebo to může být od páteře,nervy stres to vše to může klidně způsobit.....

Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 23.12.18 09:00

No tepe ti nepravidelne srdce. Asi nejaka arytmie. Mivala jsem od zablokovane patere.

lampicka11
Závislačka 3512 příspěvků 4 inzeráty 23.12.18 10:44

Tohle extrasytola není. Já je mám a projevuje se to bušením srdce a pocit tlaku na hrudi a srdce bouchne jinak… tz má trochu prodlevu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >