Reklama

Tepání, pulsování v podbřišku v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 21.02.18 05:35
Tepani,pulsovani v podbrisku ,v tehotenstvi

Ahoj, mam takove tepani nebo pulsovani v podbrisku, nevim tim zo normalne pres bricho, jen kdyz prilozim ruku, nekdy silnější a nekdy slabší, nekdy pomalejší nekdy rychlejší…muzou to byt pohyby nebo co? Jsem v 15 tt.

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 21.02.18 05:54

@Lucianaa099 spis bych rekla, ze jsou to tvoje tepny a jak se napina kuze a roste bricho, citis je vic pod kuzi…nekdy ti srdce tepe rychleji, nekdy pomaleji ;) mam to tak taky a cim vic mi bricho roste, tim je citim vic :P miminko to urcite neni, pohyby poznas…tohle jsou opravdu tve tepny (srdicko miminka tepe temer dvakrat rychleji nez tvoje) ;)

pajisek90
Závislačka 2513 příspěvků 21.02.18 06:14

To jsou tvoje tepny ;-) Měla jsem taky tak ;-)

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 21.02.18 06:15

@Lucianaa099 Jj, jsou to tvoje tepny. Tep miminka přes břicho hmatný není ani později. První pohyby mně kamarádky a mamka popisovaly jako bublání a nebo lehké šimrání. A pokud jsi těhu poprvé, tak je asi i brzy.

pannda
Kelišová 6520 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 07:04

Vše je v pořádku…

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 21.02.18 07:04

@Lucianaa099 ja doplnim ohledne pohybu :) zalezi taky, kde mas placentu…ja mam na predni stene. Prvni pohyby jsem citila v zacatku 18tt a pocitovala jsem to jako opravdu jemne tuknuti, bublinku…a to jsem si nebyla uplne jista…a cca za tyden uz jsem citila vetsi stouchanecek a byla jsem si jista :srdce: je to me prvni tehotenstvi (po ZT, ale tam jsem necitila nic). At se dari tobe i miminku :mavam:

Tunrida
Hvězda diskuse 47429 příspěvků 21.02.18 08:20

Je to normální. Až budeš mít břicho větší, je to i vidět :lol:

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 21.02.18 14:23

Dobře tak dekuju :D nekdy pocituju i takove simrani, ale pak se poskrabu, takze me svědila pokožka :lol:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 21.02.18 14:43

@Lucianaa099 to je, jak se napina kuze ;) poradne mazat, ja mam olejicek od Weledy a uplne super :palec:

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 21.02.18 15:21

@Kukacka123 me uz se na bocích, jak kdyby loupe, a hodne ho mam chlupaté, :lol: Jo nejspis začnu :D

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 21.02.18 15:31

@Lucianaa099 ja zacinala po 1. screeningu ve 12tt ;) pokud se ti loupe, tak mas kuzi suchou a nedivim se, ze svedi :P nekdy mazu i dvakrat denne, kdyz citim pnuti…joo, chloupky rust muzou, i tmave…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >