Reklama

Břicho k prasknutí v 17. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veroniiikaaa
Kecalka 317 příspěvků 20.02.18 19:12
Břicho k prasknutí v 17tt

Ahoj holky,
vím že témat je tu spousta, ale chtěla bych se zeptat. Jsem prvorodička, tak mě zatím dost věcí překvapuje :)
Mam problem s neustalym napnutim bricha a pocitu k prasknuti. Rano se to jeste da, ale jakmile se najim i jen neco maleho tak je tlak vetsi a vecer je to uz nejhorsi…doslova pocit jako bych se prejedla k prasknuti.
Měla jste to nektera? Co Vam pomohlo?
Děkuji za zkušenosti :)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 17. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 19:18

Ano měla. Nakonec to skončilo po 34 tt, kdy mi udelali císaře kvůli preeklampsii. No, ale to jistě nebude tvůj případ ???? ale nepomohlo mi nic. A jak rikas, snědla jsem sousto a už jsem byla přecpaná a k veceru to bylo horší. U mě to s preeklampsii souviselo, u tebe jiste ne, když jsi teprve v 17 tt.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 20.02.18 19:27

@Veroniiikaaa ja jsem v 19tt a mam to uplne stejne rano v pohode ale vecer jsem jak balon, nepomaha nic, na poradne jsem s tlakem v pohode i vsechno ostatni je ok.Beru to tak ze to k tomu patri.Ale az pujdes k dr.tak se na to urcite zeptej.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 20.02.18 19:34

Taky to mám nebo mi tvrdne tak si vždy dám magnesko a ono to přejde :)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 20.02.18 19:36

@Petruna21 ja mam taky magnesko s vitaminem c koupil me to pritel takze se nemusim bat a muzu jednu sklenicku denne vypit?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 20.02.18 19:38

@Kikulele Jaké magnésko máš? Ono není úplně každé pro těhotné mě doporučili pouze jedno a to je Magnesii Lactici jsou to prášky a můžeš dva denně :)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 20.02.18 19:41

@Petruna21 aha ja mam nejake z dr.maxe rozpustne ve vode to nesmim? Takove ty sumive tablety.Ja teda nevim jestli se ptal jestli ho muzou tehotne. A o tehotenstvi tam nic napsano neni.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 20.02.18 19:43

@Kikulele No tyhle mám doma a taky je nepiju protože nevím zda je můžu jelikož tam právě nic nepíší. Radši si zajdi do lékárny a řekni že chceš magnesko ale že jsi těhotná a oni ti něco nabídnou jako mě :)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 20.02.18 19:45

@Petruna21 jsi hodna, dekuji za radu. :palec: :kytka:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 20.02.18 19:46

@Kikulele Nemáš za co :) já si taky vybrala v lékárně nějáké co sem chtěla ale pak sem řekla že jsem těhotná a paní mi řekla že těhotné můžou jen toto tak že fakt nevím a pro jistotu bych se zeptala :)

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 20.02.18 19:46

Nebo poprosit přímo na další kontrole o magnosolv, je super, tři těhu vždy jsem brala a byla dobrá úleva

Veroniiikaaa
Kecalka 317 příspěvků 20.02.18 19:47

@anonym a co je preeklampsie?
Holky na jednu stranu sem rada ze to nemam jedina, ale verim ze ani Vam to neni příjemný.
Ja to dr. Rikla a delala mi prave utz. Zaludku a rekla jen ze ho mam maly, nic vic… a dala mi od bolesti Algifen :nevim: jeste jsem si ho nedala to radeji budu jist jak vrabec nez si kapat Algifen. A magnezko mam taky od dr. Jen jsem si vsiml ze kdyz jej vypiji tak.je to horsi nez kdyz si jej nedam.
Je neco co Vam pomohlo nebo doporucila Dr.? Teda krom toho magnezia?

Veroniiikaaa
Kecalka 317 příspěvků 20.02.18 19:49

@Kikulele mě doktorka predepsala Magnosol rozpustny ve vodě ????

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 20.02.18 19:51

@Petruna21 @brumi diky do poradny jdu 28.2. tak se na to zeptam, mozna do te doby koupim neco pro tehule.Diky holky :kytka:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 20.02.18 19:54

@Veroniiikaaa ona ti tva gyndr. delala utz zaludku? Ja ho mam asi taky maly protoze jsem driv dokazala snist dost ale tedka nesnim ani beznou porci v restauraci na obed.Ja se na to dr jeste neptala musim se zaptat jak budu met poradnu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >