Tepláky v.134 na extra hubené děti

3872
22.3.21 18:02

Tepláky v.134 na extra hubené děti

Prosím poraďte, kde objednat tepláky na hooodně hubené děti, máte někdo zkušenost? Teď při online nákupech je to očistec :-( Na délku 80 cm nacházím v eshopech pas kolem 60cm, což dcera nemá ani v nejširším místě přes boky :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8427
22.3.21 18:18

@Popokatepetla v Lindexu jsem koupila tepláky, které mají tu regulaci v pase na gumu s knoflíkem. Na našem nudloidním dítěti vypadají i pěkně, jsou celkově užší, ale pohodlné, měkké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3276
22.3.21 18:19

Já siju na zakázku a většinou se mi prave ozývají maminky hubenouru. Takže zakoupit stroj a látku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1872
22.3.21 18:54

Co Esprit? Syn je hubenej a od nich mu seděly bez úpravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
22.3.21 19:18

Zkus obleczech.cz, tam si muzes vybrat šířku na hubene, střední nebo tluste děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3289
22.3.21 19:32
@Adelka951 píše:
Zkus obleczech.cz, tam si muzes vybrat šířku na hubene, střední nebo tluste děti.

No tak jsem to schválně otevřela a tepláky vel. 140 za 610, to je teda pálka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5262
22.3.21 20:13

Pokud nepotřebuješ jó značku, tak bych zkusila kugo, ty mají gumu v pase na olivku k dotažení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3872
22.3.21 20:58

Ještě jsem tedy nedodala, aby nestály majlant. Bydlíme na vesnici a tepláky jsou u nás kus oblečení, který dostává fakt zabrat, takže nějakého kousku za 600+ by mi bylo dost líto, když by ho syn donesl se škubou na zadnici z lezení po stromech :lol:
@vendulaaa no tak zrovna Kugo jsou bohužel úplně mimo. Vel.134, co děti normálně nosí, jsem našla že má délku 74 (potřebujeme o 6 cm víc) a pas právě těch 30 (potřebujeme cca o 3 cm míň) :lol:
No asi to stejně dopadne, že budu hledat na bazarech, podle inzerátů, co budou mít míry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3872
22.3.21 21:02

@Adelka951 jinak teda ten oblectech mají věci krásné :palec: možná jim tam každému jedny objednám, ať mají i jedny “hodobóžové” :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
22.3.21 23:05

Na holku legíny, jinak tepláky, co mají v pase šnuru na utažení, pak je jedno, jak jsou široké :-)

moje holka má extra dlouhé nohy, takže taky řeším často

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4490
23.3.21 13:39

Taky mám doma hubenou holčinu. Sedí jí jen tepláky z Decathlonu nebo šité na míru od švadleny. Nechávám bohužel šít už tak od dvou let, fakt mám hubeňourku. Ty tepláky z Decathlonu sedí v pase (mají gumu a ještě možnost zavázat) :palec: ale jsou jí zase moc dlouhé. :zed: :mrgreen:
Chtěla jsem hodit nějaké odkazy, ale zjistila jsem, že tu má tepláky tří značek a všechny jsem v pase musela zapošít. A protože šít neumím, vypadá to děsně, ale co, stejně přes to má tričko. Dostala jsem je pro dceru, jinak bych vrátila jako nevyhovující velikost.

Jinak kupuju vždy legíny, ty úplně obyčejné z Pepca jí v pase konečně už sedí. :palec: Od ostatních výrobců (Lidl, Tchibo, HM a další) už to je moc široké a i po zapošití to vypadá přes zadek moc nabíraně, tedy už nekupuju. A dokud je chladněji a na legíny to ještě není, tak nosí softshellové kalhoty, ty sice jako prvotní investice stojí pár stovek (ale v pohodě se dají koupit i z druhé ruky za poloviční cenu), ale většinou hodně moc vydrží, tedy na řádění venku ideální. Takže mívá třeba jedny, dvoje „lepší“ a aspoň jedny na zrasování na zahrádku nebo do bahnitého počasí.
Ale třeba ještě někdo přihodí odkaz, taky bych koukla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4490
23.3.21 13:43

@welovefashion no jo, jenže ta moje „zagroškudla“ vypadá v teplákách, kdy je zaváže v pase, fakt strašně blbě, přes celý zadek jí to udělá boule, jak kdyby tam měla x plín. :mrgreen: Častokrát by mohla mít obě nohy v jedné nohavici. :lol: A běda, když se jí povolil uzel v pase, to jí tepláky spadly pod zadek. :lol: Takže teď už jen jiné. Zlatá regulace u kalhot pro prťata, to byla v jejím případě výhra. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
23.3.21 19:11
@Samy píše:
@welovefashion no jo, jenže ta moje „zagroškudla“ vypadá v teplákách, kdy je zaváže v pase, fakt strašně blbě, přes celý zadek jí to udělá boule, jak kdyby tam měla x plín. :mrgreen: Častokrát by mohla mít obě nohy v jedné nohavici. :lol: A běda, když se jí povolil uzel v pase, to jí tepláky spadly pod zadek. :lol: Takže teď už jen jiné. Zlatá regulace u kalhot pro prťata, to byla v jejím případě výhra. :pankac:

Dcera má regulaci i na džínách 140 nebo 146 z HM… moje je taky hubená, ale má kulatý zadek, tak aspoň jí to nespadne… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5262
23.3.21 19:46

@Popokatepetla a russell athl. jsi zkoušela? Bývá ve sportisimu a dá se sehnat v akci i pod 200 Kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
649
24.3.21 10:14
@Samy píše:
@welovefashion no jo, jenže ta moje „zagroškudla“ vypadá v teplákách, kdy je zaváže v pase, fakt strašně blbě, přes celý zadek jí to udělá boule, jak kdyby tam měla x plín. :mrgreen: Častokrát by mohla mít obě nohy v jedné nohavici. :lol: A běda, když se jí povolil uzel v pase, to jí tepláky spadly pod zadek. :lol: Takže teď už jen jiné. Zlatá regulace u kalhot pro prťata, to byla v jejím případě výhra. :pankac:

Tak to znám, dceři plandají i legíny :(.
Klukům nejraději kupují ve Spirtisimu, mají od více výrobců, tak je nějaká šance, ale bez zkoušení si to nedovedu představit :zed:
Decathlon moc nemusím, mají jen od jednoho výrobce podobně jak Lidl. Takže jeden univerzální střih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat