Dětská obuv na jaro

Anonymní
14.3.21 14:10

detska obuv, jaro

Ahoj. Nevíte někdo, jestli se plánují otevřít děské obuvi? Už mě to fakt se. e… opatření chápu (některá), sama jsem zdravotník a naočkovaná. Ale kupování bot pro děti po internetu - nemám slov..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21189
14.3.21 14:15

Vypadá to, že neplánují otevřít nikdy, my jsme jarní boty kupovali 27.2., a tento nápad mělo asi 1000 dalších rodičů, pěkně jsme se tam promořovali 3/4 hodiny, děti se tam ochytávaly, padaly na zem, slintaly na výlohu - hezké to bylo
a paradox je, že kdyby bylo pořád otevřené, tak bych ještě jarní boty nekupovala, jelikož je pořád hodně zima

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2139
14.3.21 14:15

Podle me neotevrou nic…taky bychom potrebovali…budu to muset udelat, jako kdyz si pres net kupuju boty pro sebe..objednam jich treba 8 paru, vyberu a zbytek vratim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21189
14.3.21 14:26

Teď jsem koukla na Seznam, a je to tam, obchody se určitě otvírat nebudou :zed: minimálně do Velikonoc ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14745
14.3.21 14:26

Nemyslím si, že hned tak otevřou. Já kupovala přes net zimní boty. Brala jsem ověřenou značku, změřila si obkreslenou nohu a porovnala na tabulku velikostí. Klaplo to na první pokus… Jako není to optimální, ale dá se takhle nakoupit relativně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3324
14.3.21 14:28

Taky jsme je šli koupit než zavřeli. Normálně bych je taky ještě nekupovala, ale nikdo neví za jak dlouho zase otevřou a po internetu už jsme kupovali jarní boty loni a nijak mě to nenadchlo. :? Všechno ostatní si objednat můžu, ale tohle opravdu už znovu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25041
14.3.21 14:31

Objednala jsem loni z decatlonu a letos to udělám stejně. Naštěstí dětem boty sedí dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
14.3.21 14:32

Kupuju online, vím jak vybrat dobré boty a umím změřit nohu. Stejně dcera nosí pořád stejné značky :mrgreen: V obchodě lepší, ale co nadělám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23570
14.3.21 14:34

Ja nevim, ale mne neprijde zas tak slozite koupit po netu stejne boty, jen vetsi. Je vyjimecna situace. A vratit jdou vzdycky. Svemu diteti s atypicky uzkou nohou uz kupuju boty po netu nekolik let, ve velikosti 42 toho v obchode moc nenajdu. Ted zacnu i mladsi, uzka 41 taky neni terno. A to si troufam rict, ze vyhovet pozadavkum teenagera je nepomerne tezsi, nez u skolaka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19814
14.3.21 14:36

Kupuju jedině přes internet, takže je mi to jedno. Prostě objednáš víc párů a nesedící vrátíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
14.3.21 14:37
@Anonymní píše:
Ahoj. Nevíte někdo, jestli se plánují otevřít děské obuvi? Už mě to fakt se. e… opatření chápu (některá), sama jsem zdravotník a naočkovaná. Ale kupování bot pro děti po internetu - nemám slov..

Kup znacku, co dítě už mělo a změř mu chodidlo… ;) ideál to není, ale řekla bych, že minimálně do Velikonoc nic otevírat nebudou…
Jinak mi byli dokonce 28.2. A taky nás tam bylo moc, koupila jsem teda jen nejmenší, zbylé děti se budou muset poprat s tím, co doma mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30626
14.3.21 14:39

Zatím ne. Objednávat budu jarní boty po netu. Sama sobě jsem objednala 2 boty. Tak je holt vrátím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
14.3.21 14:57

U nás mají boty v otevřených zdravotních potřebách
a naštěstí jsou i synovi boty z podzimu, což vím, ze vás nezajímá, ale me to potesilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25286
14.3.21 15:10

Stihli jsme starším koupit jarní boty v Decathlonu těsně před zavřením. S nejmladším jsem v obuvi ještě nebyla, vždycky když bylo něco potřeba, bylo zavřeno. Takže nad nákupem bot trávím strašně moc času co 2 měsíce. Je to na budku. Nepočítám že se obchody otevřou dřív jak po Velikonocích. Jarní bundy jsem kupovala na online bazaru. Nejmladšímu boty většinou ve fb skupině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2336
14.3.21 15:10

Podle me to jeste otevirat nebudou a na velikonoce asi taky ne. My jsme se dozvedeli jako vsichni v patek vecer, ze od pondeli bude vse zavrene. Tak jsme v sobotu rano jak tydyti misto vareni jeli na botasky, kde nam pani prodavacka otevrela 15minut pred oteviraci dobou a uz pred nami jedni staly. Pak jsme se stavili jeste ma jarni cepici, cestou zpatky jsme zase jeli kolem toho obchodu s botama a byla venku rada jak blazen. Nechapu proc treba nedaji lidem aspon tyden na nakoupeni veci. Kdyby v patek rekli, ze pristi patek se vse zavira myslim nic by se nestalo :roll: na nasi vladu nemam uz slov.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat