Nejlepší legíny na běh?

1204
9.3.21 23:38

Nejlepší legíny na běh?

Ahoj holky,

vrhla jsem se od ledna na běhání, začalo mě to bavit, díky vyskakující reklamě na fb jsem si koupila jsem legíny od Lelosi, jsou pohodlné i materiálově moc příjemné, ale začínám se shánět po veselejších barvách (ty stávající mám černé) a přemýšlím o tom vyzkoušet jinou značku. Ale je jich hodně a vzhledem k ceně těch značkových kolem 800 a víc kč nechci koupit jen tak nahodile nějaké jen podle barvy. Vy, které máte vyzkoušené více značek, které jsou pro vás na běh ty nej? Líbily se mi barevně Astratex, ale ceny už jsou tedy přes tisícovku.
Nechci Lidl apod.
Budu ráda za tipy. Moc díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
368
10.3.21 00:34

Adidas nebo Stella MC cartney mají velice kvalitní leginy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
10.3.21 00:53

@Fany97 souhlasím, dobrá kvalita

Já má ještě ráda legíny od Fabletics anebo Sweaty Betty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1082
10.3.21 06:57

Mám Nessi sport. Perfektně drží, jsou až do pasu, nesjíždějí a do toho jejich multifunkčního pasu nastrkám co potřebuji a nemusím řešit kapsy a ledvinky.
Mám i Salming, Klimatex, Drexiss a Kilpi, ale ty Nessi nosím nejvíc.
Kamarádka běhá v legínách Collm, tam ale nemám osobní zkušenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2800
10.3.21 06:58

Tyjo a ja zrovna na Lidl leginy nedam dopustit. Mam doma snad desatery leginy ruznych znacek, nektere levnejsi, nektere drazsi a nakonec stejne nejvic beham v leginach z Lidloveho výprodeje, ktere mam uz snad 6 let, protoze jsou proste bozi a odbehaly se mnou stovky kilometru. Az se jednou rozpadnou, coz snad jeste dlouho nenastane, tak to asi obrecim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2220
10.3.21 07:00

Já si koupila několik Pikaluna a jsou skvělé. Jinak běhám především v Decathlonových.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8955
10.3.21 08:53

@Ernais Přesně tak taky mám z Lidlu a kvalita perfektní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2800
10.3.21 09:34
@Annabela11 píše:
@Ernais Přesně tak taky mám z Lidlu a kvalita perfektní

Mne celkove prijde, ze sportovni obleceni maji vzhledem k cene ve fakt dobry kvalite. Mam odtud i ruzny sportovni mikiny, tricka,… a jsem spokojena, i po letech a pravidelnym prani je porad hezke, neztraci barvu, neni vytahane apod. Boty bych tam asi nekoupila, ale na to obleceni mi to prijde uplne v pohode. Pred par lety jsem tam dokonce koupila lyzarske kalhoty a bundu a kamaradi mi neverili, ze to mam z Lidlu za 1200,–, protoze zpracovani bylo fakt dobre, srovnatelne s podstatne drazsim oblecenim ze sportovniho obchodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
10.3.21 09:54

Já miluju Galsari :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8955
10.3.21 10:22

@Ernais Levně oblečení za dobrou cenu a kvalitní, na oblečení z Lidlu nedám odpustit. :) Mám toho doma od nich docela dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
649
10.3.21 19:31

Já teda na značku nekoukám, prostě koupím co mi sedí a je příjemné materiálem. Zato manžel ten musí vždy značku i barvy sladit s botama. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5975
10.3.21 21:32

Fakt jsem si nevšimla, že by legíny jakkoli ovlivnily kvalitu běhu :lol: Legínama se neběhá, takže asi jakékoli. Mám leginy za 2,5 tis a naopak i nějkaé za 150Kč, vytahané a s dírou po pádu…a běhá se mi ve všech úplně stejně, určitě mi žádné svou „kvalitou“ běžecký rekord trhnout nepomáhají ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4947
10.3.21 21:51

Já mám teda Tchibo, tam jsi tak nějak kolem 500 za ty sportovní a pak jedny vyteplené, výborné, Kari Traa, z těch jsem nadšená, ze Sportisima, ale tam už jsi přes 1000, pokud nevychytáš nějakou akci.
Z Lidlu mi nesedí vůbec, nelíbí se mi ani materiál, ani pohodlnost, ale třeba jsem pořídila špatný typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11517
10.3.21 22:09

Ja mam Tchibo, Salming. Ale moc to neunosim, vetsinou jdu ze zateplenych (ty mam výhradně od Tchiba, stoji par korun a jsou to drzaci) rovnou do kratasu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
10.3.21 22:20

Většinu dlouhých legin mám z Decathlonu. Teď jsem na doporučení koupila Lelosi a jsem nadšená. Jsem hodně vysoká a nesnáším, když mi jsou leginy krátké a končí nad kotniky. Nadšená jsem i z Nessi 3/4. Měla jsem i dlouhé od Nessi, ale vzala sem je jednou a pak poslala dal, protože mi byly krátké. Z Lidlu mi moc nesedí. Ještě mám nějaké od Nike, ale ty se po pár vypráních vytáhly a teď mi pořádne nedrží a sklouzavaji, takže je nosím jen na doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat