Kde koupit kalhoty pro dlouhonohé?

57
12.2.21 15:56

Dlouhé nohavice — značka??

Jaké značky v Čechách prodávají kalhoty/tepláky s dlouhými nohavicemi?

Už jsem zoufalá!

Mám velikost XS - S, ale všechny kalhoty, co si v Čechách kupuji, tak jsou krátké.

Třeba Levi’s, co mají v jiné zemi, kde jsem žila, tak má moji délku 34. V ČR to končí délkou 32. O teplakach ani nemluvím, české showroomy nakupuji pro skřítky… nechápu.
Ve všem vypadam jako kdybych čekal velkou vodu :oops: a nejsem moc vysoká 175 cm.
:srdce:
Nějaká značka, co má velký výběr velikosti S a přitom nohavice 34? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1017
12.2.21 16:11

Tepláky nevím, ale kalhoty seženu v pohodě… Jsem trochu větší a širší (nosím M/L, takže džíny 28"/29") a délku 34" mají snad všechny základní e-shopy typu Zalando, někde i 36", a velikost 24" vídám taky často. :nevim: Poslední dobou zjišťuji, že kolikrát stačí i ta klasická délka, navíc posledních pár let se buď nosily ty kalhoty ke kotníkům, nebo hodně dlouhé i v základní verzi, tak nebyl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
12.2.21 17:02

Mám stejný problém, dlouhé nohy a hubená. Kalhoty mám jen od značek, co dělají prodloužené délky jako Hugo Boss, Max&co a občas i Pietro Filipi, ale jen když bylo dostatek látky na prodloužení. U tepláků neporadím, nemám ani jedny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2663
12.2.21 17:35

Já bohužel neporadím, ale jako skřítek protestuju, mně se zas blbě sháněj krátký, mám pocit že všechno šijou na dlouhonohý ženy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
12.2.21 18:40

@Lily Evans alespoň si můžeš vybírat. :mrgreen: Zkrátit se dají všechny kalhoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
12.2.21 20:55

@listento to ano, M/L mají dlouhé, počítají, že takoví lidé jsou vyšší, protože na to mají velikost. Ale 24/36 se sežene jeden model na celý e-shop. Zalando projizdim často a 99% vracím. Někdy píšou, že je nohavice dlouhá, a když to vyzkousim, tak je jsou mi nohavice nad kotníky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
12.2.21 20:56

@Claire00 také jsem si v zahraničí kupovala Dolce Gabbana a Gucci, ale tady je všechno předražené, a chci kalhoty na doma za třeba 600-800 korun, aby nohavice byla dlouhá. Není to jen značkou. Je to českými showroomy, ty vybírají od dodavatele jaké délky a velikosti se budou nabízet v ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
12.2.21 21:00

@Claire00 teda buyeři a ne showroomy.
Podívám se na ty značky, co píšete. Už je to zoufalé. Ve sportovních obchodech si kupuju panské tepláky S, ty jsou perfektní, ale ty nadpisy Adidas a Puma jsou hrozný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
14.2.21 15:47

Ze sportovních ještě Klimatex nebo Swix, jinak je to zoufalé. Ještě horší je to pro manžela. Nechápu, že sportovní firmy nevyrábí taky pro štíhlé sportovce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat