Mám široké boky

11
9.1.21 11:44

Mám široké boky

Dobrý den,

mám široké boky a považuji to za nedostatek. Nevím jaké oblečení by mi mohlo slušet.

Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14940
9.1.21 11:56

No tak to přestaň považovat za nedostatek a začni to považovat za přednost. Spousta chlapů je na to vysazená a pokud začneš být na svoje boky hrdá a začneš správně držet tělo a chodit tak aby se přirozeně lehce vlnily, uvidíš to kouzlo..

https://www.youtube.com/watch?…

Jinak oblečení potřebuješ především takové, které ti bude sedět a nebude zbytečně bachraté. Potřebuješ skutečně padnoucí podprsenku (výrazně zlepší siluetu a opticky zdůrazní pas) a chodit narovnaná.

Chceš především zdůrazńovat pas a nepřivádět pozornost k těm bokům.

Mrkni třeba sem

https://www.modnipeklo.cz/…ji-oblect-1/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
9.1.21 11:59

Podívej se na Kim nebo Jennifer Lopez. Pokud máš postavu přesýpacích hodin, zvýrazni pas. Mmch já mám taky podobný „dar“ a tak je základ cvičit na zadek a mít ho zpevněný. Rozteklá velká p*del je hrůza. A chce to mít štíhlé bříško.

Pokud můžu, nosím podpatky, opticky protáhnou nohy a zúží se tím boky.
A prosím tě zapomeň na krátké bundičky do pasu. Ne, kabáty končící pod zadkem, které mají pěkný střih zdůrazňující pas. S páskem nebo zavinovací.

Trička s výstřihem upnutější a spíš delší. V žádném případě oversize nebo něco takového…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2707
9.1.21 12:26

@petranov1 naprostý souhlas s @Modesta. Podpatky a zvýraznit prsa, pas, to je pecka.
Nepíšeš, jaké máš míry.
Je mám taky široké boky v poměru k pasu a břichu a přitom jsem štíhlá. Ale mám i obrovská prsa ke zbytku těla, takže pozornost se stáčí tam.
Jinak své boky za nedostatek rozhodně nepovažuji, naopak. Postava přesýpacích hodin je ta nejlepší a chlapům se to líbí.
A oversize pytle vyhoď ze šatníku. Mmch. to je móda, kterou považuji za neslušivou i pro štíhlé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12922
9.1.21 13:04
@petranov1 píše:
Dobrý den,

mám široké boky a považuji to za nedostatek. Nevím jaké oblečení by mi mohlo slušet.

Děkuji za rady.

Co si predstavit pod tim siroke boky? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
9.1.21 13:06

Teď jde o to, jestli máte prostě jen široké boky, ale jste jinak štíhlá, anebo jste takový ten extrémní případ, kdy opravdu neprojdete dveřmi, protože máte boky jako Halina Pawlowská. Pokud jste spíš ta Halina, tak by to ideálně chtělo nějaké to kilo sundat. Ono potom i ty boky půjdou trochu dolů… Ale jinak já třeba mám postavu typu hruška, což jsou přesně široké boky alá J.Lo a prsa nemám žádná a opravdu bych za opak (velká prsa, úzké boky) nikdy nevyměnila. Ou má pravdu, když tvrdí, že pokud umíte chodit tak, aby se vám boky přirozeně vlnily (a nevypadalo to, že to děláte záměrně - to se pozná), tak budete jako mucholapka na chlapy… Je to opravdu velká přednost, jen ji musíte umět využít… A fakt to nejsou jen řeči. Ty boky jsou tím, co vás dělá ženskou. Proč by měli chtít muži nahánět někoho, kdo má postavu jako oni sami? Absolutní většina půjde naopak po tom, co ženy dělá odlišné od mužů. ;)

Co se týče oblékání, já vždycky zdůrazňuji pas. Kalhoty, sukně, šaty, kabáty - všechno musí být v pase přilehlé. Obecně nesnáším pytlovité oblečení, protože ono zdůrazní nejširší část těla - což jsou ty boky. A pak člověk vypadá jako velký neforemný stan. Takže všechno nosím na tělo a pokud mi něco předěluje postavu (konec trička, svetříku atd.) tak se snažím, aby to nekončilo na bocích. Protože to automaticky přitáhne pozornost přesně na ty boky. Ideální je také volit spodní část (sukni nebo kalhoty) tak, aby vás to opticky prodloužilo. U šatů a sukní si pomůžete třeba tím, že budete mít lodičky v nude odstínu hodně podobnému barvě vaší kůže. U kalhot vysokým pasem a dlouhými nohavicemi atd… Hlavní pravidlo je: nesnažte se to zakrývat. Stejně se to nepodaří a skončíte oblečená v něčem, co vaší sebedůvěře nepřidá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.21 13:11

Dobrý den,

nepovažujte široké boky za nedostatek, naopak je Vaší výhodou!

Několik tipů pro Vás :

Bude vám slušet: oblečení jednotné barvy od pasu dolů (například sukně, kalhoty,
punčocháče a boty černé nebo jiné tmavé barvy); rovné prodloužené sako, vesta nebo
halenka zakrývající boky; dlouhé šaty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
9.1.21 13:25

Sukně a svetry(bundy) do pasu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10535
9.1.21 13:40

Taky mam siroke boky a jsem na to hrda! (A to jsem hubena)
Zvyrazni je, nos uple sukne s kosili, saty.. ber to spise jako svou prednost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat