Jak nosit legíny

Anonymní
30.12.20 18:00

Jak nosit leginy

Jak nosite leginy, aby nebyl videt obrys kalhotek?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2716
30.12.20 18:02

V tělocvičně nebo fitku to snad nevadí a jinam je doufám nenosíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32904
30.12.20 18:03

Jedině s pěknou tunikou, dlouhou halenkou nebo šaty, minimální délka je přes boky. Toto je jediný způsob, jak je možné leginy nosit a do práce je to velmi pohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
30.12.20 18:04

Hod pres ne sukni/saty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
30.12.20 18:05
@Anonymní píše:

Nenosím. Šla bych v nich max do tělocvičny a použila ne o číslo menší kalhotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641

Nosím bodýčkové trika pod ně, :) @Murka proč by se nemohli nosit jinam? Já je nosím skoro pořád…

Příspěvek upraven 30.12.20 v 18:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
@Pears206 píše:
Jedině s pěknou tunikou, dlouhou halenkou nebo šaty, minimální délka je přes boky. Toto je jediný způsob, jak je možné leginy nosit a do práce je to velmi pohodlné.

Az na tu delku souhlasim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
30.12.20 18:06

Ve fitku je nosí většina ženských bez kalhotek.
Na běžné nošení je mi to jedno, protoze přes ně mám tuniku.
Skoro v ničem jiném nechodím, kupují si kvalitní, většinou vzorovane leginy a v těch ty obrysy stejně vidět nejsou.

Řeči typu, že leginy by se měli mimo cvičení zakázat ignorují. Cvičím, postavu mám pěknou a můžu si chodit v čem chci. Zatím jsem nikoho svými leginy nepohorsila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
30.12.20 18:07

Koupit jine kalhotky :D
Oprvdu, ale opravdu, pod leginama nejsou videt kalhotky, pokud je mas videt, neco delas blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1285
30.12.20 18:09
@Anonymní píše:

Já legíny nosím jen doma nebo do fitka, nicméně s bezešvými kalhotkami :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
30.12.20 18:09
@lenka_ píše:
Ve fitku je nosí většina ženských bez kalhotek.
Na běžné nošení je mi to jedno, protoze přes ně mám tuniku.
Skoro v ničem jiném nechodím, kupují si kvalitní, většinou vzorovane leginy a v těch ty obrysy stejně vidět nejsou.Řeči typu, že leginy by se měli mimo cvičení zakázat ignorují. Cvičím, postavu mám pěknou a můžu si chodit v čem chci. Zatím jsem nikoho svými leginy nepohorsila.

Protože právě leginy nosí ty, co se do jiných kalhot nenapasuji a pak jim leze kde co. Včetně barva kalhotek. Je to děsná móda chodit s holým zadkem v upnutých černých nohavicích…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
30.12.20 18:11

Obrys kalhotek muzes videt i u kalhot. Asi je chyba v tech kalhotkach, kupujes male cislo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1259
30.12.20 18:13

Proboha. Nijak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32904
30.12.20 18:14
@Russet píše:
Protože právě leginy nosí ty, co se do jiných kalhot nenapasuji a pak jim leze kde co. Včetně barva kalhotek. Je to děsná móda chodit s holým zadkem v upnutých černých nohavicích…

To není pravda, kalhoty i rifle se dnes dělají měkké, pohodlné, s pružným pasem bez zipu. Ale v práci třeba v pretopene kanceláři, školce nebo škole je prostě pohodlné mít ty leginy a přes ně něco delšího, už proto, že člověk je neustále v pohybu, aktivity s dětmi atd. V zateplených riflich s pružným pasem tam prostě nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
30.12.20 18:17
@Pears206 píše:
To není pravda, kalhoty i rifle se dnes dělají měkké, pohodlné, s pružným pasem bez zipu. Ale v práci třeba v pretopene kanceláři, školce nebo škole je prostě pohodlné mít ty leginy a přes ně něco delšího, už proto, že člověk je neustále v pohybu, aktivity s dětmi atd. V zateplených riflich s pružným pasem tam prostě nebudu.

Sedím dvanáct hodin a legíny nenosím. Mám klasické kalhoty, nic vytepleného. Když nemáš obří rozměry, běžné kalhoty tě nikde neškrtí :nevim:

Na chození ven s dítětem mám sportovní kalhoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat