Aliexpress výběr bot

Anonymní
13.3.21 01:21

Aliexpress výběr bot

Takže ahoj!
Chtěla bych se zeptat jestli nemáte zkušenosti s kupováním bot na Aliexpressu?
A moje konkrétní otázka je jestli si mám objednat velikost normální kterou si kupuju u každých bot nebo o číslo větší, menší? :nevim:

kdyžtak děkuji za pochopení, protože nevím jestli to sem úplně patří :* :think: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
954
13.3.21 01:48

Nemusite psat pod anonymem, ne? :)
Boty na Aliexpressu jsou na délku menší, než naše číslováni a některé i užší na šířku. Prakticky nemáte šanci se trefit do velikosti.
Já kupuji jen blbinky pro decka, kancelářské drobnosti, sponky do vlasů, pouzdra na mobil (pro nás spotřební zboží), chlapovi se mi jednou povedlo koupit fakt super penezenku. ale to byla spis vyjimka…Oblečení jsem zkusila jen parkrat - triko - vedle ciste bavlny to ani nelezelo…
Boty bych si hodne rozmyslela koupit, ale to je jen muj nazor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5913
13.3.21 06:45

Ano, kupovala jsem sobě i dítěti na lítačku. Dítěti v době, kdy už měl normální dospělou velikost. Kupovala jsem jen u prodejců, kde byla uvedená velikost v cm. Tak si to pře měříš a je po problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
13.3.21 06:50

Kupovala jsem teď na zimu pro mlade. Velikost sedí podle tabulky, kterou měli uvedenou. Je potřeba najít prodejce, který má dostatek Objednávek a pozitivních hodnocení a projet si i ty hodnocení. Jen nečekej žádnou extra kvalitu. Poměr cena/kvalita tam sedí… Já kupovala poprvé Barefoot z Ali(jinak kupuju značkové u nás) a je to znát. Boty vydržely jednu sezonu a jsou na vyhození

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
13.3.21 07:42

Boty bych tam nekupovala, taky mi přijde nemožné trefit se do velikosti. Kupovali jsme tam dětem USB boty, menší velikosti tak nějak odpovídaly (byly tam údaje v cm), ale nejstarší jsem nejdříva vzala 35 a byly jí malé, tak jsem objednala 36 a ty byly snad o 3 cm větší. U stejného prodejce. Než do nich dorostla tak už je nechce nosit, tak asi půjdou do oběhu.

• Citovat
  • Nahlásit
19493
13.3.21 13:28

Kupuji tam akorát BF boty dětem, kde jsou uvedené rozměry, šířka a délka stélky

Tipsietoes store např.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu