Teplé spodky pro batole

2.1.20 21:11

Teplé spodky pro batole

Dobrý večer. Sháním teplé spodky pro batole vel cca 92/98. Zjistila jsem že mám doma zmrzlinu :-) Nemáte prosím někdo tip na skutečně teplé a tlusté? Dívala jsem se že možná něco od Voxxu. Např. Outlast smyk je pro mě tenký, a s merinem nemám dobrou zkušenost. Děkuji moc za vaše rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21994
2.1.20 21:51
@Verkahal píše:
Dobrý večer. Sháním teplé spodky pro batole vel cca 92/98. Zjistila jsem že mám doma zmrzlinu :-) Nemáte prosím někdo tip na skutečně teplé a tlusté? Dívala jsem se že možná něco od Voxxu. Např. Outlast smyk je pro mě tenký, a s merinem nemám dobrou zkušenost. Děkuji moc za vaše rady.

Co Tchibo? Mám dvoje froté bez těch spodních ťapek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1370
2.1.20 21:58

@Verkahal Moje zmrzlina nema rada prilehave obleceni. V Lidlu jsem koupila chlupate (dlouhy chlup, ne fleece) teplaky a zatim dobry. Jen se vejdou pouze pod oteplovaky, pod klasicke kalhoty ani omylem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
482
2.1.20 21:58

My máme tchibo, ty jsou tenké a do většího mrazu máme jedny Voxx. Jsou fajn, teplé a celkem drží, nežmolkovatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 22:04

@Russet Dívala jsem se na ně už dříve, zarazila mě ta bavlna. Říkala jsem si že asi moc teplé nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21994
2.1.20 22:07
@Verkahal píše:
@Russet Dívala jsem se na ně už dříve, zarazila mě ta bavlna. Říkala jsem si že asi moc teplé nebudou.

Já koupila takové silnější. Jinak má klučičí bavlněné legíny. Tohle hřeje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6239
2.1.20 22:07

Punčocháče??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21994
2.1.20 22:08

@Verkahal
Koukám a nejsou k dispozici. Zkus třeba bazárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 22:11

@pomme Ty Voxx, jsou to tuty, nebo jiné? https://www.boticka.cz/…son-6-barev/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 22:13

@luci.no Tlusté tepláky by také stačily. Potřebuji to pod softshell. Kouknu jestli mají něco takového na eshopu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
482
2.1.20 22:52

@Verkahal přiznám se, že úplně nevím, koupila jsem je vloni náhodou ve výprodeji, tak si to moc nepamatuju. Ale na pohled vypadají dost podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama