Teploměr pro miminko/novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 04.01.19 14:22
Teploměr pro miminko/novorozence

Holky jaký je nejlepší teploměr pro miminka bezdotykovy? Nebo do zadečku(podpaze) a Digital nebo s rtuti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janakatabara
Kecalka 179 příspěvků 04.01.19 14:27

Nejpřesnější je rtuťový do zadečku. Digitální čelní je nejjednodušší na použití (můžeš měřit i když dítě spí), ale jako všechny digitální, je velmi citlivý a občas falešný. Máme čelní s ušní koncovkou, ale děti už větší…2 roky a druhá 7 měsíců.

rozand
Závislačka 4083 příspěvků 04.01.19 14:27

Rtutove se u nas uz roky neprodavaji. Mam z Dr Maxe s pruznou spickou. Strka se do zadku

Příspěvek upraven 04.01.19 v 14:28

rozand
Závislačka 4083 příspěvků 04.01.19 14:28

Bezdotykove jsou velmi chybove.

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 04.01.19 14:28

Ja mam obe. Muzes je aspon porovnat a mas jistotu.

MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 04.01.19 14:34

Já právě přemýšlím nadtim bezdotykovym je mi hrozně líto těch miminek když strašně přitom pláčou :(

Pidulka1991
Závislačka 3086 příspěvků 04.01.19 14:34

Máme tenhle a :palec:, je rychlý a přesný, z bezdotykovym mám špatné zkusenosti
Hartman ther ovál Kids flex

rozand
Závislačka 4083 příspěvků 04.01.19 14:36

@MisulkaP Placou? Bylas nekdy u toho? Nas u toho teda nebrecel ani jednou, kdyz ho bolelo bricho, naopak byl za to rad a prděl a usmival se :lol:.

MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 04.01.19 14:39

@rozand ano byla u obou bratranku takže vím že e hrozně plakali

Janakatabara
Kecalka 179 příspěvků 04.01.19 14:40

Rozhodně nepláčou, že by je bolelo měření v zadečku…spíš proto, že jim omezuješ pohyb atd. Rtuťové se již neprodávají, ale byly jediné přesné, takže buď zapátrat u mamky, babičky a nebo digitální, kterých je na výběr spoustu a s přesností jsou na tom skoro stejně

PHV
Kecalka 468 příspěvků 04.01.19 14:41

Dostala jsem od mámy digitální čelní a hrůza. A to to nebyl levný šunt. Ale měří nepřesně, malá ho má akorát nahrání. Nejlepší je do zadečku s gumovou špičkou. A malá u toho teda nikdy v životě nebrečela. :roll: Ani u rektální rourky.

rozand
Závislačka 4083 příspěvků 04.01.19 14:43
@MisulkaP píše:
@rozand ano byla u obou bratranku takže vím že e hrozně plakali

Bud plakali z jineho duvodu, nebo jim to nekdo strkal kdovijak 8o .

MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 04.01.19 14:43

Děkuji děvčata ;)

Kriss Tina
Kelišová 7092 příspěvků 04.01.19 14:44

Rtutovy se už nedělá, je to škoda byl nejspolehlivější, měla jsem digitální s gumovou špičkou, ale pokaždé měřil jinak a pak mě matlo to odečítání… Nakonec sem koupila lihovy, měřila jsem v podpaží, vždycky sem malého spacifikovala než se změřil. Ty bezdotykové jsou na nic měří většinou úplně špatně a pokaždé jinak. Nicméně já sem teploměr měla vždy tak nějak pro ujištění a používala jsem minimálně, když má někdo vyšší teplotu poznam to na dotyk, pak už měřím jenom abych věděla jak moc vysokou jestli to je na léky nebo ne…

MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 04.01.19 14:51

@rozand kdovíjak jim to nikdo nestrkal!!!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >