Teploměr pro miminko/novorozence

182
4.1.19 14:22

Teploměr pro miminko/novorozence

Holky jaký je nejlepší teploměr pro miminka bezdotykovy? Nebo do zadečku(podpaze) a Digital nebo s rtuti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.1.19 14:27

Nejpřesnější je rtuťový do zadečku. Digitální čelní je nejjednodušší na použití (můžeš měřit i když dítě spí), ale jako všechny digitální, je velmi citlivý a občas falešný. Máme čelní s ušní koncovkou, ale děti už větší…2 roky a druhá 7 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4897
4.1.19 14:27

Rtutove se u nas uz roky neprodavaji. Mam z Dr Maxe s pruznou spickou. Strka se do zadku

Příspěvek upraven 04.01.19 v 14:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4897
4.1.19 14:28

Bezdotykove jsou velmi chybove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
4.1.19 14:28

Ja mam obe. Muzes je aspon porovnat a mas jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
4.1.19 14:34

Já právě přemýšlím nadtim bezdotykovym je mi hrozně líto těch miminek když strašně přitom pláčou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.19 14:34

Máme tenhle a :palec:, je rychlý a přesný, z bezdotykovym mám špatné zkusenosti
Hartman ther ovál Kids flex

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4897
4.1.19 14:36

@MisulkaP Placou? Bylas nekdy u toho? Nas u toho teda nebrecel ani jednou, kdyz ho bolelo bricho, naopak byl za to rad a prděl a usmival se :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
4.1.19 14:39

@rozand ano byla u obou bratranku takže vím že e hrozně plakali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.19 14:40

Rozhodně nepláčou, že by je bolelo měření v zadečku…spíš proto, že jim omezuješ pohyb atd. Rtuťové se již neprodávají, ale byly jediné přesné, takže buď zapátrat u mamky, babičky a nebo digitální, kterých je na výběr spoustu a s přesností jsou na tom skoro stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1231
4.1.19 14:41

Dostala jsem od mámy digitální čelní a hrůza. A to to nebyl levný šunt. Ale měří nepřesně, malá ho má akorát nahrání. Nejlepší je do zadečku s gumovou špičkou. A malá u toho teda nikdy v životě nebrečela. :roll: Ani u rektální rourky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4897
4.1.19 14:43
@MisulkaP píše:
@rozand ano byla u obou bratranku takže vím že e hrozně plakali

Bud plakali z jineho duvodu, nebo jim to nekdo strkal kdovijak 8o .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
4.1.19 14:43

Děkuji děvčata ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15105
4.1.19 14:44

Rtutovy se už nedělá, je to škoda byl nejspolehlivější, měla jsem digitální s gumovou špičkou, ale pokaždé měřil jinak a pak mě matlo to odečítání… Nakonec sem koupila lihovy, měřila jsem v podpaží, vždycky sem malého spacifikovala než se změřil. Ty bezdotykové jsou na nic měří většinou úplně špatně a pokaždé jinak. Nicméně já sem teploměr měla vždy tak nějak pro ujištění a používala jsem minimálně, když má někdo vyšší teplotu poznam to na dotyk, pak už měřím jenom abych věděla jak moc vysokou jestli to je na léky nebo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
4.1.19 14:51

@rozand kdovíjak jim to nikdo nestrkal!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama