Teploty a kopřivka

2.6.21 21:51

Teploty a kopřivka

Dobrý den mám takový dotaz nikde jsem nic nenasla na internetu, syn 23 měsíců má koprivku a k tomu už cca týden trvají teploty nejdříve zvýšené. Teď má i 38,4 na zátylku jsem změřila i 39,2.Nemá prosím někdo s tímto zkušenosti? Můžou ty teploty být s té kopřivky? U doktora jsme byly v pondělí, má trochu bledý krk a trochu bili jazýček a dost slinta. Napadlo mě ještě zda mu neroste nějaký zub ale to by mi doktorka řekla tak nevím :nevim: Na kontrolu jdeme v pátek ale přijde mi to divné a nechápu to že by měl z kopřivky teploty :think: děkuji moc za rady a zkušenosti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2613
2.6.21 22:20

Šestá nemoc? Zkus si ji najít na Googlu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 22:33

@Fiialka ano četla jsem o tom, vypadalo to na pátou nemoc jelikož synovy vyrážka vždycky vypukla když jsme přišly domu z venku a stěhovalo se to z obličeje na tělo ale doktorka říkala že to je obyčejná kopřivka a ne něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 23:57

Máme zkušenost s pátou nemocí loni v létě. Dcera se ráno probudila s osypaným břichem. Mysleli jsme, že to bude kopřivka, večer předtím se naládovala kyselýma okurkama. Přes den to zmizelo a další den ráno zase břicho a k tomu trochu záda. Teplotu teda měříme, když se nám děti nezdají, ale chovala se normálně, ale stěžovala si na svědění. Akorát jsme se vraceli z dovolené, takže jsem hned druhý den volala MUDr. a ta od telefonu řekla aniž by jí viděla, že to je ta pátá nemoc. V dalších dnech se jí to rozlezlo na ruce a nohy, nejdřív si stěžovala, že jí začíná svědět tělo, pak naskákaly kopřivkový pupeny, který se slily do obrovských pupenců, byla celá červená a svědilo to. Za dvě hodiny by na ní člověk nepoznal vůbec nic. Takhle to probíhalo asi 10dní ve 3-4 vlnách denně, kdy teda noci byly výživný, měla oteklý zápěstí a kotníky a ráno sotva chodila, než jí to zase splasklo. Už jsme nevěděli, co s ní, protože o pátý nemoci každý říkal, že na dětech skoro nic nepoznal, že měli jen červený tváře, možná trochu teplotu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat