Chlupatá záda u holčičky

Anonymní
1.6.21 09:38

Chlupatá záda u holčičky

Moje dcera má odjakživa chlupatá záda - ale opravdu hodně. Myslela jsem, že se to třeba časem srovná, chloupky vypadají. Tak se nestalo. Asi jsem něco zanedbala. Měla jsem to už davno řešit u lekare. Čím to může být? Co s tím? Syn chlupatá záda nemá. Bohužel má moje holčička více věcí, které bude muset řešit a je mi to tak líto.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21524
1.6.21 09:40

A nějaké tmave dllouhe chlupy? Někdo je proste víc zarostlý, na tom se asi nic zanedbat nedá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17523
1.6.21 09:43
@Anonymní píše:
Moje dcera má odjakživa chlupatá záda - ale opravdu hodně. Myslela jsem, že se to třeba časem srovná, chloupky vypadají. Tak se nestalo. Asi jsem něco zanedbala. Měla jsem to už davno řešit u lekare. Čím to může být? Co s tím? Syn chlupatá záda nemá. Bohužel má moje holčička více věcí, které bude muset řešit a je mi to tak líto.

A to s ní nechodíš od narození na prevence? :think: Však tam se miminko svléká do plenky, kdyby to bylo příliš a bylo to potřeba řešit, tak se snad doktorka zmíní, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32013
1.6.21 09:48
@Kriss Tina píše:
A nějaké tmave dllouhe chlupy? Někdo je proste víc zarostlý, na tom se asi nic zanedbat nedá :nevim:

Tak to teda nesouhlasím. Může to být třeba projev nějaké hormonální poruchy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32013
1.6.21 09:49
@Anonymní píše:
Moje dcera má odjakživa chlupatá záda - ale opravdu hodně. Myslela jsem, že se to třeba časem srovná, chloupky vypadají. Tak se nestalo. Asi jsem něco zanedbala. Měla jsem to už davno řešit u lekare. Čím to může být? Co s tím? Syn chlupatá záda nemá. Bohužel má moje holčička více věcí, které bude muset řešit a je mi to tak líto.

Nikdy jsi to neřešila s doktorkou? Neposlali ji třeba na endokrinologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 09:53

Jsme s manzelem oba dost tmavy typ. Mala ma taky tmavsi chloupky na zadech, vzdy jsem to resila s doktorkama s vzdy rekly, ze vzhledem k tomu, ze i my dva jsme tmavsi typ a mame vic pigmentu, tak je uplne to normalni :)

• Citovat
  • Nahlásit
21524
1.6.21 09:54
@Bábrdl píše:
Tak to teda nesouhlasím. Může to být třeba projev nějaké hormonální poruchy…

No tak záleží jak moc, něco je celkem norma, kdyby to byl nějaký extrém, tak si musí Dr všimnout :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 09:56
@Kriss Tina píše:
A nějaké tmave dllouhe chlupy? Někdo je proste víc zarostlý, na tom se asi nic zanedbat nedá :nevim:

Ano, tmave a docela dlouhé. No a jelikož jsme toho řešili víc jiného a akutnejsiho, tak na tohle jsem vždy zapomněla. Vím, moje chyba. I to, že jsem nechtěla dítě stresovat zase doktorama. Má toho za sebou dost.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 09:57
@unuděná píše:
A to s ní nechodíš od narození na prevence? :think: Však tam se miminko svléká do plenky, kdyby to bylo příliš a bylo to potřeba řešit, tak se snad doktorka zmíní, ne? :nevim:

Samozřejmě, že chodíme. Ale asi to u ní jako u menší holčičky bylo lepší. Teď je to snad horší. Jsou to tmavě a teď už docela dlouhé chlupy. Ani si nepamatuji, kdy jsme tam teď byli, abychom něco řešili.

• Citovat
  • Nahlásit
17523
1.6.21 09:57
@Anonymní píše:
Ano, tmave a docela dlouhé. No a jelikož jsme toho řešili víc jiného a akutnejsiho, tak na tohle jsem vždy zapomněla. Vím, moje chyba. I to, že jsem nechtěla dítě stresovat zase doktorama. Má toho za sebou dost.
Žes na to zapomněla ty je jedna věc, ale pokud doktorka to dítě normálně vídá, do roka jsou ty prevence každou chviličku, tak by si toho musela všimnout ne? :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 09:58
@Anonymní píše:
Jsme s manzelem oba dost tmavy typ. Mala ma taky tmavsi chloupky na zadech, vzdy jsem to resila s doktorkama s vzdy rekly, ze vzhledem k tomu, ze i my dva jsme tmavsi typ a mame vic pigmentu, tak je uplne to normalni :)

My tmavší typy zase tak moc nejsme. Já mám záda holá, vlasy mi ztmavly až věkem, jako malá jsem byla světlovlasá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 09:59
@unuděná píše: Žes na to zapomněla ty je jedna věc, ale pokud doktorka to dítě normálně vídá, do roka jsou ty prevence každou chviličku, tak by si toho musela všimnout ne? :think:

Už je to větší slečna. Asi to je teď horší. Je samostatná, myje se sama.

• Citovat
  • Nahlásit
17523
1.6.21 10:00
@Anonymní píše:
Samozřejmě, že chodíme. Ale asi to u ní jako u menší holčičky bylo lepší. Teď je to snad horší. Jsou to tmavě a teď už docela dlouhé chlupy. Ani si nepamatuji, kdy jsme tam teď byli, abychom něco řešili.

Tak tam s ní skoč, za to nic nedáš. Nejspíš vás pošlou na tu endokrinologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 10:01
@Bábrdl píše:
Nikdy jsi to neřešila s doktorkou? Neposlali ji třeba na endokrinologii?

Neřešila. Budu muset. Má takových věcí víc, za které se bude nejspíš stydět. Je mi ji tak líto.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 10:02
@unuděná píše:
Tak tam s ní skoč, za to nic nedáš. Nejspíš vás pošlou na tu endokrinologii.

Budu muset. Ty záda jsou hrozný, ale jen ta záda. Jinak jsem si nevšimla, že by byly nohy nějak moc chlupaté. Nevím, kdy to dětem začíná růst.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat