Termín leden/únor 2015 Praha

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sakalpredator
Stálice 86 příspěvků 02.07.14 21:54
Termín leden/únor 2015 Praha

Ahojky :mavam: je tady nektera budouci maminka, ktere vychazi TP na leden az unor 2015? Budu rada, kdyz poznam nekoho, kdo premysli o porodnici na Bulovce…nebo mate zkusenost s jinou? :think:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bulovka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 02.07.14 21:58

:mavam: na Bulovce jsem rodila před 4 lety, a super, nemůžu si stěžovat. ale teď budu spíš rodit v Podolí, pokud se dostanu, chci rodit ambulantně, a tam jsou nejvstřícnější. ale kdyby to nevyšlo, tak Bulovku mám jako druhou volbu :)

sakalpredator
Stálice 86 příspěvků 02.07.14 22:00

@slavuska1 ja jsem se radila zatim jen s kolegynemi z prace, ktere pamatuji uz hodne :lol: ja bydlim na zizkove, tak to mam nejbliz asi vinohrady, ale po te aferce s tim malym klouckem…poddoli mam daleko…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.14 22:17

Ahoj, rodila jsem na Bulovce před 2 lety. Za mne vše super, ale měla jsem protekční doktorku (kamarádku) a ta s sebou svoji sestru. Takže absolutní nadstandard, akorát po porodu jsem na nadst nebyla, ale to mě ani nenapadlo :-)
V porodním pokojíčku jsem dohromady strávila necelých 1,5h, tak vlastně ani nevim, jestli mohu hodnotit. Pamatuji se, že jsem furt chtěla epidurál, ale ten se absolutně nestihl a manžel byl se mnou u porodu. Jo a rodila jsem už podruhé u té kamarádky, takže luxus. V únoru již možná bude zpátky a rozhodně jí mohu jenom doporučit - MUDr. Eva Homolková, případně výborná je Mikysková.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.14 22:18

@sakalpredator Žel Vinohrady mají dlouhodobě (snad desítky let) špatnou pověst, tak tam max. v krajním případě…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 03.07.14 00:05
@sakalpredator píše:
@slavuska1 ja jsem se radila zatim jen s kolegynemi z prace, ktere pamatuji uz hodne :lol: ja bydlim na zizkove, tak to mam nejbliz asi vinohrady, ale po te aferce s tim malym klouckem…poddoli mam daleko…

jaká aférka, já nic neslyšela 8o s Vinohrady zkušenosti nemám..tý Bulovky se ale neboj, opravdu to tam bylo super, až na jednu směnu dětských sester. při porodu přístup doktorů na Bulovce a v Podolí, to byl neskutečnej rozdíl. v podolí je zajímalo jen, ať neřvu, a ať je mimčo co nejrychlejc venku, na Bulovce naopak všichni podporovali, zvukové projevy vůbec neřešily, těm se jen usmívali po porodu. a miminko mi dali hned na břicho. to v Podolí nehrozilo, tam se tvářili, jestli jsem se nezbláznila, že ho chci mít ty 2 hodiny po porodu v náruči, že určitě omdlím, a upadne mi :zed: tomu podolí jsme vděčná za pohodový ambulantní porod, že mi umožnili odchod opravdu hned po těch 2 hodinách, i papíry připravovali už před porodem..neívm jestli na Bulovce jsou taky tak vstřícní..jinak bych chtěla rodit určitě tam, i když to mám přes celou Prahu. já mám nejblíž Motol, ten mám 5 minut busem, ale tam nechci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.14 09:09

@slavuska1 posílám odkazna jeden z článků
http://www.novinky.cz/…milionu.html

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 03.07.14 09:36

@monrom tak to je příšerný :( :( :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.14 10:17

@slavuska1 To ano, opravdu děsný. Mě to děsí o to víc, že jsem na sousední 3.LF UK studovala a do této nemocnice chodila na praxi a dotyčného nezkušeného lékaře, na kterého se starší vyprdli, znám… :(

xxjaja
Kecalka 307 příspěvků 03.07.14 10:24

Ja rodila letos v unoru v Podoli a nemuzu si stezovat. porodni asistentka byla super a nechavala nas po vetsinu casu samotne s manzelem. a vubec neresili, ze kricim :) teda manzel rikal, ze sem ani tak nekricela jako nadavala :) po porodu 2 hodiny klidu s manzelem a malinkym na sale, i se svacinkou. pak pokus o prisati (ten se nepodaril - no muj milacek jeste dva dny po porodu jen spal a nechtel pit). no a pak na oddeleni sestinedeli, kde jsem dostala na vyber, jestli si maleho nechat pres noc, nebo si jeste odpocinout. vzhledem k memu zdravotnimu stavu jsem si jeste odpocinula ale i tak mi maleho na hodinku vecer prinesli. od rana uz byl se mnou na pokoji stale
jinak kolegyne rodili v Motole a byly taky velmi spokojene…

Martina2303
Nováček 2 příspěvky 04.07.14 18:02

Ahoj holky,

já mám termín 22.01., dnes jsem byla na dalším ultrazvuku a čipera roste… :) :)

Já volím Podolí, ale myslím, že dnes už takový rozdíl není - vyjma FNKV..

Modry pes
Kecalka 278 příspěvků 07.07.14 09:50

Ahoj! Ja mam termin 27.1. a premyslim o porodnici v Podoli. Pred 2 lety jsem poprve rodila U Apolinare. Musim rict, ze jsem byla spokojena. Porodni boxy mi vubec nevadili, nikoho jineho jsem neslysela, nevidela, ale mozna to bylo proto, ze jsem porodila tesne pred pulnoci, tak treba ostatni miminka v brise spala :lol: Jedine, co se mi nelibilo byly sprchy na pokojich. Dve sprchy pro dva pokoje (triluzkovy a ctyrluzkovy). Obcas bylo plno, ale hlavne teda ty sprchy smrdely a prisly mi proste malo udrzovany na to, ze tam kazdy vlastne krvaci. Porod byla ale naprosto skvely, prijemny pristup PA a pak i pani doktorky. Naprosto nejvic jsem byla spokojena s anesteziolozkami - mam alergii na mezokain a vsechno dopadlo v poradku, epidural se krasne povedl, vse bez problemu. Ted premyslim o Podoli, prestoze jsem z Prahy 8, takze „spadam“ na Bulovku. Moje sestrenice tam rodila pred 3 lety a byla naprosto spokojena, ja mam ale k teto nemocnici nejaky odpor, ale je to jen muj osobni pocit.

xxjaja
Kecalka 307 příspěvků 07.07.14 10:13

No s temi sprchami je to asi vsude stejne. I v podoli (pokud nemas nadstandard). Ale asi jsem mela stesti na maminy, krev ve sprse nikdy nebyla

mejbilinka
Stálice 76 příspěvků 09.07.14 15:51

Ahoj holky navštivte novou skupinu na facebooku, čekáme miminko 2015

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 22.07.14 16:16

Ahoj holky..můžu k vám?? TP 30.1. 2015.. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama