Termín porodu 30.12.2020

8
2.6.20 21:11

Termín porodu 30.12.2020

Ahoj holky,
vím, že je ještě strašně brzo a mohla bych být zklamaná, ale snažím se si nepřipouštět nic zlého a věřím v dobrý konec. Jsem 10+1 tt, dnes jsem byla na prvních odběrech k prvotrim. screeningu, 19.6. už bude i první krásný video. Chtěla bych nás prosiňačky seskupit a alespoň trošku se vzájemně podporovat tady - nikoho ve svém okolí v mém věku (21) těhotného nemám. :P :( Je tady někdo z okresu Ml. Boleslav? Jak snášíte první trimestr, roste vám bříško, reakce vašeho partnera?
Samozřejmě, na sepsání pár zkušeností může napsat i někdo z Brna :palec:
Já s fazolkou přeju hezký večer :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.6.20 07:40

Ahooj :mavam: jsem momentálně 9+5 a všechno v pořádku, 24.6. Jdu na první screening tak se moc těším. Termín bych měl mít podle aplikace 1.1.2021 tak doufám že to bude přesné a budu mít takový malí dáreček do nového roku :srdce: :lol: ale jak víme mimi si samo řekne kdy chce ven :lol: jinak bydlím kousek od Brna, cca 30minut a je mi taky 21 :lol: jinak, v 7-8tt jsem umírala, bylo mi zle :poblion:, na zvracení, nechuť, furt jsem spala ale jak se přehoupl 8tt najednou bum a jsem v pohodě :D bříško mám takové furt mini, jsem hubená takže už pozoruji jak se trošilinku nafouklo :lol: už se ale těším až za mnou bude 13tt a já si víc oddechnu, že je vše v pořadku :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
3.6.20 16:40

@Lucinda73291 jee, to by bylo moc hezké, 1.1. :D budu ti držet palce, aby datum vyšel. Já už bych bříško chtěla, mám to přesně jak říkáš ty - nafouklá :( A přijde mi to takový nepřirozený, ale hlavně aby bylo mimi zdraví :palec: nevíš, kdy se cca dozvíme pohlaví? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.20 08:35

No myslím že někde to říkájí už na tom 1 screeningu ale nejsem si jistá :think: jinak tak nějak citím že to bude kluk (navíc jsme rodina kluků, kde jsou jen 3 holky a to mé sestřenky) takže pokud by to byla holka byla bych dost překvapená :lol: jinak mám celkem strach z termínu, vím že zima už moc není, byla horší ale vůbec nemám páru jak mimčo obléknout při propuštění když bude fakt mrznout :zed: vím že je brzo ale začínám pomale řešit takové prkotiny, jako třeba to, kdy začít kupovat oblečky a výbavičku, protože se pokaždé rozteču :mrgreen: když vidím ty rozkošné dupačky ale nevezmu si je, protože co kdyby se to pokazilo :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama