Termín porodu únor 2020 Brno

16.1.20 14:14

Termín porodu únor 2020 Brno

Ahoj Holky, je tu některá z Vás z Brna, která má termín porodu v únoru? Pro kterou porodnici jste se rozhodla a proč? a chodily jste na přípravné kurzy porodu a nebo to necháváte přírodě a okolnostem jako já? :lol: :lol: :lol: Já se rozhodla rodit u Milosrdných, tak uvidím, už jsem nervozní, termín mám hned na začátku února.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11211
16.1.20 14:21

Já už porodila, ale k Miloušům bych nešla, to raději rodit doma… já byla spokojená na obilnáku, vybrala jsem si ho kvůli novorozenecké jipce. kdybych šla na plánovaný císař, tak asi zas do bohunic. na kurzy jsem nechodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1919
16.1.20 14:30

Jj mám 12 února druhý mimi. První sem chtěla rodit v Bohunicich, ale když jsem přijela tak bylo plno, takže sme přijeli na Obilnak. Tak když už sem tam rodila jednou tak půjdu znovu i když je to víceméně jedno pracoviště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 14:33

@debra.morgan Já k Miloušům jít taky nechtěla, ale je tam známá tak proto…nooo uvidíme:grinning: :pray_tone1:A porod byl ok? I bez kurzu, věděla jsi co máš dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
16.1.20 14:34

2× na Obilňáku, spokojenost. Žádný přeporodní kurz, vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 14:39

@Liguére tak to ráda slyším, jelikož si taky myslím, že je to k ničemu:wink:vyhozené peníze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 14:46

Já tedy bydlím kousek za Brnem, termín mám v polovině února a rodit budu doma se svojí PA. Když by byly komplikace, tak pojedeme do Vyškova. Na kurzu jsem byla, ale ne v porodnici, i jsem toho hodně načetla, ale to je před DP celkem nutnost :)

• Nahlásit
  • Citovat
16.1.20 14:56

Anonymka:To tada obdivuji porod doma:blush:taky mám něco načteno a rady z okolí.. některé až moc, tak uvidíme, přeji porod bez komplikací:thumbsup: :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11211
16.1.20 16:12
@Bonbonka89 píše:
@debra.morgan Já k Miloušům jít taky nechtěla, ale je tam známá tak proto…nooo uvidíme:grinning: :pray_tone1:A porod byl ok? I bez kurzu, věděla jsi co máš dělat?

jo, jasně. byl to porod no, šlo to. Ale já po žádným orgasmickým zážitku a jezení placenty a propojení s dítětem za zvuku kosmické hudby netoužila. Příště bych šla do ambulantního porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
16.1.20 16:37

Ja teda mela termin v lednu, rodila jsem na Obilnaku, skrz jipku, kdyby se nahodou neco podelalo.. Bez kurzu, prvorodicka, porod silenej, ale jsem spokojena :mrgreen: na porodnich salech skvely asistentky, na sestinedeli super personal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 22:50

Mam termin v únoru s druhým detatkem, první jsem rodila pred dvěma lety v Bohunicích a jdu tam zas. První porod super, perfektní PA, akorat to Odd sestinedeli na prd, připadala jsem si tam jen jako další kus, na který nema nikdo cas. Chtela jsem jit tentokrat do ambu porodu, ale nemam moc respektující pediatricku, tak budu muset to poporodni Odd nejak přežít no. :( Asi jsem srabek a nechci delat rozruch. Na predporodnim kurzu jsem nebyla, bo jsem z oboru… ale cvicit jsem chodila v prvním tehu i ted.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 22:54

Ahoj, já mám teda termín až v březnu a zatím rozmýšlím, ale docela se mi líbilo u Milosrdných na té předporodní přípravě, je to tam asi komornější než třeba Bohunice. Já mám z okolí dobré reference na všechny porodnice, tak je těžké se rozhodovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 08:08

@KKKopretina to mi říkala známá, že na oddělení šestinedělí v Bohunicích se k ni nehezky chovali, jinak byla taky spoko @AzJaBuduVelka mohu se zeptat co říkaly na té předporodní přípravě u Milosrdných? Na stránkách mají napsané co si brát a nebrat do porodnice, ale zda je to aktuální?:wink:děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 13:45

@Bonbonka89 Jasný, trochu ten seznam rozšířili a doplnili (ale řekla bych že v principu plati), to mi přišlo docela dobřlre (kolik čeho a proč, co brát třeba staré že se to ušpiní atd.), Potom klasicky.kdy jet k porodu, jak může porod probíhat a jaké jsou i nich běžné postupy, na čem všem se dá domluvit a hlavně teda prostor na dotazy. Jinak jsme viděly i porodní boxy a pokoje, ale to je myslím všude podobné. Za mě to určitě zbytečne nebylo, ale já neplánují žádný jiný kurz, tak to beru jako takový rychlokurz :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 14:03

@AzJaBuduVelka jasný:wink: :thumbsup:snad mi nic chybět nebude, kdyžtak partner doveze a porod se nějak zvládne:grinning: :grinning: :grinning:děkuji:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama