TP červen 2020, Kolín

8
5.12.19 09:22

TP červen 2020, Kolín

Ahoj, ráda bych poznala maminku z Kolína. Jsem tady nová, která by mi radila a má nějaké zkušenosti z místními doktory atd. Jsem ve 13tt a hledám i zároveň nějakou kamarádku na pokoc, ať se nenudím doma.
Pěkný den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
102
5.12.19 12:34

Ahoj, ja mam TP 05/2020, ale jsem prvorodicka. Ale chvilku uz tu bydlim:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.12.19 14:27

Ahoj. Já mám TP červenec 2020, ale už mám doma tříletého chlapečka. Bydlíme kousek od Kolína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
5.12.19 18:26

@Buddy20 chodíš na kontroly do Kolína, nebo někde jinde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.12.19 18:31

Chodím v Kolíně k doktorce Adamkove už několik let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
5.12.19 18:48

Já chodím k jejímu manželovi =D spíš mě hodně zajímá, jak je na tom kolínská nemocnice? Včera jsem byla na prvním screeningu a dost velké zklamání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
5.12.19 19:08

Jo, z toho screeningu jsem byla extremne rozcarovana. Doktor na me za celou dobu nepromluvil. Kdo tam byl?
Na druhej mi to vyresili, protoze me odpalkovali, ze nemaj volno, takze jedu do Prahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.12.19 19:15

Tak na screeningu záleží na jakého narazis doktora, jsou tam doktoři, kteří mlčí a vše jen zkontroluji a pak doktoři, kteří si s tebou povídají. Ale první porod jsem měla hodně komplikovaný a doktoři úplně super a i na šestinedělí byli super, poradili a pomohli. Takže i když jsou tam doktoři, kteří sice nemluví, tak pokud se pak vážně něco děje, tak jsou úplně jiní a pomůžou. Já jsem z prohlídek taky měla rozporuplné pocity a pak jsem na stejného doktora narazila u porodu a byl úplně jiný… Takže já si na kolinskou porodnici nemůžu stěžovat. Chodila jsem tam i na kontroly po porodu než mě předali zpátky k mojí doktorce a taky si nemůžu stěžovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
5.12.19 19:59

Jméno si už nepamatuju, ale byl stary. Vůbec nemluvil… celkem mě to zaskočilo, hlavně když jsem pak četla zprávu… Není to mé první těhotenství, ale zatím to tady vypadá, že neudělají nic navíc… celkem mě překvapilo, že si nepřečetl papír (ani se na ně nepodival), které jsem mu donesla od svého gynekologa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.12.19 20:19

Jo, taky jsem měla na prvním screeningu u prvního těhotenství, staršího doktora, který za celou dobu nemluvil a pak mi až vše vysvětlila Adámková, ale jak jsem již psala, pak jsem se se stejným doktorem setkala u porodu a přístup byl úplně jiný. Dokonce jsem tam byla minulý rok z důvodu samovolného potratu a tenhle doktor mi z nich přišel nejmilejší a snažil se mě povzbudit… Takže chování u screeningu nehodnotím, pro mě je důležitější chování doktorů u porodu, kde jsem měla vážné komplikace a i potom. Teď mě screening teprve čeká, ale určitě půjdu opět do kolínské nemocnice. Ale samozřejmě musíš být hlavně ty v klidu a spokojená a pokud ti to tady nevyhovuje, tak nemá cenu se do něčeho nutit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
6.12.19 09:45

Jj, mě ten screening právě nevyšel úplně dobře (ale ne úplně blbě) a posílali mě ještě na další ultrazvuk do Prahy. Zbytečně jsem odešla vyděšená, dokud jsem si v klidu nepřečetla zprávu a nezjistila, že je to jen ultrazvuk, nic mi v ordinaci nevysvětlili. To, že nemluvil během vyšetření, bych ještě skousla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
6.12.19 12:05

Ahoj. Me vychází TP až na 25.7 jsem v 7tt. V Kolínské nemocnici jsem byla az s druhým ditkem na screeningu a nemůžu si ted nějak vybavit, jak to probíhalo je to už 7 let zpátky. Ted čekám 3 doufám, ze vše bude ok jinak nejspíš taky půjdu do Kolínské na screening. Co se týče porodu nemůžu říct nic proti ted je to tam udělaný vše nově..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
8.12.19 19:51

Ahoj. Pridam se, i kdyz mam TP za 5 dni :D ale jsem z kolina a jakekoliv informace o porodnici ted vcellu hltam :D
Bude to moje prvni a zacinam lehce panikarit :D
Kazdopadne k dr chodim k Bumberovi. A v pohode.
Screeningy mi delali v Praze a dr tam byl taky protivnej jak susena švetstka.. asi si nevyberetr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
2.1.20 16:17

Ahoj holky, teď jste mě s tou Kolinskou nemocnici kvůli screeningu celkem vyděsily :D jdu tam za týden, tak snad bude vše v pořádku.. Stačil mi jen odběr krve a z těch sester jsem byla celkem vyděšená.. Teda, z jejich přístupu a ta arogance.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat