Reklama

Termín porodu tento týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Něha
Stálice 76 příspěvků 30.07.18 16:47
Termín porodu tento týden

Je tu někdo, kdo má termín porodu tento týden? ???? Já mám první termín ve čtvrtek… Před několika týdny jsem byla přesvědčena, že malý se narodí ještě před termínem, ale to už tedy tak nevypadá… Bude to naše první děťátko, tak jsem na ten porod moooc zvědavá. Včera mě trochu bolelo břicho (jako přes mns), bolelo mne i v kříži. Dnes jen ty záda bolí… Už se asi moc pozoruji… :lol:

Přečtěte si článek: Kompletní průvodce porodu od A do Z

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 30.07.18 16:56
@Něha píše:
Je tu někdo, kdo má termín porodu tento týden? ???? Já mám první termín ve čtvrtek… Před několika týdny jsem byla přesvědčena, že malý se narodí ještě před termínem, ale to už tedy tak nevypadá… Bude to naše první děťátko, tak jsem na ten porod moooc zvědavá. Včera mě trochu bolelo břicho (jako přes mns), bolelo mne i v kříži. Dnes jen ty záda bolí… Už se asi moc pozoruji… :lol:

Ty si pamatujes,jak boli bricho pri ms? :mrgreen: uživej klidu :kytka:

Něha
Stálice 76 příspěvků 30.07.18 16:58
@Dojcanis píše:
Ty si pamatujes,jak boli bricho pri ms? :mrgreen: uživej klidu :kytka:

Pamatuji. :D Zas tak dlouho to není, co jsem měla poslední. Je to takový slabší odvárek :lol:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 30.07.18 17:27
@Něha píše:
Pamatuji. :D Zas tak dlouho to není, co jsem měla poslední. Je to takový slabší odvárek :lol:

To ja sem tedy brzo zapomněla :lol: pri porodu je to taky jak ms,ale tak milionkrat silnější,ne-li víc :mrgreen: přeji ti pokud možno rychlý porod :kytka:

Něha
Stálice 76 příspěvků 30.07.18 17:30
@Dojcanis píše:
To ja sem tedy brzo zapomněla :lol: pri porodu je to taky jak ms,ale tak milionkrat silnější,ne-li víc :mrgreen: přeji ti pokud možno rychlý porod :kytka:

Děkuji. Těším se i na ten porod. Bude se mnou přítel a dula, tak snad bude vše Ok. S bolestí jsem snad smířená. I když je mi jasný, že si to idealizuji ????????

Něha
Stálice 76 příspěvků 30.07.18 17:30
@Něha píše:
Děkuji. Těším se i na ten porod. Bude se mnou přítel a dula, tak snad bude vše Ok. S bolestí jsem snad smířená. I když je mi jasný, že si to idealizuji :)

Lada84
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 30.07.18 17:45

Tak to te lituju, v tomhle prisernym hicu byt tesne pred porodem, ja to tak mela loni (7/8) a byla jsem rada, ze dycham ;)

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 30.07.18 17:48

Ahoj. Já mám termín příští pondělí a další středu. Už to chci mít za sebou. Čekám kdy to přijde a zatím nic. A to už mi zátka odešla 34tt a čípek mám měkký a hlavu narvano až dole

Něha
Stálice 76 příspěvků 30.07.18 17:48
@Lada84 píše:
Tak to te lituju, v tomhle prisernym hicu byt tesne pred porodem, ja to tak mela loni (7/8) a byla jsem rada, ze dycham ;)

Dýchání mi naštěstí problém nedělá. :) Ale šíleně se potím, což je mazec. Alespoň se utěšuji tím, že to není ten stresový smradlavý pot :D

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 30.07.18 17:49
Ahoj. Já mám termín příští pondělí a další středu. Už to chci mít za sebou. Čekám kdy to přijde a zatím nic. A to už mi zátka odešla 34tt a čípek mám měkký a hlavu narvano až dole
@Něha píše:
Dýchání mi naštěstí problém nedělá. :) Ale šíleně se potím, což je mazec. Alespoň se utěšuji tím, že to není ten stresový smradlavý pot :D

Ja si k porodu nesu rýmu a kašel tak že parada :roll:

Něha
Stálice 76 příspěvků 30.07.18 17:51
@novakova.t píše:
Ahoj. Já mám termín příští pondělí a další středu. Už to chci mít za sebou. Čekám kdy to přijde a zatím nic. A to už mi zátka odešla 34tt a čípek mám měkký a hlavu narvano až dole

Já mám teď ve čtvrtek a pak o 4 dny později. Já si odchodu zátky nejsem vůbec vědoma. Což bych byla asi ráda, kdybych věděla, že už odešla. Měkký čípek? To je ta konzistence v prukazce? Tu mám na 2 b. Jinak mi přijde, že malého cítím dole jen při ležení. Pohledem mi nepřijde vůbec, že by mi břicho kleslo.

Něha
Stálice 76 příspěvků 30.07.18 17:52
@novakova.t píše:
Ahoj. Já mám termín příští pondělí a další středu. Už to chci mít za sebou. Čekám kdy to přijde a zatím nic. A to už mi zátka odešla 34tt a čípek mám měkký a hlavu narvano až doleJa si k porodu nesu rýmu a kašel tak že parada :roll:
tyyy Jo, tak to nezávidím. Snad vše bude OK.

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 30.07.18 18:56
@Něha píše:
Já mám teď ve čtvrtek a pak o 4 dny později. Já si odchodu zátky nejsem vůbec vědoma. Což bych byla asi ráda, kdybych věděla, že už odešla. Měkký čípek? To je ta konzistence v prukazce? Tu mám na 2 b. Jinak mi přijde, že malého cítím dole jen při ležení. Pohledem mi nepřijde vůbec, že by mi břicho kleslo.

Konzistenci ani CS v prujazce nemám. To vím od dr

Něha
Stálice 76 příspěvků 30.07.18 19:43
@novakova.t píše:
Konzistenci ani CS v prujazce nemám. To vím od dr

Aha já vzadu právě v prukazce mám takovou tu tabulku, kde se hodnotí těch 5 záležitostí…

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 30.07.18 20:32
@Něha píše:
Aha já vzadu právě v prukazce mám takovou tu tabulku, kde se hodnotí těch 5 záležitostí…

To mi nikdo nevyplnoval ani první prvním těhotenství

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama