Test 10. den po ovulaci

34
13.12.20 07:31

Test 10 DPO

Ahoj, vim, ze je brzo, jsem 10 DPO a 12 dni po Ovitrelle. Nazivo trochu neco vidim… fotky asi na nic, ze? V lete jsem prisla o mimi v 19.tt, tak jsem hodne nedockava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
864
13.12.20 07:49

Já vidím náznak i na fotce, přeji ať sílí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
13.12.20 07:53

@Isoldano Duch tam je. Uvidíš jestli bude sílit nebo je to ještě Ovitrelle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
13.12.20 08:19

Ty ja nevim, ja jsem 10DPO mela uz caru jak Brno.. takovyhle duchy jsem mela spis pri biochemku a ms se dostavila pak s tydennim/ dvoutydennim zpozdenim… Netestuj a pockej.. aspon zas tyden..
Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3939
13.12.20 08:30

10 dni po tohle ne… negativní test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3953
13.12.20 08:31
@danydany98 píše:
Ty ja nevim, ja jsem 10DPO mela uz caru jak Brno.. takovyhle duchy jsem mela spis pri biochemku a ms se dostavila pak s tydennim/ dvoutydennim zpozdenim… Netestuj a pockej.. aspon zas tyden..
Drzim palce :kytka:

Někdy se vajíčko uhnízdí později než ten 6.-8. DPO, klidně až v tom 10. nebo 11. dni, a to tam ani ten 10. den nemusí být ještě vůbec nic. Po stimulaci Ovitrelle se obvykle nasazuje ještě něco na udržení případného těhotenství a zároveň to s cyklem, který k ovulaci vyžaduje Ovitrelle, není natolik valné, aby se dalo vztahovat k menstruaci nebo testování týden po ní.

Zakladatelko, 12. den po Ovitrelle bych se z ducha už trochu radovala, ale zároveň byla připravená na to, že miniduch může být po něm. Máš otestováno, za jak dlouho ti vyprchá z moči?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3953
13.12.20 08:32
@SussieS píše:
10 dni po tohle ne… negativní test

10 dní po jsem neměla ani tohle. Ten negativní test bude mít čtyři roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
13.12.20 08:36
@SlečnaDahlia píše:
10 dní po jsem neměla ani tohle. Ten negativní test bude mít čtyři roky.

Mám to stejně, akorát negativnímu testu jsou dva 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3953
13.12.20 08:36

Jinak zakladatelko, tohle je tak strašně individuální, že doporučuji se na to neptat pléna, akorát tě to rozhodí ať už na jednu, nebo na druhou stranu. HCG se začíná vylučovat po uhnízdění vajíčka a to obvykle ženská nepozná ani sama na sobě, natož, aby to byla přenositelná zkušenost. Klidně testuj, vím, že se tomu nedá moc odolat, ale buď připravená na to, že takhle brzo se může ještě vyvrbit cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
13.12.20 08:52

Já to tam vidím, držím palce! Tak jsem po potratu v lete 17 tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 09:46

Nezoufejte, taky tam vidím ducha. Budu držet palečky aby to vyšlo.
Kazdy to má jinak, já jsem byla 30. 11. Na zavedení a po 9ti dnech večer jsem měla tohle-viz obrazek. Každý to má jinak. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
74
14.12.20 10:31

Ahoj holky, jsem tady nová potřebuji poradit. Menstruaci jsem poslední měla 15.11.2020. S přítelem jsem se snažili celý měsíc a ms měla dorazit včera 13.12.2020 a nikde. Bolí mě prsa z boku a když si lehce zmáčknu bradavky tak taky bolí. Asi 3 dny zpátky mi bylo na zvracení a v noci mě šílené bolela hlava. Testy jsem si dělala 12.12. a slabá čárka šla vidět, ale 13. byla slabší a dnes 14. tam vidím ducha nebo spíš nic. A dnes den po zpoždění jsem začala špinit. Nevíte co to muže být? Děkuji za rady :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2305
15.12.20 17:25
@Anonymnick píše:
Ahoj holky, jsem tady nová potřebuji poradit. Menstruaci jsem poslední měla 15.11.2020. S přítelem jsem se snažili celý měsíc a ms měla dorazit včera 13.12.2020 a nikde. Bolí mě prsa z boku a když si lehce zmáčknu bradavky tak taky bolí. Asi 3 dny zpátky mi bylo na zvracení a v noci mě šílené bolela hlava. Testy jsem si dělala 12.12. a slabá čárka šla vidět, ale 13. byla slabší a dnes 14. tam vidím ducha nebo spíš nic. A dnes den po zpoždění jsem začala špinit. Nevíte co to muže být? Děkuji za rady :(

Neudrželo se to.taky jsem to měla min. mesic..bohuzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
17.12.20 16:20

Holky, tak kdo videl na tom prvnim ducha, ma bod🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.20 00:40

Zakladatelko moc gratuluji k tehu.
Ale proboha dámy! Nedělejte si ty testy drive než po delším spozdenim MS!!!
Pak jste zklamané a víte o tom, ze těhotenství odešlo s MS a do dalšího těhotenství vás to akorát stresuje.
Ovlivní vás nejak to, ze to víte o 14 dni drive??
Taky bývám nedockava, ale za půl roku jsem už ušetřila neuvěřitelný peníze za Tt :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat