Test 2 dny po datu očekávané menstruaci

364
2.4.17 09:42

Test 2 dny po datu očekávané MS

Ujistěte mne prosím, že nesním a po 2 letech je to tu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9905
2.4.17 09:45

@rasaNori Je to tam ;) Gratuluji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
2.4.17 09:48

Ok, tudíž další otázka, kdy mám volat dr? A co dál vlastně? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
2.4.17 09:50

@rasaNori Zavolala bych každopádně, kvůli objednávání. Každý doktor to má jinak, některé holky radí rovnou se objednat až třeba na 8.-9. tt, mě sestřička objednala hned, aby se pan doktor min. ujistil, že se nejedná o mimoděložní. V tuhle dobu on tam stejně nic víc asi nevykoumá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
2.4.17 09:52

Děkuju, jsem vyplesklá jak nikdy v životě asi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
2.4.17 09:52

Gratuluju, je to tam :kytka: Volala bych nejdříve za 14dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
2.4.17 09:53

Na dalších kontrolách už se pak domluvíte a jinak není zatím asi potřeba nic, to uvidíš za běhu :D Teď si jen užívej těhotenství a gratuluji samozřejmě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
2.4.17 09:57

Díky, ještě jeden dotaz, dělám fyzicky náročnou práci, hodně na břicho (výškové práce). Jak myslíte že je to slučitelné (třeba ještě tři měsíce by to šlo?).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57039
2.4.17 10:01

@rasaNori :mrgreen: :mrgreen: m tak tenhle test je naprosto jasnej, tady není žádné neviditelnej dušík, že :mrgreen: co se týče práce - jde vše, pokud se na to cítíš. pokud děláš práci, kde trpí břicho a je to fyzicky náročný, tak to není moc dobrý..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
2.4.17 10:04

Sakra, mě ta práce hodně baví, nechce se mi s ní skončit… Budem to muset prodiskutovat doma ještě. Už se těším až večer test slavnostně předám :D To bude šok :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
2.4.17 10:06

@rasaNori Asi taky záleží, jak se na to cítíš, mně bylo od začátku tak zle, že jsem nebyla schopná skoro ničeho. Já bych si zrovna tenhle typ práce v těhotenství asi nelajzla :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
2.4.17 10:16

@Patie Chm kdy se tak dají očekávat nějáké potíže? Je ještě brzo, že u mně, na nějaké nevolnosti? Vůbec nevím co čekat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
2.4.17 10:28

@rasaNori To se nedá říct, třeba žádný mít vůbec nebudeš, je to straaaašně individuální, proto říkám, že se to bude řešit spíš za běhu ;) Mně osobně bylo špatně od začátku 6. týdne a prakticky je mi špatně doteď a jsem v 16. Někomu zas není špatně vůbec, ale já jsem od začátku nějaká uondaná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
2.4.17 10:34

Takže to že je mi fajn teď, vlastně nic neznamená. Díky, píšu si :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
2.4.17 10:46

@rasaNori Nemusí no :D Já si ze začátku říkala, jestli není něco špatně, že se necítím vůbec těhotná :D Kdybych jen věděla, jak šeredně jsem to zakřikla, vrátilo se mi to i s úrokama :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama