Těhotenský testy

31.3.17 14:47

Těhotenský Testy

Ahoj Holky. Preď 14 dnem jsem samovolně potratila, pak jswm měla ovulaci v ktéré jsem se snažill… 8) Včera odpoledne jsem si dělala Tehotenský test a ten byl pozitivní, ale dnes ráno už negativní. Trochu jsem krvácela a špinila, ale opravdu jen slaboulince a jeste k tomu při větší námaze. Už fákt nechápu co to znamena nevite nekdo zkusenejsi co to muze znamenat..?? prikladam pozitivni testy.. Snazime se s pritelem uz 3 roky, a je to stalee dlouhe cekani prasky atd.. :,( Kdyz se to povedlo, tak to pri menstruaci odešlo samo ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4250
31.3.17 14:51

Čtrnáct dní po potratu jsi na 99% ještě žádnou ovulaci neměla (sice nepíšeš, v kolikátém týdnu jsi potratila, ale ve vyšších týdnech se tělo vzpamatovává a bere se to jak šestinedělí a i v těch nižších stupních to zpravidla má pak pomalejší náběh) a i kdyby už měla, tak leda před pár minutami a test ti nemá co ukazovat - všechno HcG, co si testem měříš, jsou zbytky z původního těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 14:55

Nn byla jsem na začatku nebylo nic videť ani na ultrazvuku. Test jsem si dělala asi 3 dny pred menstruaci bylo me hodne spatne, ale Pak se me normalne dostavila menstruace a odeslo to.. byla jsem i na kontrole a děloha byla celá vyčistěná.. i podle krve. Proto mě ted dela starost, že je tam druha carka. Vedu si svuj kalendar… a podle tohl jsem zjistila ze mam ovulaci samozrejme se v tom az tak moc dobre nevyznám.. ????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4250
31.3.17 15:25

@Migueell No pokud to odešlo s menstruací (tedy jsi přestala krvácet cca před týdnem nebo o něco méně), tak i podle toho tvého kalendáře bys měla ovulovat nejdřív tak za týden. Plus mínus.
Pokud se snažíte, mnohem účinnější budou ovulační testy než kalendář - každá ženská má ten cyklus beztak jinej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 15:29

Dobře díky moc to zkusím Ty ovulační testy, ale proč by teď byla na testu čarka jeden večer a druhý den ráno nic? To mě vrtá hlavou. 6 dní po menstruaci jsem měla ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
31.3.17 15:42

No počkaj, ak si pred 14 dňami začala krváčať, tak teraz si zhruba v polke cyklu a teda by si mohla ovulovať, nie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16837
31.3.17 15:44
@Migueell píše:
Dobře díky moc to zkusím Ty ovulační testy, ale proč by teď byla na testu čarka jeden večer a druhý den ráno nic? To mě vrtá hlavou. 6 dní po menstruaci jsem měla ovulaci.

Protože ten test není pozitivní, spíš chybný. čárka na pozitivním testu je stejně silná, jako kontrolní a na tom testu ne. je to vadný test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 15:46

Jsem v Americe, tady to neni tak uplně stejné presne takhle jich bylo 5 před tim než jsem potratila, vse jsem měla od doktora potvrzene a tehotna jsem byla.. tady ty testy tak prostě jsou :) Nevim jak uz si to vysvetlit ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5881
31.3.17 17:49

Jak tady tak ty testy jsou? nejak nechapu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama