Pozitivní test, krvácení

Anonymní
31.3.17 00:16

Pozitivní test,krvácení

Holky mela sem menzes 12.3.-silnou az hruza.4dny zpet sem mela slabe ruzove krvaceni.Dnes krvacim slabe ale cervene. Tohle se mi nestava, tak sem zkusila test a je pozitivni 8o. Carka vylezla v limitu, jeste sem drzela test v ruce. Nevim jestli cekat co z toho bude, nebo jestli potracim, kdyz krvacim cervene. Nevim jestli nevolat na gyndu, treba by mi tehu potvrdil a dal neco pripadne na udrzeni? :nevim: O dite se snazime od leta.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31.3.17 00:35

Určitě ráno volej a zeptej se co dál :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
31.3.17 01:02

Tyjo, no možná bych jela na. pohotovost, i kdyz je to asi malinký jeste a jaká šance je, to netuším. Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40517
31.3.17 01:12

Může to být špatné znamení, ale taky to nemusí nic znamenat. Jela bych na pohotovost a řekla, že mi bolí břicho, krvácím a zjistila jsem, že jsem těhotná a nevím jak dlouho. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
31.3.17 06:57

Pokud to odchází, nikdo s tím nic neudělá. Nicméně bych se bála třeba mimoděložního, tak bych se poradila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 08:15

Určitě volat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7026
31.3.17 09:00
@Ginuš píše:
Může to být špatné znamení, ale taky to nemusí nic znamenat. Jela bych na pohotovost a řekla, že mi bolí břicho, krvácím a zjistila jsem, že jsem těhotná a nevím jak dlouho. Držím palce

Přesně to bych poradila taky ;) snad to bude v pořádku a dej nám vědět ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
31.3.17 09:04

Pokud krvácíš, tak ti na udržení nic nepomůže. Ony vlastně všechny ty Utrogestany spíš fungují jak placebo a pokud se plod udržet nemá, tak se neudrží. A naopak. Může to být samovolný potrat, stejně jako to nemusí nic znamenat i když já s tím pozitivní zkušenost nemám. Můžeš si brknout na gyndu, oni už ti poví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.17 12:23

Tak sem vyplasena volala rano na gyndu a vse vylicila.Pry je brzy a nezbyva nez cekat.Coz sem cekala, ale chtela sem mit jistotu. Abych si v pripade potratu nevycitala, ze sem byla lina konat. Jinak rani testy zde. Jinak sem v soku, jelikoz styk byl naposled koncem unora 8o.

• Nahlásit
  • Citovat
40517
31.3.17 12:28
@Anonymní píše:
Tak sem vyplasena volala rano na gyndu a vse vylicila.Pry je brzy a nezbyva nez cekat.Coz sem cekala, ale chtela sem mit jistotu. Abych si v pripade potratu nevycitala, ze sem byla lina konat. Jinak rani testy zde. Jinak sem v soku, jelikoz styk byl naposled koncem unora 8o.

Můžeš mít víc naředěnou moč, může to být zbytkové HCG :think: :nevim:. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.17 12:33

@Ginuš Je to divne. Testovala sem v den menstruace i predni apo ni a testy byly negativni.

• Nahlásit
  • Citovat
40517
31.3.17 12:40
@Anonymní píše:
@Ginuš Je to divne. Testovala sem v den menstruace i predni apo ni a testy byly negativni.

pokud víš, kdy byl sex, tak ovulace musela být někdy okolo :think:.Někdo má ovulaci před ms - mám jednu takovou kamarádku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.17 12:49

@Ginuš Sex byl v tom unoru jen 25.2. ,12.3.byla silna menstruace, v breznu uz sex nebyl. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6037
31.3.17 16:29

Neměla ses nechat odbýt, může to být mimoděložní těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.17 18:26

@Karleon Asi zajdu zitra na pohotovost.Uz nekrvacim. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie