Clearblue duch

29.3.17 10:29

Clearblue duch

Ahoj holky :mavam:
Vecer sem si delala test, v limitu negativni (ikdyz pidi ducha bych taky vykoukala), pak sem na nej zapomnela, sla spat, a rano nasla tohle (prikladam fotku).
Mate s tim nektera zkusenost? A s jakym vysledkem? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1314
29.3.17 10:38

Bylo to po limitu, takže výsledek může být pozitivní i negativní. Zkus to za 2 dny znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 10:41

Tak bylo to po limitu. Takže může být pozitivní i negativní :nevim: zkus to tak za 2 dny znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
30.3.17 15:19

@lenuska86 ahojda,zkousela jsi dnes? tak ja mela vsechny duchy po limitu, kdyz test zaschnul, tak tech 10-15 min a vzdy to znamenalo pozitivni!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 21:20

@mikes89 Ahoj, dekuju za optani :) Tak mi to nedalo, a zkusila sem dalsi test, uplne ten stejny, a opet kdyz sem ho rano sla vyhodit, zase jasne zretelny duch. Tak to me jeste vic nahlodalo, protoze sem si rikala, ze ten prvni byl proste zmetek.
No, a jelikoz je ted testovani muj novy konicek, tak do tretice sem zkusila Clearblue digital, a podle nej tehotna nejsem. Do MS +/- 4 dny.
Ducha jako si mela ty po 15 min bych pochopila, ale po takove dobe? To musi byt prece jasne falesne pozitivni, ne? :think:
Omlouvam se za roman :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
31.3.17 06:46

@lenuska86 Jestli mas nekde pobliz lekarnu dr max, tak si kup tam jejich testy, ty jsou za me nej! A takhle brzy jedine z ranni moci.kdyz se ti na tom maxovi neco do tech 15 minut objevi, tak je to jasne, zadne falesne carky mi nikdy neudelal. No ale jeste je dost brzy, chce to trpelivost, ikdyz chapu, ze to je na hlavu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.19 16:19

Ahoj ženy, prosím uklidnete mě, dělá clearblue po zaschnuti viditelné duchy? Ne digital, ale ten s pluskem. Dělala jsem si dnes, ne z ranní m9ci, prostě odpoledne, mám poslední dny příznaky jako jsem měla při prvním tehu, mám dítě 7 měs, které skoro plně kojim a od porodu mi nenaskocil cyklus, vím, že to není antikoncepce :zed: ještě mám 2.5 lete dite, třetí teď fakt neplanuju, udělala jsem si test, v limitu za mě negativní, oddechla jsem si, teď jsem ho šla vyhodit a je tam viditelný duch..je to u tohohle testu běžně? Zase si říkám, když by byly příznaky z toho, tak už by snad byla druhá čárka…snad jen zbytečná panika…tím, že nemám díky kojení menstruaci, tak nemám co odvozovat, dáváme si pozor, ale stát se mohlo…

• Nahlásit
  • Citovat
19.4.19 16:31

Ano, dělá. Pro sichr zkus za dva dny ještě jeden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.19 16:58

@Tichošlápek
Super, děkuji, to jsem potřebovala slyšet :kytka: za dva dny zkusím znovu z ranní a jak bude výsledek stejný, tak to bude jasný, ale věřím že je falešný tím, že je po limitu. A nakoupím zásobu kondomů, ach jo zodpovědnost, ženská :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
5486
19.4.19 17:10

Udělala bych pro jistotu z ranní moči. tohle neni vypovidajici. muzes byt klidne tehotna, jestli jste neresili antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6890
19.4.19 18:42
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, prosím uklidnete mě, dělá clearblue po zaschnuti viditelné duchy? Ne digital, ale ten s pluskem. Dělala jsem si dnes, ne z ranní m9ci, prostě odpoledne, mám poslední dny příznaky jako jsem měla při prvním tehu, mám dítě 7 měs, které skoro plně kojim a od porodu mi nenaskocil cyklus, vím, že to není antikoncepce :zed: ještě mám 2.5 lete dite, třetí teď fakt neplanuju, udělala jsem si test, v limitu za mě negativní, oddechla jsem si, teď jsem ho šla vyhodit a je tam viditelný duch..je to u tohohle testu běžně? Zase si říkám, když by byly příznaky z toho, tak už by snad byla druhá čárka…snad jen zbytečná panika…tím, že nemám díky kojení menstruaci, tak nemám co odvozovat, dáváme si pozor, ale stát se mohlo…

Dělá. Udělal mi taky po limitu plus a těhotná jsem nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3254
23.4.19 18:49

Dela. Duchum neverim. Jsem naucena a poucena uz dost. Kdyz uz, tak digital 11DPo byl vzdy jasny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama