Test Facelle duch?

14
9.2.20 19:50

test Facelle duch?

Dobrý večer, ptám se zkušenějších, zda by se mohlo jednat o těhotenství? Vidím trochu čárku, ale četla jsem, že tento test bývá často falešně pozitivní. Snažíme se 3 měsíce, ale máme vyšší věk a menstruaci bych teprve měla dostat za 2 dny. Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

949
9.2.20 19:54

@eja12 něco tam vidím a přijde mi že je to dost vidět na to, aby to byl falešňák. Mamatest mi taky dělal dost často duchy. Vyckej dva dny a uvidíš zda bude sílit :) držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
9.2.20 19:56

@Jessica4 děkuji za rychlou odpověď. takže určitá naděje je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
9.2.20 19:59

@eja12 já myslím že určitě. Ještě se zeptám. Když koukám na fotku tak bych řekla, že duch má narůžovělou barvu, když si to zvětším, tak si nejsem jistá. Jak toho ducha vidíš ty? Je narůžovělý nebo spíš šedivý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
9.2.20 20:02

@Jessica4 já jsem asi barvoslepá, ale přijde mi to spíš do růžova. No, musím počkat, asi je ještě moc brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
867
9.2.20 20:04

Z čeho by asi byl falešně pozitivní :roll: tenhle blud je tady pořád dokola živený.
Test máš slabě pozitivní, protože testuješ brzy, zkus za dva dny ráno a uvidíš. Přeji úspěch :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
9.2.20 20:10

@Berry77 přečetla jsem si tady totiž pár diskuzí, kde ženy psaly, že jim tam taky něco vyšlo, ale těhotenství z toho nebylo. manžel odjel na služební cestu a já se nudím :) vím, že testuju zbytečně brzo a můžu být zklamaná. příští měsíc slavím 35 let..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
9.2.20 20:22

@eja12 ale těm co test vyšel pozitivní mohli být těhotné akorát to těhotenství skončilo začali krvácet tak si řekli dostala jsem menstruaci tak to bylo falešné ale oni fakt těhotné byli jen prostě potratili a to pokud to nezkoumas nezjistís

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
9.2.20 20:28

@lovean aha,takže příště netestovat tak brzy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
9.2.20 20:29

@eja12 ahoj :) čarečku vidím držím palečky ať pěkně sílí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
9.2.20 20:34

@Nihanin.1 děkuji za podporu, to jsem nečekala, že tam ještě někdo tu čárku uvidí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
9.2.20 20:38

@eja12 jo vidím :) a nemusela sem si to ani zvětšovat na tel :) zkus další test tak za dva dni z ranní moče a dej vědět.. Měla by bejt silnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
9.2.20 20:43

@eja12 jj je lepší netestovat brzy ale já u druhého syna taky nevydržela teď čekám miminko za měsíc a půl ale bylo to nečekané takže jsem dělala test až tam byla čárka jak hrom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
9.2.20 20:50

@Nihanin.1 udělám to tak, tohle ani nebyla ranní moč :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
9.2.20 20:53

@lovean tak to moc gratuluji