Test - kdy jsem mohla otěhotnět?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 10:05
Test - kdy jsem mohla otěhotnět?

Všechny moc zdravím,

zakládám své první téma, tak se omlouvám, pokud tady nějaké podobné je. Ale stala se mi taková… zvláštnost. V 10/2017 u mne došlo k samovolnému potratu, šlo o mikrotěhotenství. 24. 10. 2018 jsem byla na revizi dělohy, protože jsem byla po roce opět těhotná a nakonec šlo o zamlklé těhotenství :(.. Jenomže… od revize dělohy jsem s manželem dodrržela 6-ti nedělí, vše v pořádku. Letos 01.01.2019 se dostavila ms a další hned 22.01. - volala jsem lékaři, protože to bylo o týden dřív a jak jsem ze všeho taková vykulená, raději jsem se informovala, zda to není nějaký problém, protože cyklus mívám jak kdy 26 - 30 dní. Teď jsem to měla dostat 19. 02. 2019, ale už od 22.01. mě bolí prsa, svědí, závratě… přikládala jsem to hormonální nerovnováze. Nu což… 19.02. jsem to nedostala a tak jsem si opět říkala, zase ty hormony, teď to po revizi bude blbnout. Koupila jsem si ale těhotenský test, méně citlivý 25mlU - odpoledne jsem si jej udělala a vylítla hned spodní čárka, následně testovací, což mne škokovalo, takže jsem koupila další a všechny ukázaly totéž (nedělala jsem si testy ráno, ale vždy v odpoledních hodinách). Takže má otázka zní: 22.01. jsem měla ms - byla silná, ale krátká, pak dva dny klid a znovu, jako bych se dočišťovala. Méně citlivé testy mi v den ms, kterou jsem nedostala ukazují v odpoledních hodinách fakt prokazatelné těhotenství. Je možné, že to toho 22.01. nebyla ms?? Že jsem otěhotněla někdy v době od toho 01.0.1?
Ptám se proto, že se bojím jet dříve k lékaři. Na podzim 2018 jsme to s doktorem hlídali od 5tého týdne.. 6+2 bylo vidět už srdíčko - v 6+5 dle utz přestalo bít a zjistilo se to až v desátém týdnu :( K lékaři bych chtěla jít až v cca 9-10 týdnu a snažím se dopátrat, zda je možné, aby méně citlivý test ukazoval v den ms, kterou jsem nedostala dvě tak silné čárky, nebo naopak. Zatím jsem všude četla, že jsou tyto testy schopné ukazovat „slabé duchy“.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ElucaK
Kecalka 312 příspěvků 24.02.19 10:15

Ja typuji, ze posledni ms byla toho 1.1., treba ti napovi jeste digitalni test s ukazatelem tydnu. Nebo jit jako samoplatce na krev na HCG a dle vyse to odhadnout :nevim: sla bych k doktorovi cca prvni tyden v breznu..

Janli
Echt Kelišová 8154 příspěvků 24.02.19 10:15

Já měla dálnici už 4dny před menzes. Měla jsem dříve ovulaci. Takže to určitě možné je, stejně ale u to, že jsi těhotná déle i přes menstruaci. Kup si digitest, co ukazuje i týdny. Myslím, že je to Clearblue.

MarketaC4
Povídálka 46 příspěvků 24.02.19 10:16

A když jsi volala lékaři tak ti řekl co? Neobjednal tě na kontrolu po skončení ms od toho 22?
Těhotenství to být může dle testu - ale třeba i mimoděložní dle toho krvácení. Pokud jsi dříve měla problémy v těhotenství, tak bych návštěvu doktora neodkládala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 10:45

Děkuju moc holky.. jí ani nevěděla, že je nějaký digitest, koupím v lékárně. Já mám dvě děti už. 11 a 9 let jim je. Z bývalého manželství. Nikdy před tím jsem problémy neměla, jen s „novým“ manželem .. prostě nám to nejde a mimčo bychom chtěli, ač jsme se smiřovali s tím, že to u nás nepůjde :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 10:48
@MarketaC4 píše:
A když jsi volala lékaři tak ti řekl co? Neobjednal tě na kontrolu po skončení ms od toho 22?
Těhotenství to být může dle testu - ale třeba i mimoděložní dle toho krvácení. Pokud jsi dříve měla problémy v těhotenství, tak bych návštěvu doktora neodkládala.

Řekl mi, že se to stát může a kdyby se to opakovalo, ať dorazím … uklidnilo mne, že jsem to dříve nedostala a najednou jsem zjistila, že jsem „v tom“ :(
Zkusím zajet do lékárny pro ten digitest … snad napoví

Heivka
Závislačka 3876 příspěvků 24.02.19 10:51

Já bych si troufla odhadnout že ta krátká předčasná menstruace mohlo být uhnízdění vajíčka, u dcery jsem měla nidační krvácení taky docela silné, ale krátké, myslela jsem že nic, po dvou týdnech se dostavily nevolnosti a pozitivní test. Ale radši bych ve vašem případě zašla k doktorovi radši dříve než později.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 10:54
@Heivka píše:
Já bych si troufla odhadnout že ta krátká předčasná menstruace mohlo být uhnízdění vajíčka, u dcery jsem měla nidační krvácení taky docela silné, ale krátké, myslela jsem že nic, po dvou týdnech se dostavily nevolnosti a pozitivní test. Ale radši bych ve vašem případě zašla k doktorovi radši dříve než později.

Ano, to přesně popisujete… překvapilo mne, že ta krátká ms přišla neohlášená (neměla jsem bolesti, nic nenapovídalo tomu, že by mohla dorazit), trvala 3 dny (2 dny silnější, pak už slabá) .. 14 dní na to cca bolest prsou a jak jsem výše popisovala.

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 24.02.19 11:02

Držím palce a dej vědět :-) ten Digi test ukazuje myslím teda 3+ ( týdny ) ale přesně v kterým si týdnů asi neukáže :-) zašla bych k dr- máš to nejistější :-) protože stejně to jsou jen domácí testy zatím :-) a pro tvých komplikacích asi bych šla hnedka :-) budeš i klidnější si myslím :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 11:17
@Martina 94 píše:
Držím palce a dej vědět :-) ten Digi test ukazuje myslím teda 3+ ( týdny ) ale přesně v kterým si týdnů asi neukáže :-) zašla bych k dr- máš to nejistější :-) protože stejně to jsou jen domácí testy zatím :-) a pro tvých komplikacích asi bych šla hnedka :-) budeš i klidnější si myslím :-)

Děkuju moc … manžel už pro něj jel, tak uvidíme a kdyžtak v týdnu doktorovi zavolám …

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 24.02.19 11:18
@Anonymní píše:
Děkuju moc … manžel už pro něj jel, tak uvidíme a kdyžtak v týdnu doktorovi zavolám …

Dej vědět držím palce :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 11:19

:srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: dám určitě…

Pavlínečka28
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 24.02.19 11:39

Vzhledem k tvím problémům bych se objednala na dřív než až na 9-10tt.Bude lepší když tě dr bude mít po dozorem.Já zas jednou předčasně porodila a od té doby mě dr hlídal v dalších dvou těhu i když byly ukázkové.Raději se nechat hlídat než si pak něco vyčítat přece jen co se má stát se stane ať tak či tak.Budu držet palce ať je vše tak jak má :hug:

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 24.02.19 14:04

Já měla poslední MS 26.1. (Podobně jako ty) a testy jsou jasné :lol: takže klidně to mohla být ještě menstruace. Víc neporadím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 16:45

Tak jsem si dělala digitest a ukázal + a 2-3. Mám ještě jeden a poctivě udělám z ranní moči.
Já jsem právě plánovala, že bych k lékaři šla až tak v 8-9 týdnu a nechala si říct verdikt. Buď by se nám konečně zadařilo, nebo by mne rovnou poslal na revizi. Nějak mne děsil ten pocit, že jsem prožila zamlkle těhotenství, kdy plod zahynul v 6+5 a na revizi mě vzali až v 10tt :(, asi si to dávám i za vinu… ale je fakt, že co se má stát se stane a asi nebude od věci začátkem března lékaře navštívit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama