Test PCR dítěte na tábor

2931
10.7.21 23:32

Test PCR dítěte na tábor

Holky, které máte už děti na táborech, jak probíhá PCR testování? Už jsem obě dcery na testy objednala, budou testovaný ve čtvrtek, odjezd je pak v pondělí, což by mělo stačit. Ale ty testy se hradí, nebo ne? A pokud se hradí, kolik si máme připravit? Myslela jsem, že nechám otestovat dceru antigenním testem, a že se sama přetestuje po sedmi dnech tábora, je naučená ze školy, takže by nebyl problém, chodila do druhý třídy. Jenže máma té druhé, manželovy dcery (12 let) trvá na PCR testu. Tak jsem rovnou objednala obě, ale nevím, antigenní testy by byly zadarmo, ale co ten PCR test? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
564
10.7.21 23:35

PCR test je také zadarmo. Syn jede na tábor a určitě půjde na PCR, je to lepší, nemusí na táboře absolvovat další test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2931
10.7.21 23:41
@verujan píše:
PCR test je také zadarmo. Syn jede na tábor a určitě půjde na PCR, je to lepší, nemusí na táboře absolvovat další test.

Tak to je super, díky. Já jsem nejdřív váhala, protože sice nově testujou v sousedním městě, jenže testujou ten čt, pak až v so a ne. Jenže výsledek ze soboty a neděle pošlou až v pondělí večer, takže to bychom nestíhali. Já myslela, že ty testy nesmí být starší než 3dny. Až teď jsem si znovu přečetla instrukce z tábora a tam je těch 7 dnů, a výsledky ze čtvrtka přijdou ve čtvrtek večer a to do pondělka to stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2789
10.7.21 23:47

Je na pojišťovnu, tábor, kde byla dcera to měl jako povinnou podmínku. Těch sedm dní se hodí, dá se to dobře plánovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2931
10.7.21 23:50
@lamicina píše:
Je na pojišťovnu, tábor, kde byla dcera to měl jako povinnou podmínku. Těch sedm dní se hodí, dá se to dobře plánovat.

Díky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53790
10.7.21 23:52

Jo, na pojišťovnu. Třeba náš tábor trval na PCR, nevím, nakolik můžou nebo ne, ale když už se má dítě šťourat v nose, tak ať je to rovnou PCR a pak má na celý tábor klid. Kontrolovali ty testy ráno před odjezdem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4200
11.7.21 02:28

Syn jena tabore od stredy 30. cervna, PCR test byl podminkou pro vstup, odevzdavali jsme pri prijezdu. Objednali jsme ho do centra na pondeli odpoledne, hrazeno pojistovnou, vysledek prisel druhy den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
11.7.21 07:58

Já jsem teď objednávala svoje děti na PCR test před dovolenou, měli termín jedině v úterý a ve středu, jedeme v sobotu. Vybírala jsem varintu do 48 hodin zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7541
11.7.21 08:10

Dcera jede na soustředění s atletikou 9.8. v pondělí a na PCR test jsem ji objednala na čtvrtek 5.8. Chtěla jsem dýl, ale už nebylo volno.
Sranda je, že trenéři se ještě nevyjádřili, co vůbec děti budou muset mít za testy, tak jsem ji radši už objednala teď, protože až se někdy vyjádřej, tak už bude všude plno. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11266
11.7.21 10:49
@PapeJ píše:
Tak jsem rovnou objednala obě, ale nevím, antigenní testy by byly zadarmo, ale co ten PCR test? Díky

no a jak jsi holky objednala? co jsem objednávala kluka, tak jsem musela rovnou volit z možnosti PCR se žádankou - PCR zdarma bez žádanky - PCR samoplátci :nevim: a když jsem chtěla objednat ještě před prázdninami holku kvůli školní akci v jiném městě, tak se mi do toho (kromě toho základu) ještě motaly poplatky za rychlé zpracování - plivací test - certifikát v angličtině… takže se řiď podle toho, co jsi pro holky objednala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2931
11.7.21 11:24
@sagina píše:
no a jak jsi holky objednala? co jsem objednávala kluka, tak jsem musela rovnou volit z možnosti PCR se žádankou - PCR zdarma bez žádanky - PCR samoplátci :nevim: a když jsem chtěla objednat ještě před prázdninami holku kvůli školní akci v jiném městě, tak se mi do toho (kromě toho základu) ještě motaly poplatky za rychlé zpracování - plivací test - certifikát v angličtině… takže se řiď podle toho, co jsi pro holky objednala :nevim:

No, tam není moc na výběr. Provádí PCR testy ze slin, už delší dobu tam provádí antigenní testy, a PCR teď nově. Takže mají jen označené dny, kdy provádí PCR a podrobnosti k tomu žádné. Je to malý město a tohle je udělaný z buňky, která je umístěná na parkovišti. Ale díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11266
11.7.21 11:35
@PapeJ píše:
No, tam není moc na výběr. Provádí PCR testy ze slin, už delší dobu tam provádí antigenní testy, a PCR teď nově. Takže mají jen označené dny, kdy provádí PCR a podrobnosti k tomu žádné. Je to malý město a tohle je udělaný z buňky, která je umístěná na parkovišti. Ale díky.

no, tak testy dělané z buňky na parkovišti jsou běžné i v Praze, nejenom v malém městě :-) ale tak pokud při objednávce rovnou „nevyhrožovali“ poplatky, tak bych to brala tak, že test bude zdarma na pojišťovnu. ale tedy zatím jsem se už při objednávání testů, ať už PCR nebo antigenů, setkala minimálně s rozlišením zdarma - žádanka - samoplátce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3669
20.7.21 22:00

Já se sem s dovolením připnu s trochu jiným dotazem. Když pošlu sedmileté dítě na PCR test s jeho tetou, musí mít s sebou nějakou plnou moc ode mě nebo to není potřeba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat