Příměstský tábor i za cenu testů

Anonymní
9.7.21 06:11

Příměstský tábor i za cenu testů

Půjde vaše dítě na tábor i za cenu testu?
Jsem doma na RD, takže hlídání nepotřebuji,…zvažuji, zda syna 9let dát na příměstský tábor nebo ne…jednou chce, jednou nechce… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
913
9.7.21 06:31

Ano, půjde, těší se. Tábor je organizován místním DDM a domluvili si mobilní testovací tým, který děti v pondělí ráno otestuje antigennim testem, takže pro rodiče úleva, že nemusí nic řešit sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2034
9.7.21 06:37

Naší kluci mají dnes poslední den tábora, jsou naprosto nadšení nadšení testování jim vůbec nevadí. Naopak, jeli je na něj objizdkou náhradní linkou, což byl zážitek pro nejstaršího a pak a za odměnu dostali lízátko, takže další radost. Mají druhý tábor v srpnu, tak snad bude podobné super. Taky hlídání nepotřebuju, ale je to pro ně zážitek a příprava na klasický tábor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2537
9.7.21 07:03

Ahoj, nas taky váhá, ale už je prihlasenej na jednodenní tábor/workshop, tak snad to zvládne. S testem ještě nevím, jaké budou podmínky, vyčkáváme. Je to maličká akce.

A ano, taky máme váhavce, ale to by nejel nikdy nikam, kdybych na to brala pokaždé ohled. Nechce se mu tam, kde to nezná nebo neví, co ho ceka :lol: ale většinou je nakonec vždycky aspoň vcelku spokojen, když ne vyloženě nadšen, protože očekává “trapas” a “zase nudu” :mrgreen: :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35053
9.7.21 07:11

Příměstské tábory už nevedeme, pro mě i děti to byl vždy opruz, ráno vstávat, i když jsou prázdniny a být někde na 7.30 nebo 8 hodin. Zvlášť, když jsem byla na RD a doma bylo mimino nebo batole. Nejsme žádní vyspávači, ale zbytečný stres. Do školy u nás chodí děti samy, na tábor, který byl z ruky, jsem je musela odvést.
Děti chtějí jezdit jen na pobytové tábory, kde je budíček později, většinou kolem 8. hodiny.

Testování jako takové mi nevadí/ani dětem, pokud to nemusím zařizovat a platit sama.

Já sama bych si situaci nekomplikovala víc než je nezbytně nutné, ale toto máme každý jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36861
9.7.21 07:13
@Anonymní píše:
Jsem doma na RD, takže hlídání nepotřebuji,…zvažuji, zda syna 9let dát na příměstský tábor nebo ne…jednou chce, jednou nechce… :roll:

A to jako vážně? Neřešíš náplň, termín ani cenu, ale jestli má kvůli tomu podstupovat test? jako by to bylo něco horšího než vyčištění zubů? Zasloužíš si ho na ten tábor nedat a mít ho otrávenýho doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77329
9.7.21 07:35

@Annci Ti nevim, ja si radeji test pro sve dite vyresim sama, mohu vybrat takovy typ odberu, ktery preferuji ja (dite) a mohu tam byt s nim. Ale je fakt, ze jsou deti, kterym je to fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24455
9.7.21 07:40

Syn je na táboře právě teď, šli sme před odjezdem na PCR z krku, v klidu.
Vůbec bych neuvažovala synovi ten zážitek nedopřát kvůli jednomu třívteřinovýmu výtěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
9.7.21 07:42

@j.a.n.i1 To víš, že jí není jedno. A nikde nepíšu, že tam s ní u testu nebudu, to budu, protože ji tam denně budu vozit. Jen jsem vyjádřila radost, že nemusím obvolávat testovací centra a shánět termíny tak akorát na čas, abych dostála nějaké povinnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77329
9.7.21 07:57

@Annci No, a já píšu, že je raději obvolám, než abych neměla pod kontrolou jaký odběrový tým zrovna přijede a jak budou test provádět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
9.7.21 08:10

Ano, půjde a vůbec nás nenapadlo váhat kvůli testům. Taky jsem na RD a rozhodně to neznamená, že nejstarší musí celé prázdniny trávit s námi. Na příměstském ještě nevím, jak to s testy bude, je to od sportovního kroužku, kde před prázdninami stačilo čestné prohlášení o negativním testu ze školy. Jede i na 14 dní na pobytový tábor, kde si můžeme vybrat PCR test před, nebo antigenní s tím, že má mít samotest s sebou. Máme štěstí, že 10 minut od domova dělají PCR z krku a mají stále volné termíny, takže jde na PCR a má klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24068
9.7.21 08:15
@Anonymní píše:
Jsem doma na RD, takže hlídání nepotřebuji,…zvažuji, zda syna 9let dát na příměstský tábor nebo ne…jednou chce, jednou nechce… :roll:

Za cenu testu? Promiň, ale některý matky už jsou fakt pošahaný. Chudáci děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11747
9.7.21 08:16

Na příměstské tábory je potřeba test? Předpokládám to, ale zatím mi o tom nepřišly žádné informace. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
9.7.21 08:17

@j.a.n.i1 Ve smyslu, že si tam zavoláš a budeš zjišťovat, kdo přesně u testu bude a jak se chová k lidem? Moje pozice je jednodušší v tom, že bydlím v zapadákově, ale lidi jsou tu zatím poměrně normální, takže takových věcí se tu nebojím, informaci o prováděných testech a jejich druhu jsem dostala dopředu mailem, za mě spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13302
9.7.21 08:19

Půjdou. Nemůžu je nechat půl prázdnin samotné doma. Navíc se na ty příměstské tábory těší.
Mě teda to testování netěší. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat