Kdy po pohlavním styku udělat těhotenský test?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.1.22 10:25

Test, styk

Ahoj kolik dní od styku je možné si udělat test?
Ovulaci nehlidam, jen mě zajímá kdy jste si po styku dělali test před ms a vyšel aspoň duch. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27972
15.1.22 10:33

Nedělat test před MS. Když nevíš kdy byla ovulace. Po ovulaci to má smysl tak 12-14 dní poté. Styk může být klidně několik dní před ovulací a vyjde to. Takže třeba by voko reálně bych zkusila test 14 dní po styku? Nevím no..zbytečně se stresuješ. Počkej jestli ms přijde podle nějakého standardu, jestli máš pravidelné cykly, a když ne, udělej test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9242
15.1.22 10:35
@Anonymní píše:
Ahoj kolik dní od styku je možné si udělat test?
Ovulaci nehlidam, jen mě zajímá kdy jste si po styku dělali test před ms a vyšel aspoň duch. Děkuji

A co to má jako za smysl? :roll:

Víš kdy se dělá test? Až to nedostaneš!!! :roll: Pokud to dostaneš, tak test nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27972
15.1.22 10:42

Já jsem teda jednou dělala test už před MS, ale to proto, že jsem věděla, kdy byla ovulace, a měla jsem prostě takový pocit, test byl doma, dokonce jsem to dělala odpoledne, prostě jen tak, zkusmo, a bylo to tam. Ale v předchozích třech těhotenstvích jsem dělala test až den poté, co měla MS přijít a nepřišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
7.2.22 15:45

Kdy udělat test

Ahoj všem, prosím o radu, 16.1. první den MS, 25.1 Ovu, očekávám další MS 11.2-12.2., asi patřím k dalším krotitelkam duchu :*, nyni test naprosto netknutý. Je možné, že by se zobrazilo vyloženě okolo očekávané MS? Snažíme se nyní krátce, jsem po vyndání tělíska.
Děkuji a přeji všem trpělivost a výborně vysledky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9242
7.2.22 17:16
@Dorotka M. píše:
Ahoj všem, prosím o radu, 16.1. první den MS, 25.1 Ovu, očekávám další MS 11.2-12.2., asi patřím k dalším krotitelkam duchu :*, nyni test naprosto netknutý. Je možné, že by se zobrazilo vyloženě okolo očekávané MS? Snažíme se nyní krátce, jsem po vyndání tělíska.
Děkuji a přeji všem trpělivost a výborně vysledky :kytka:
:roll: :roll: :roll: :roll:

Testuj až to nedostaneš. Dřív to fakt nemá smysl.  :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
7.2.22 17:24

Testuješ 5 dní před na co? Nechápu logiku, ten test zachytí až určitý množství HCG v moči.
Těhotná budeš až to nedostaneš. :roll:

Kdyby existoval test ihned po styku, tak tu většina bude psát, že testovali před stykem a nic, jestli je ještě možné, že by to po styku klaplo.

Neléčim si žádnej mindrák, ale já sem prostě poznala až po vynechání, že jsem těhotná 1. Test, za další návaly postupných příznaků…

Nesmysl testovat a hledat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
7.2.22 17:34

Je to nedočkavostí, přitom tady čtu veškeré komentáře a napíšu to samé :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
7.2.22 17:36

Vůbec to neberu, že by byl někdo nepříjemný. Máte pravdu. Kdo si počká… U prvních trhu už si nepamatuju, děti jsou už velke :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat