Testovaní, fyzicky náročná práce

16
9.4.21 20:43

testovani...fyzicky narocna prace...

Preju hezky vecer holky… kdyz test sili tak je to asi v poradku..??..posilam fotku 3 testy(stejneho vyrobce) 3 dny po sobe..8 DPO 9DPO 10DPO..mam fyzicky narocnou praci muzu uz se objednat k dr??potvrdi mi to z krve?? dekuji moc za jakekoliv nazory ci zkusenosti…ps:unava a bolest prsou…spavost uz mam nekolik dni mam 5 dni do menstruace…dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16443
9.4.21 20:46

@chubby123 co chceš dělat u dr kdyz mas 5dnu do ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.4.21 20:48

@lachtanice86 odber krve treba..delam ve sklade zvedam dosti tezke veci a mam strach at si neak nepritizim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.4.21 20:50

@lachtanice86 samozrejme vim ze se pak musi cekat do 6 tydne na potvrzeni dle ultrazvuku jen se ptam na neake predbezne vysetreni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5121
9.4.21 20:51

Těhotenství není nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
9.4.21 20:52

Já volala hned když sem objevila ducha na testu. Dělám v domově pro seniory a nechtěla jsem nic riskovat. Ten den jsem už nesla ani do práce a zůstala doma naštěstí mi to vyslo tak ze byly zavřené školy tak jsem volala do práce ze ze zdravotních důvodu zůstanu na paragrafu doma s malým. Takže já jsem vlastně doma od te doby co jsem našla dvě čárky. Objednána jsem byla za 14 dni na kontrolu na gyndu. Takže si zavolej co nejdřív oni te objednaj a pak co nejdřív na nemocenskou asi jedine. Já u obou svých tehu šla taky vždy hned na nemocenskou. Měla jsem vždy náročné práce a naštěstí mi to doktoři napsali hned. Ale určitě te nenechá doma hned to až po první kontrole nebo spis po druhé kontrole ( na te první pokud te objedná za dva týdny totiž nebude ještě nic až na te druhé jsem měla srdíčko takže za 4 týdny od ducha na testu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.4.21 20:53

@Zumpa to si ani nemyslim ale tahat 100 kilove palety asi pro tehotnou moc nebude…ja jen chci zmenit pozici v praci tod vse…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16443
9.4.21 20:53

@chubby123 no a co že to potvrdi z krve? Klidně může přijít ms a s prací to souviset nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.4.21 20:58

@Luciekrr dekuji za odpoved…slysela jsem prave o predbeznem vysetreni a o prekazce na strane zamestnavatele tak me zajima jak to funguje..test sili a to docela brzo tak prave nechci nic pokazit tim ze dru jako chlap :lol: :lol: brali vam krev,?pry to poznaji dle hodnot HGC dekuji jeste jednou za reakci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76203
9.4.21 20:59
@chubby123 píše:
@Zumpa to si ani nemyslim ale tahat 100 kilove palety asi pro tehotnou moc nebude…ja jen chci zmenit pozici v praci tod vse…

No, pochybuju, že ty 100kilové palety nosíš… a na paleťáku ti to fakt v tomhle týdnu těhotenství nic neudělá.
A jen tak mimochodem, těhotná může za směnu přenést 2 tuny, pokud jednotlivé položky budou do 10kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
9.4.21 21:01

@chubby123 mě krev doktor bral ale až po te první kontrole když tam viděl jen prázdnou dutinku tak prave aby se potvrdilo tehotnetsvi takže krev ano ale první byla ta kontrola. No tu překážku na straně zaměstnavatele budu za týden taky řešit zatím jsem pořad na paragrafu a v práci ještě o mě neví no za týden mi to konci tak se též musím zeptat na práci kterou mi můžou nabídnout a nebo zůstanu doma na 100 procentech nebo na nemocenské uvidím sama jsem zvědavá jak dopadnu už teď mám z toho nervy ze musím toto s nima řešit :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.4.21 21:02

@lachtanice86 asi si moc nerozumime… z krve dle hodnot poznaji zda hodnoty stoupaji ci ne…a muzou me treba na dobu nez pujdu na ultrazvuk uvolnit z prace…,??dotaz byl smerovany na nekoho kdo s tim ma zkusenosti…dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14810
9.4.21 21:02
@chubby123 píše:
@Zumpa to si ani nemyslim ale tahat 100 kilove palety asi pro tehotnou moc nebude…ja jen chci zmenit pozici v praci tod vse…

Já nechci být zlá, ale uvědomuješ si, že ti klidně může ta menstruace přijít? A to i kdybys ležela doma s nohama nahoře. Proto se má testovat až při vynechání menstruace. Mě doktor objednal na první prohlídku vždy nejdříve v tom 7 - 8 tt, aby už bylo vidět srdíčko. Podle mě ti takto brzo nedá ani žádné vyjádření pro práci, aby tě přeřadili na jinou práci vhodnou pro těhotné. Ale určitě si můžeš zkusit v pondělí k lékaři zavolat a uvidíš, co ti řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.4.21 21:05

@Luciekrr naprosto Vam rozumim…dobre.. tak ja si zavolam Dr..a domluvim se…a pockam…ono je to tezke ne kazdy ma proto pochopeni ja nechci zustat lezet doma cele tehotenstvi,,tehotenstvi neni nemoc…ale ma prace pro tehotnou zenu opravdu neni :roll: jako asi ta vase..tak hlavne nestresovat ono to dobre dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
9.4.21 21:08

@chubby123 prave já taky řešila co budu dělat až se zadari ze nebudu přece moct chodit do práce kkdyz budu v začátku protože tam u nás se denně dost nazvedame s lidmi a vím jistě ze by to nedopadlo Dobre. Tak jsem prave byla taky v nesnázích jako vy ale naštěstí mě to vyslo s tím paragrafem no jinak nebim co bych dělala musela bych holt chodit do první kontroly do práce ale měla bych strasny strach ze se to pak neudrží když se budu tak namahat a jen nervy denodenne takže vás úplně chápu. Hned v pondělí volejte a zeptejte se co mate dělat. Já se sestřičky ptala taky co mám dělat jestli mám zůstat doma a nebo chodit do práce aspoň o víkendech vypomahat ale sestřička říkala ze být na mym miste nebude to riskovat a ať zůstanu raději úplně doma a nechodím ani víkendy. Tak jsem zůstala no… ale taky mě to nebaví jen doma se valet chtěla bych pracovat ale nevím jestli tam pro mě práce bude nějaká vůbec…

Příspěvek upraven 09.04.21 v 21:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat