Testuji těhotenské testy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 18:49
Testuji testy

Zdravím :dance: zkouším takový experiment s testama :D při dlouhodobém snažení jsem zajistila takový úkaz na testech a to ten, že po zaschnutí některých značek testu se ukáže při podsvícení růžový proužek. Neptám se jestli jsem nebo nejsem těhotná, ale co si o tom myslíte :)Tenhle je zorvna pregnant 10, minule to byl proslulý duchařský dr. Max. Někde jsem četla, že to dělá taky těsně před ms, nějak to detektuje krev a to tvoří ducha duchů :D no a pak dále, nějak těsně před menopauzou, ale to není můj problém :D jen mě zajímají i jiné nazory :)

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14341 příspěvků 04.05.19 18:52

Ano, jsou testy, které to dělají. Je tu o tom dost diskuzi

Rive
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 04.05.19 18:52

Prostě prosvítá ryska?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 18:54

@Rive tohle je spíše růžový stínek. Rysku si zatím neumím představit. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 18:57

@Tichošlápek moc dizkuzí na pregnant 10 není. Ale hromada na mamatest s dr. Max…je to takova 10tiletá válka, kde se střídají v kvalitě :D

Tichošlápek
Extra třída :D 14341 příspěvků 04.05.19 18:58
@Anonymní píše:
@Tichošlápek moc dizkuzí na pregnant 10 není. Ale hromada na mamatest s dr. Max…je to takova 10tiletá válka, kde se střídají v kvalitě :D

Myslela jsem tím, ze je tu dost diskuzi na toto téma. Jinak moje zkušenost je, ze třeba testy wondfo reagují duchem na ovulaci

Linduš91
Kecalka 322 příspěvků 04.05.19 19:02

Mně žádný test ducha jen tak neudělal. Vždycky jsem byla těhotná, i při tom úplně nejslabším duchovi. Testovala jsem Dr. Maxem, Mamatestem, Gravitestem a já nevím, čím vším možným :mrgreen: Jednou po slabší druhé čárce (ne duchovi) lehce po limitu sice ms dorazila do 3 dnů, ale jsem přesvědčená, že o těhotenství šlo. Testovala jsem, když ms asi 5 dní meškala. V té době jsem měla ms velmi pravidelnou a cykly spíš kratší. Dr. viděl o den dřív hodně vysokou sliznici. Hlavně ta ms potom nebyla úplně běžná, ale extrémně silná, s kusy, zvracením…Prostě podle mě raný potrat na začátku 5. tt.
Ale jednou jsem zkusila vzít negativní test a namočit ho znova do moči a vylezla slabá druhá čárka. Tehdy jsem těhotná nebyla. (neptejte se, proč mě to napadlo) :mrgreen: :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 19:24

Takhle vypadá ten test bez podsvícení. Pro fotku i takhle vytuněnou stínek neuvidí žádný, ale ve skutečnosti ho tam vidím na první pohled hned a při podsvícení pořádně.( viz. výše) Sice jsem 9dpo, ale řekla bych, že teh. to nebude (špiním a bt.je níže) asi se v tom moc hrabu, barva tam byt nachystaná musí, že jo :Da to by ten test musel být jo nějak spešl, aby to tam nebylo :D asi zblázním, škoda mého ostrého zraku. Ja sakra vidím i v nepoužitém testu ten bílý proužek, kde má být barva :joy: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 19:29

@Linduš91 podle mě jsi podraždila napodruhé právě tu barvu, která tam stejně nachystaná je :)

Russet
Neúnavná pisatelka 15939 příspěvků 04.05.19 19:30
@Anonymní píše:
@Tichošlápek moc dizkuzí na pregnant 10 není. Ale hromada na mamatest s dr. Max…je to takova 10tiletá válka, kde se střídají v kvalitě :D

Testovala jsem se jen Maxem a pozitivní byl jen v případě gravidity :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 19:32

@Russet No :) dr. Max už dělá nějaký ten pátek trochu viditelnější duchy, než tohle i slabé čárky, samozřejmě falešné

Russet
Neúnavná pisatelka 15939 příspěvků 04.05.19 19:33
@Anonymní píše:
@Russet No :) dr. Max už dělá nějaký ten pátek trochu viditelnější duchy, než tohle i slabé čárky, samozřejmě falešné

Ja takovou zkušenost nemám, ale naposledy jsem TT použila před 5 lety.

Kosopemi
Kecalka 249 příspěvků 1 inzerát 04.05.19 19:43

No a nema se odecitat do deseti minut a ne test zkoumat az po zaschnuti?

Russet
Neúnavná pisatelka 15939 příspěvků 04.05.19 19:47
@Kosopemi píše:
No a nema se odecitat do deseti minut a ne test zkoumat az po zaschnuti?

Konkrétně Max po pěti. Ale vysvětluj tohle lovkyní duchů :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 21:04

@Kosopemi tak mě to třeba baví, nic moc neočekávám :) jsem takovy prostě zkoumající typ člověka, snad to neporušuje nějak, ne?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama